Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

3 hours ago, SNARC said:

 

Skandal..jer evo, mi samo sto ga nismo izborima pobedili..al zapad jbg. 

 

Pa jeste zapad.

 

Ne verujes vljada da on ovde stvarno opsteno pobedjuje

 

  • -1 1
Link to comment
38 minutes ago, Leia said:

@SNARC Ne bi izgledalo lepo da ispadne da je i onaj nas patrljak od demokratije sto smo okusili bio ukaljan na neki nacin, treba ubediti narod da su samo ovi zlo :fantom:

 

Izgledati lepo je pitanje stila..ja sam covek koji na poslu radi u trenerci i papucama, okruzen ljudima u trenerkama i papucama..

 

Ergo, stil mi ne znaci puno koliko da skot ode na robiju.

 

36 minutes ago, Caligula said:

 

Pa jeste zapad.

 

Ne verujes vljada da on ovde stvarno opsteno pobedjuje

 

 

Sad sam vec u tripu da me zezas :)

Link to comment
13 minutes ago, Leia said:


Ali ima kome znaci :fantom: Verujem da bi zapadni prijatelji ukoliko se rese da pomognu to zeleli da izvedu swiftly and wiz style ;)

 

Pitaj nase prijatelje Makedonce..pardon, Severne Makedonce, kako su im i koliko pomogli zapadni prijatelji.

 

Ovde smo sami i ovo cemo morati sami. Zapadni prijatelji ako budu hteli da nam dunu u jedra i pomognu posle..super..Ako ne, vec ce nas neka budala ocerati ka istoku. 

 

A vise me vala i briga..samo ovog bilmeza da ne gledam vise.

Link to comment

Pa znas sta, triput i bog pomaze :lolol: I da dignu ruke od nas ne znam sta bih im mogla prigovoriti..

Pricali smo o tome zasto se opoziciji ne savetuje da Vucica napadaju za Rio Tinto, pa sam to i komentarisala a ne sta bi voleo ti ili ja

Link to comment

I ta "opozicija" ako se nije odmah pokupila i onog dabrolikog skota posavetovala da ode iza kuce i pogleda kakvo se to pucketanje cuje oko njegovih saveta..pa taman vrede onoliko koliko ih srpsko pucanstvo i ceni.

Link to comment
35 minutes ago, SNARC said:

Sad sam vec u tripu da me zezas :)

 

Kako te zezam, ne razumem.

 

Da li je Vucic ikada igde pobedio ikad ikada na postenim izborima, ikada? Igde, na bilo kojim postenim izborima, ikada?

 

Ko zmuri na te kradje i ko dolazi ovde svako malo da ga tapse po ramenu? Zapad je kljucni akter za smenu Vucica, bez podrske zapada on nece biti smenjen, ma kakvi rezultati izbora bili. Toliko je prosto.

Edited by Caligula
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

Kako te zezam, ne razumem.

 

Da li je Vucic ikada igde pobedio ikad ikada na postenim izborima, ikada? Igde, na bilo kojim postenim izborima, ikada?

 

Ko zmuri na te kradje i ko dolazi ovde svako malo da ga tapse po ramenu? Zapad je kljucni akter za smenu Vucica, bez podrske zapada on nece biti smenjen, ma kakvi rezultati izbora bili. Toliko je prosto.

 

Nismo se razumeli.

 

Vucic nece izgubiti izbore u Srbiji nikada dok je na vlasti. Nece ni sad na prolece. Sve dok je na vlasti izbori su njegovi.

 

Jebes izbore.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

 

Nismo se razumeli.

 

Vucic nece izgubiti izbore u Srbiji nikada dok je na vlasti. Nece ni sad na prolece. Sve dok je na vlasti izbori su njegovi.

 

Jebes izbore.

 

Takoe, nismo se razumeli.

 

Isto mislim, jebes izbore. Nego kada se u jednacinu ubaci Rio Tinto, nista ne mirise na dobro.

Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

 

Takoe, nismo se razumeli.

 

Isto mislim, jebes izbore. Nego kada se u jednacinu ubaci Rio Tinto, nista ne mirise na dobro.

 

Gledaj siru sliku..Najveci deo ljudi ne bi izasao da protestuje ako na izborima pokrade Djilasa..ili Mariniku..ili Boska ili koga vec.

 

Ogroman broj ljudi ce izadji da pizdi i urla ako bude izvesno da ce najlepsi deo ove zemlje (koji nije Banat) izrovariti neke jajare i posrati s epo svemu da bi nasle nesto od cega ni drzava ni narod nece dobiti nista. Osim jos zagadjenosti, jos goreg vazduha, vode iz kuhinjske slavine koja nije za pice i zemlju koja je jos gora za zivot od ovog sranja koje imamo trenutno.

 

Rio Tinto trenutno je dar sa neba..jebeni Kvisko koga mozemo da ulozimo da bi i njih i naprednjake isutirali iz nasih zivota.

Link to comment
16 minutes ago, SNARC said:

Rio Tinto trenutno je dar sa neba..jebeni Kvisko koga mozemo da ulozimo da bi i njih i naprednjake isutirali iz nasih zivota.

Nije sigurno sa neba,tek će nam se ukazati od koga je "dar",odnosno ima neko kome baš smetaju osim naravno građanima Srbije ,koji se nisu dosada pokazali nešto osetljivi 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...