Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

ako smo nešto naučili za ovih nekoliko godina igranja fantazija - to je da se ne isplati da imaš drugi najbolji rezultat u kolu u ligi. štavište, garantovano gubiš.

drugi najgori skor već, nije baš da garantuje, ali prilično izvesno donosi bar bod.

  • Haha 1
Link to comment
39 minutes ago, Svarog said:

ako smo nešto naučili za ovih nekoliko godina igranja fantazija - to je da se ne isplati da imaš drugi najbolji rezultat u kolu u ligi. štavište, garantovano gubiš.

drugi najgori skor već, nije baš da garantuje, ali prilično izvesno donosi bar bod.

 

:thumbsup:

 

5.5 igraca za "gazenje" iskusnog Ronina: ima sve od junajteda a ne pada na runaldu hype... - cestitke :fantom:

Link to comment
Evo i prvog poraza u novoj sezoni. Cestitke [mention=983]Random[/mention]
Da sam kao i mnogi mudriji uzeo Ronalda i dao mu traku sad bar ne bih imao najgori skor u kolu u celoj ligi.
S obzirom na reputaciju protivnika, a i činjenicu da sam imao par uzvičnika u prvom timu nisam se ovome nikako nadao. Moralo negdje da mi se vrati za 0 bodova sa skorom od 101 u prvom kolu.

Sent from my CPH2025 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Dziber said:

O jbt, friday night kickoff :ph34r: 

Cestitke Epi, imas i tonia :thumbsup:

Ih, platih danak neopreznosti. Kako mi promace ovaj jinx, taman da Sar neutralise sve sto Salah i Toni sakupise.

Link to comment

Ako mi je nešto u timu štimalo cele prošle sezone to je bio tandem Ederson - Dias. I ovu sezonu počnem sa Stonesom jer daje više golova, pa na WC odlučim da investiram u odbranu Wolvesa koja danas odigra kao pijana. Hvala Ćelafutu za odmaranje Ferana, jer ulazi Odegaard, a hvala standardno i Momu za kapitenski učinak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...