Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Opet Marez na klupi, a nije da ga nisam ocekivao protiv Arsenala. Propustih da dovedem Sona umesto njega. Protiv ovih ce tesko imati neki ucinak od 75', kad se moze ocekivati njegov ulazak na teren.

Link to comment

realno, i kranje neskromno, rečeno - pokidao sam ovo kolo.

benč bust valjda po prvi put dobro iskorišćen.

generalno sam vrlo zadovoljan startom sezone.

još kad bih znao, il bar da me usere, da pogodim ponekad kapitena - gde bi mi bio kraj.

 

Link to comment
11 minutes ago, Svarog said:

realno, i kranje neskromno, rečeno - pokidao sam ovo kolo.

benč bust valjda po prvi put dobro iskorišćen.

generalno sam vrlo zadovoljan startom sezone.

još kad bih znao, il bar da me usere, da pogodim ponekad kapitena - gde bi mi bio kraj.

 

Jel realno da neko odigra Bench boost u trecem kolu? I dobije me zbog toga :)

Dobro je bilo klanje i cestitam na pobedi

A ja cu posle ovog kola da budem bolje plasiran u klasiku nego u H2H ligi... Sto samo govori o tome da je Brod jaci nego ikada!

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, cartman said:

Jel realno da neko odigra Bench boost u trecem kolu?

 

IMO, što ranije to bolje, jer kasnije ćeš sve teže imati situaciju da ti je svih 15 igrača nepovređeno. Ja ga opucah u prvom kolu.

Link to comment

teoretski benchboost je najučinkovitiji kad je masivno duplo kolo, pa napucaš klupu sa duplim igračima

 

za one koji imaju klupu, ja npr igram bez klupe pa mi je svejedno :sleep:

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, levi said:

teoretski benchboost je najučinkovitiji kad je masivno duplo kolo, pa napucaš klupu sa duplim igračima

 

za one koji imaju klupu, ja npr igram bez klupe pa mi je svejedno :sleep:

 

Da, s tim što to važi za svaku vrstu chipa. Svaki je najučinkovitiji u duplom kolu. E sad, koliko će takvih kola biti, obično bude jedno, kad se dogodi ono odlaganje mečeva zbog 1/4 finala FA kupa. Mada prošle sezone zbog korone bilo ih dosta. A i to duplo kolo precenjeno, dosta igrača nije u stanju ni da odigra dve tekme u tako kratkom periodu, a još manje ih je u stanju da pruže vrhunske partije back to back.

  • +1 1
Link to comment
Just now, levi said:

 

free hit je dobar kad je skraćeno kolo

 

Tad ga i ja koristim, ali sam video prošle sezone da ga puno njih opucalo u duplom kolu.

Link to comment

Razlika izmedju savrsenog BB u duplom kolu i BB u obicnom kolu su 4 utakmice (tj. po jedna dodatna tekma za svaku od izmena). To je max nekih 20ak poena.

 

Ako ga opalis odmah u prvom kolu (ili brzo iza toga) imas luft da inicijalnim namestanjem tima za sezonu pikiras ekipu gde ce svi biti aktivni i igrati i time maksimizovati bodove svoje klupe. Problem sa te strane sto pre pocetka sezone ne znas tacno ko ce igrati.

 

Ako cekas duplo kolo za BB cesto moras da planiras masu tranfera unapred, sto znaci tu i tamo po koji -4, uz neosporan uslov da ti sve izmene igraju obe utakmice u kratkom roku, sto je retka pojava. Tako da je vrlo realno da brzo istopis tih dodatnih 20ak poena, pa si na istom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...