Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

 
Pa pazi, one season wonder koji se protegao na četiri, a evo i petu sezonu :fantom:

Ne mogu svi da budu prvi, ali za ozbiljnu igru prosto ne možeš da propuštaš neke igrače.
Nije da nisi u pravu, ali em ce da padne, kad istrosi ove baterije, em ne slazem se da ga moram imati po svaku cenu.
Uostalom i bez njega imala sam 92 poena sada, neki sa njim mnogo manje. Nije Salah tim, iako se slazem u nacelu sa tim sto kazes, ali mislim da i jeste u tome draz da nemamo svi iste igrace majkovicu, a da guramo dobro.
Link to comment

Ja sam imao 97 bodova, ne sjećam se da sam ikad imao više. Kompletan napad (Ings-Richarlison-Firmino) se upisao u strijelce + Bruno, Salah i Souček iz sredine terena. Imao sam i sedmog strijelca, ali on je ostao treća rezerva jer sam, poučen onom šesticom koju je United dao Leedsu prošle sezone, Aylinga ostavio što dalje od prvog tima. Zato je Shaw uspio dobiti žuti karton bezveze, baš kao i Raphinha. Izdali su me moji Arsenalovci (Leno, White) i Coufal, a Amartey je malo posvijetlio obraz odbrane.

Link to comment

Serem mi se na nase Arsenalovce. Poslednji transferi pred Dedlajn su bili Pogba -> Pepe i Canos -> Smith Rove i pisljivih 30 poena manje.
Druga ligo siri svoje grane da prihvatis mlade Pekamljane.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Svarog said:

91 poen. Četvrti skor u ligi. I izgubio sam. 

 

Kontam da je ovo bilo ono "jbš rezultat, igramo za publiku". 

 

Peti si skor u ligi, ja sam četvrti i izgubio sam isto :lolol:  i to za 2 boda, bonus Sona

 

edit: sad videh, igramo u sledećem kolu 

Edited by zoki
Link to comment
12 hours ago, Svarog said:

91 poen. Četvrti skor u ligi. I izgubio sam. 

 

Kontam da je ovo bilo ono "jbš rezultat, igramo za publiku". 

 

U betonu jedan meč 95:97...

 

Sa 96 poena sam tek četvrti u ligi

Link to comment
45 minutes ago, Velocipede said:

 

U betonu jedan meč 95:97...

 

 

Мени Ајлинг на крају клупе, њему не и толко ми би :dry:

 

Не знам ко је противник, честитам у сваком случају :)

Link to comment

fala :D  dobar mec ... u oba tima je bio antonio za nedelju, ali sam ja imao coufala dodatno ..
i razmisljam samo mi jos fali da dobije crveni i taman za toliko da izgubim sa 90+poena... sto je, koliko vidim po komentarima, sasvim pristojan rezultat

Link to comment

samo da upozorim betonase da se ne istresaju po mom timu dok sam na moru. sve ću zapamtiti i onda se svetim najjace. pred zoru mrzne, kako bi rekli kod mene u sremu

Link to comment
On 15.8.2021. at 0:36, dragance said:


greškom sam to uradio prošle sezone, pa mi došlo na naplatu kasnije kad je bilo milion povreda i zgusnutih rasporeda. 


Kod mene je to bila najbolja odluka prošle sezone, WC posle prvog kola, i još jedan totalni remont tima (i ogroman minus poena) posle trećeg. Nakon toga sam imala najuspešniju sezonu u poslednjih 10 godina. 
 

@San Epifanio Čestitke. :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...