Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22

Featured Replies

prokleti pep i njegove rotacije.

  • Replies 599
  • Views 26.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ja sam, izgleda, nekako propustila da aktiviram WC, tako da imam -44 poena. :   Čestitke Mean Machine. 

  • to je to. ja sam ovu igricu prešao. samo mi je 6 sezona trebalo. najprviji u klasiku. najprviji u svim ligama. nemojte mi govoriti da je to samo trenutni rezultat. da je tek 1

Posted Images

Zato i imam samo Diasa u ekipi... Cenim da ce njega najmanje da rotira celava prevara

Apsolutno te razumem, jezivo je iritantan. Ostaje mi da cekam da Marez udje u 75' da asistira za sesti gol.

Držim se dalje od svega što je pod njegovom rukom osim KDB al on se sam potrudi da ga ne uzimam i tako. :)

 

proradio Cimikas za Jotu kapetana i već se nazire sunca posle oblaka prošle nedelje.

1 minute ago, Azdaja said:

Držim se dalje od svega što je pod njegovom rukom osim KDB al on se sam potrudi da ga ne uzimam i tako. :)

 

proradio Cimikas za Jotu kapetana i već se nazire sunca posle oblaka prošle nedelje.

znaci protiv tebe igram :)

Ocekujem klanje do kraja

Koja je fora sa minus poenima? Nisam pre igra H2H pa ne znam. Vidim @Jumanjiima -12 rezultat u ovom kolu (za sada).

Pa svaki transfer viska ti donosi -4 poena.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

A to! Shvatam sada. Mislio sam da se to obračunava na kraju kola.

Gde mi stoji -12?
Ja nisam menjala tim od proslog kola [emoji54]

Edit: stoji mi +9 od AA iz prvog meca (jos uvek bez bonusa), pomesao si me @dragance sa nekim

41 minutes ago, Jumanji said:

Gde mi stoji -12?
Ja nisam menjala tim od proslog kola emoji54.png

Edit: stoji mi +9 od AA iz prvog meca (jos uvek bez bonusa), pomesao si me @dragance sa nekim

 

Nisam. Sad ti stoji 9, ali pre nego sto su pali neki golovi bilo ti je -12.

Neki bag, jer nijedan transfer nisam napravila.

kurac ti ljubim mahreze moj kepten

Mmm, da, to je moj normalan broj poena posle one abnormalnosti u prvom kolu... Kapitenu ponisten gol, bas Kako treba 😏

8 hours ago, Tolaa said:

Ja sam, izgleda, nekako propustila da aktiviram WC, tako da imam -44 poena. ::rolf::kecman:

 

Čestitke Mean Machine. 

Hvala hvala, a htedoh da se nadovežem na tvoj raniji post da si aktivirala wc(pa zaboravio) i napišem kako ja neću prvi put posle x godina da ga potrošim posle prvog kola jer sam imao dobar rezultat. A gle, ispalo da nisi ni ti 😂

 

Ništa ako obezbedim titulu do revanša vraćam ovaj poklon 😁 

 

 

10 hours ago, cartman said:

Zato i imam samo Diasa u ekipi... Cenim da ce njega najmanje da rotira celava prevara

 

Ederson, ako ćeš siguricu :lol:

 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.