Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

9 minutes ago, goofs said:

Ako ga opalis odmah u prvom kolu (ili brzo iza toga) imas luft da inicijalnim namestanjem tima za sezonu pikiras ekipu gde ce svi biti aktivni i igrati i time maksimizovati bodove svoje klupe. Problem sa te strane sto pre pocetka sezone ne znas tacno ko ce igrati.

 

Baš tako. Ja sam, recimo, baš birao sigurice i igrače za koje sam znao da će 99% igrati. Takođe, kao levi, najčešće igram sa vrlo jeftinom klupom i bez drugog golmana, tako da mi bench boost ne donosi mnogo u toku sezone. Ovako sam namestio tim u prvom kolu po BB ukusu, jer znam da uskoro ide wild card i da ću vratiti na sistem koji preferiram. Sve sam ja to lepo osmislio, još samo da nisam izgubio od de Sistija. :D

Link to comment

ajd da probam da objasnim zašto bench boost ovako rano.

 

iz nekog mog iskustva kako sezona odmiče sve više se kristališe koje igrače moraš imati, i ono što je rezultat toga je da njihova cena skače. rotacije postaju jače i generalno je teže uhvatiti igrače koji su sigurica, čak i u skupljim cenovnim grupama. posledično postaje sve teže ugurati u budžet 15 igrača koji će sigurno igrati.

na početku sezone, nekako polu-planirano ali po pravilu, gađam i na klupi one koji će verovatno igrati. tu je primarni plan da će im cena rasti pa da to iskoristim kasnije za kupovinu sigurica igrača. to povoljno stimulište korišćenje bench boosta rano u sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam pre pocetka sezone divlju kartu planirao kasnije, kad bude druga reprezentativna pauza. Ali sve mi se cini da cu morati sad da je aktiviram, vec sam napravio 2 transfera i u minusu sam 4, kad ubace Ronalda ukljucice se panic mod :D

Link to comment

dilema dana: zameniti Jotu za Greenwooda ?

 

cena se razlikuje za 0.1, nije problem.

 

rezon za Jotu - izgleda da se Firmino vraća u startnu postavu i da će on postati igrač rotacije. igra u napadu, tu lažnu devetku, ali je u fantaziju vezni tako da njegovi golovi donose solidno više poena. lepa investicija, kad igra.

 

rezon za Greenwooda - da li je ovo samo kratkotrajni bljesak ili mladac može da nastavi u ubitačnom tempu i gomila fantazi poene? čak i ako mu forma ne ode nadole sama od sebe, vrlo moguće da će ga Ronaldov dolazak ugušiti.

Link to comment



dilema dana: zameniti Jotu za Greenwooda ?
 
cena se razlikuje za 0.1, nije problem.
 
rezon za Jotu - izgleda da se Firmino vraća u startnu postavu i da će on postati igrač rotacije. igra u napadu, tu lažnu devetku, ali je u fantaziju vezni tako da njegovi golovi donose solidno više poena. lepa investicija, kad igra.


bobi ima par nedelja pauze. vuce povredu butnog misica

nego, braco i sestre kako tece ova dosadna pauza? ima li dosta divljaka?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

ajd rekoh malo da bacim pogled na neke analize (text i video).

kakav zajeb s moje strane.

svaki, ali svaki, je o tome šta i koliko Ronaldo može odmah da donese i za koga menjati Bruna.

Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo.

skoro ništa o nekim drugim temama i pozicijama.

Link to comment
On 8.9.2021. at 13:12, Svarog said:

ajd rekoh malo da bacim pogled na neke analize (text i video).

kakav zajeb s moje strane.

svaki, ali svaki, je o tome šta i koliko Ronaldo može odmah da donese i za koga menjati Bruna.

Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo.

skoro ništa o nekim drugim temama i pozicijama.


Ja ni Bruna ne bih uzimao još nekih mesec dana, da je ostao Utd u starom sastavu, a tek Ronalda mi ne pada na pamet

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...