Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

izgleda da su nabudžili servere, dosta brže ažuriraju sve, a ako sam dobro video ranking se menja u realnom vremenu, u toku dana posle svake utakmice. osim ako nije bio neki bug :sleep:

 

Edited by levi
Link to comment

Bila je neka dz aplikacija za mobilni koja je to radila prosle sezone, sramota da se to koristi a da oficijelni FPL ne radi. Jedino su zajeb bonus poeni i korekcije oko istih, valjda su i to ispeglali.

Link to comment
On 13.8.2021. at 20:52, Moća said:

S obzirom da sam danas sastavljao tim u uslovima gde interneta vise nema nego sto ima cestitam svom protivniku pobedu. :sad:

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Počni jednu sezonu bez jinxa :ajde:

Link to comment
47 minutes ago, Tolaa said:

Aktivirala WC. 


greškom sam to uradio prošle sezone, pa mi došlo na naplatu kasnije kad je bilo milion povreda i zgusnutih rasporeda. 

Link to comment

Antonio i Benrahma su Vardy i Mahrez v2.

Inače FPL sajt je konačno izgleda dobio upgrade, do jaja brzo ubacuju rezultate i update-uju tabele u ligama. Nerealno

  • +1 1
Link to comment
On 13.8.2021. at 17:04, Jumanji said:

Pa ne mogu svi da budu prvi, ne?
Uostalom mozda podbaci, eto razlike emoji48.png
Who dares wins.
Gledam na tw fantazi pl nalogu, pa jbt jedan gresnik ga nema. Strasno.
 

 

Pa pazi, one season wonder koji se protegao na četiri, a evo i petu sezonu :fantom:


Ne mogu svi da budu prvi, ali za ozbiljnu igru prosto ne možeš da propuštaš neke igrače.

Link to comment
43 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Izgubio sam uprkos bendž™ boostu :isuse:

 

Čestitke @de Sisti, na WH tekmi se lomio rezultat jedno 5 puta :D

 

Jbt malo je falilo da nesto razbijem kad je coufal centrirao, antonio pogodio stativu, promasio penal pa soucek dao gol :D

 

Odlican duel, prava prvenstvena :)

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...