Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

On 30.7.2021. at 18:27, francuski sobar said:

 

Izvinjavam se što trolujem temu analiziranjem krivodelnika, ne razumem se u ovu sad glavnu pravno-vlasnmičku struju rasprave a žrtve su već skoro pa  zaboravljene. Onako laički mislim da je ovde u pitanju neka varijacija narcisoidnog poremećaja kojem cilj nije toliko seksualni koliko potreba za kontrolom nečijeg uma i duše, poželjno čiste,  a fotografije su samo trofej i podsetnik na tu pobedu. Inače mislim da bi psihologija koja pozna narcističke profile trebala da ima značajnog udela u pravnom tretiranju i istrazi sličnih slučajeva, nebitno da li da ih tretira kao olakšavajuću ili otežavajuću okolnost. Iz tog razloga bih voleo da vidim i čujem negde tog S. a još više da sam ga znao pre čisto da vidim da li sam u stanju da prepoznam taj momenat.

 

 

 

Potreba za kontrolom značajno mlađe ženske osobe u ulozi učenice, dakle s mnogo manje moći? Misliš, drugim rečima, nasilnik? :)

Link to comment
45 minutes ago, Svemir Zeka said:

Potreba za kontrolom značajno mlađe ženske osobe u ulozi učenice, dakle s mnogo manje moći? Misliš, drugim rečima, nasilnik? :)

 

Ogradio sam se u sledećem postu da ne treba da procenjujem ako nisam upoznat sa detaljima, više su mi u glavi bile neki drugi slučajevi gde zlostavljanje nije lako dokazati između ostalog zato što psihopatske i narcističke ličnosti mogu kvalitetno da se useru u nečiji život a da pritom veštom manipulacijom stvore iluziju normalnosti za okolinu pa i da prebace osećaj krivice na žrtvu. Za ovo boldovano o olakšavajućoj okolnosti, čito sam da su takvi karakteri usled nedostatka empatije u ogromnom procentu skloniji silovanju i seksualnom zlostavljanju i da se takvi poremečaji ličnosti mogu uspešno dijagnostifikovati, a nisam to znao pre, čak i medicinski lečiti. Zato razmišljam da bi ta značajnija psihijatrijska ispomoć pomogla u slučajevima sa manjkom dokaza a i  u pravnom sistemu gde je definicija silovanja još uvek rigidna (samo prisila, pretnja i ucena) jednog dana da pripomognu da prepoznaju modalitete  zlostavljanje psihičkom manipulacijom makar to predvidelo i manje zakonske kazne. Mislim da bi žrtvama i to znaličilo. Da ponovim ovo više razmišljam za Aleksića i Lečića npr.

 

 

 

 

Link to comment

'Autonomni ženski centar' sad drži radionice sa zaposlenima u Petnici. Ne znam da li to obuhvata i rukovodstvo, juče sam čuo.

 

Rade i sa sudijama i policajcima, kažu da je situacija generalno bolja nego što su očekivale. U smislu da ljudi oće da prolaze te treninge i nalaze da su im korisni za posao, imaju pitanja i dileme i nije im glupo da se bave (to sam čuo i od ortaka koji je držao policajcima treninge po sličnom pitanju, da su dosta zahvalni za rad i da ima smisla). 

 

Jebiga, korak po korak.

 

 

Link to comment

https://javniservis.net/komentar/biljana-srbljanovic-bajka-o-neodmascenom-mitraljezu/?fbclid=IwAR32cBqLpceRm8vua8NYlwtSl-IEM-QvHgu5_gDWSGQHzJO9peOo7zUKLbk

 

 

Nije mi jasno kako je ona uz svo ovo lizanje čmara AV, uspela da udene ni manje ni više petnicu???? 

 

 

Kako je došla do bibliotekara petničkog i kakve veze ima sa Belivukom petnica. 

Jeziva je sa celom tom njenom pricom i spajanjem nespojivog

Link to comment

zoran, zvezdan. blink.png

jes da je off, ali mnogo mi se svidja kako svaki put provuche bash fino vuchica. to vec i na remarkeru radi, gde je kao ful struka, kad je domaca tema, optuzi autora da napada vuchica, ali nema mud da ga i imenuje, pa tako kao diskredituje autora oko neke budalashtine, a vuchica malo dodatno ulashti, shto bi rekli nashi stari, za svaki sluchaj. ali ne mora, nije to tema, nego se tako pogodi. vinjetica usput, ako se seti. u pravu je mali zapad, od nje ce dobiti najbolje shto se moze dobiti iz nashe klase. i to ne za bogznashta. vajdica.

zalim, iskreno, zbog tog sluchaja.


edip. ljudi! generacijo! prodajte se skupo, ako vam je do toga! nemojte da vas izjajare majmuni, da ste lepi i pamerni. nije dosta! dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.








Link to comment

ovaj njen tekst ladno može da ide na 5 ppp tema (o vučiću, o organizovanom kriminalu, o petnici, o obožavanju biljane, i - ako ima neka - o 12. martu) i da na svakoj bude podjednako besmislen kupus.

 

zgušnjavanje koještarija…

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

ovaj njen tekst ladno može da ide na 5 ppp tema (o vučiću, o organizovanom kriminalu, o petnici, o obožavanju biljane, i - ako ima neka - o 12. martu) i da na svakoj bude podjednako besmislen kupus.

 

zgušnjavanje koještarija…

Zato sam metnula ovde, nekako ne ide da slihtara se stavlja na temu o Vucicu, o org kriminalu ovo nije, jer je ovo samo promocija vucica, shvatili smo na delu obozavanja bikije da je ona slihtara,

 

 

Sada da shvatim zasto inkako je udenula PETNICU u ovo sve. 

  • +1 1
Link to comment

jao, ja sam mislila da ce ispasti da je taj ludi bibliotekar podmetnuo onu pricu o janevu kao novom direktoru petnice :D 

 

posle pocetne halabuke (Petnici opet podmecu!) su skroz utihnuli oko toga nakon sto su jedne novine onako tabloidno objavile ime koje je povezano sa pravljenjem laznog naloga upravnog odbora sa kog je poslata ta vest medijima. odnosno verovatno ime sa kojim je povezan racun za internet. interesantno, ime ne zna niko od petnicke ekipe, ali je prezime isto kao i prezime... jednog clana upravnog odbora. :inn: naravno ne mora nista da znaci, ali tisina na tu temu je vec zanimljiva.

  • +1 2
Link to comment
https://javniservis.net/komentar/biljana-srbljanovic-bajka-o-neodmascenom-mitraljezu/?fbclid=IwAR32cBqLpceRm8vua8NYlwtSl-IEM-QvHgu5_gDWSGQHzJO9peOo7zUKLbk
 
 
Nije mi jasno kako je ona uz svo ovo lizanje čmara AV, uspela da udene ni manje ni više petnicu???? 
 
 
Kako je došla do bibliotekara petničkog i kakve veze ima sa Belivukom petnica. 
Jeziva je sa celom tom njenom pricom i spajanjem nespojivog
Samo da se podsetimo da je pomoćnik u tom "lizanju" i Glavni i odgovorni urednik javniservis.net Veran Matić.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
misliš da je samo to? ja bih mu ipak dao bar ulogu savetnika, ako ne i nalogodavca.
Dajem "dobrobit sumnje" [emoji2398]by Čomić







... Shiit has hit the fan

Link to comment
17 hours ago, Frank Pembleton said:

Samo da se podsetimo da je pomoćnik u tom "lizanju" i Glavni i odgovorni urednik javniservis.net Veran Matić.







... Shiit has hit the fan
 

Uuuu jeboteeee, on meni u mislima je bio i ostao dobar lik, odakle ti taj info???? Veran bivsi direktor B92? 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...