Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

A i ova cvecka Evans, takodje vrlo aprijatan lik [emoji849]

Andrew Castle & Boris Becker on bbc - "A line judge reporting Evans to the umpire for saying something ..." xenophobic?
Evans vs Lajovic #Wimbledon

Kad bi Duci mogao nesto, al nume [emoji17]

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

3 hours ago, Jumanji said:

Pricate o Kirjosu??
Ma lik je moroncina teska. Svaka cast za "razbijanje dosade", ali taj granicu nema odavno, kakve sve ekcese samo imao, jezivo, plus naravno ono sto meni opasno smeta je njegov pik na Novaka. Blago je reci da je opsednut.

 

Kazu da je jedna od najtuznijih prica na svetu ona prica o propalom talentu. I Kirjos mi prvi pada na pamet ako bih morao da pricam o tome.

 

Nece on zavrsiti kao sirotinja sigurno..i cini mi se da cak i nije toliko los koliko ima potrebu da bude primeceni klovn i bad boy tenisa.

 

Greota ali valjda mu je lepo. Na Novaka vidimo da svakako ne utice njegovo lajanje.

 

 

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Kazu da je jedna od najtuznijih prica na svetu ona prica o propalom talentu. I Kirjos mi prvi pada na pamet ako bih morao da pricam o tome.

 

Nece on zavrsiti kao sirotinja sigurno..i cini mi se da cak i nije toliko los koliko ima potrebu da bude primeceni klovn i bad boy tenisa.

 

Kirgios nije class clown. Kirgios je village idiot.

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

meni je i medvedev dzibercina, a kamoli ono govedo from down under

 

Zasto on? Nije da sam neki njegov fan ali se ne mogu setiti nekih njegovih ekcesa.

Link to comment
 
Zasto on? Nije da sam neki njegov fan ali se ne mogu setiti nekih njegovih ekcesa.
ima ono kad mu je Lajani nešto objašnjavao o Švarcmanu a on mu stolicu (ispod nosa) par puta udario reketom.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Super je bio kad je u sred meča, dok je gubio od Wawrinke rekao ovom kako mu drugi teniser jebe devojku Donu Vekic. Ljudski otpad.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Aleksandar88 said:

Super je bio kad je u sred meča, dok je gubio od Wawrinke rekao ovom kako mu drugi teniser jebe devojku Donu Vekic. Ljudski otpad.


Pa dobro, šta zajebavaš, to malo onako drugarski, na sred meča, msm, nije iz loše namere, desi se svakome u raznim sportovima... Kažeš protivniku da mu je neko drugi jebao ribu. :D 

Kakav bednik odvratni, vidiš, to sam potpuno zaboravio. Bolesnik, bukvalno.

Link to comment
18 minutes ago, Aleksandar88 said:

Super je bio kad je u sred meča, dok je gubio od Wawrinke rekao ovom kako mu drugi teniser jebe devojku Donu Vekic. Ljudski otpad.

Heh, to sam potpuno zaboravio :sad: da, to vec nije ni dziberluk. Fala, Aco :)

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Aleksandar88 said:

Super je bio kad je u sred meča, dok je gubio od Wawrinke rekao ovom kako mu drugi teniser jebe devojku Donu Vekic. Ljudski otpad.

 

Kakav reminder...

 

Bejah blag prema njemu. Ali mozda je odrastao..mozda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...