Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

Ostrascen si :sad: i prelako ispaljujes prideve, stedi malo. Imas najnoviji primer gde Mir kritikuje najboljeg na svetu Markeza, da mu terba stati na put itd itd...

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

Pricate o Kirjosu??
Ma lik je moroncina teska. Svaka cast za "razbijanje dosade", ali taj granicu nema odavno, kakve sve ekcese samo imao, jezivo, plus naravno ono sto meni opasno smeta je njegov pik na Novaka. Blago je reci da je opsednut.

  • +1 4
Link to comment
Ostrascen si :sad: i prelako ispaljujes prideve, stedi malo. Imas najnoviji primer gde Mir kritikuje najboljeg na svetu Markeza, da mu terba stati na put itd itd...
Ostrašćen zbog Đokovića? Ma kakvi bre.. Pa ja ne znam da li si ispratio uopšte kakve je izjave davao, to su bukvalno podjebavanja na nivou osnovne škole. Sedi kući i kao Aj da drkam Đokovića na tviteru. Pls nemoj ga porediti sa Mirom koji je, ono, primer za primereno ponašanje, jedno je kritika, drugo je ničim izazvano višegodišnje drkanje (to je baš pravi izraz) najboljeg na svetu. I Novak na stranu, sve stvari koje ga prate su užasne, prsotina obična.

Ne moramo se složiti, sve ok :)


Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Neko nedavno reče kako su Asiks patike ludilo od kvaliteta. Ja bih rekla da sada tamo čupaju kose, što im se premijum zvezda ovako kliza i pada u njihovom produktu.

Link to comment

Nema Kirgios poseban pik na Novaka nego se to zove drama. Napraviš dramu sa prvim na svetu i onda si popularan. Nešto kao baka prase i onaj štajn. Ne razumemo mi to :sad:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Kenji said:

Nema Kirgios poseban pik na Novaka nego se to zove drama. Napraviš dramu sa prvim na svetu i onda si popularan. Nešto kao baka prase i onaj štajn. Ne razumemo mi to :sad:

Ama ljudi, nije samo Novak, nego Kukuskin, Nadal, Alcaraz,, pitaj boga koga je sve dokacio i za koga je sve rekao da igra dosadan tenis i stavec. I ako ne kaze nista provokativno, stampa ce vec da iskroji jednu recenicu i stavice je ko klikbajt mamac. Sto se mene tice, nek radi sta hoce, na terenu je ono sto volim da vidim od tenisa, izgubio ili dobio.

Link to comment

Kyrgios i Herbert zele da obore rekord Isnera i Chardy-a. 

 

Ali ne moze vise (zaboravih na trenutak)

Edited by borris_
Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Kyrgios i Herbert zele da obore rekord Isnera i Chardy-a. 

 

Ali ne moze vise (zaboravih na trenutak)

 

Mahut...ne Chardy.

Link to comment
13 minutes ago, Lancia said:

Ama ljudi, nije samo Novak, nego Kukuskin, Nadal, Alcaraz,, pitaj boga koga je sve dokacio i za koga je sve rekao da igra dosadan tenis i stavec. 

 

Ja stvarno mislim da ti nisi ni blizu upoznat sa njegovim opusom. 

Jednom je u tvitu napisao "Djokovis is a tool (kurac)".

Jednom je pobedio, pa je imitirao Đokovićevu proslavu (zamisli koji debil ttreba da budeš, koliko god da je ta proslava i meni isto smaračka), i dodao: "Novak Djokovic I’m sure doesn’t like me, and I don’t like him at all". Kakav je to čovek koji toliko mrzi nekoga da ne može da podeli to sa celim svetom? 

Ima toga još, no jasno ti je da nije stvar u nekoj kao kritici već attention whoringu, pukoj obesti, pakosti, zlobi, provokaciji i najdirektnijim prozivkama i podjebavanjima, bukvalno ga provocira da sebi diže rejting, srećom pa je ovaj pametniji od toga.

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...