Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Kakogod, nek je rekreativac i veteran, pre bih njega gledao nego veliku vecinu dosadnjakovica.

 

Jebe ga malo što je poremećen, bukvalno poremećen, one izjave i konstantna podjebavanja Novaka su jednostavno van svakog ukusa i govore o nekoj vrsti opsednutosti. Nema meča u kome se nekome za nešto ne žali, drka se sudijama za najobičnije gluposti, glumata, folira se, a sve to sa osvojenih bednih 6 turnira od čega 4 valjda čelendžera.

Čovek je sramota za sport, bez ikakvog preterivanja. Sve one kazne i suspenzije govore u prilog tome, da ne pričamo o onom tankovanju kada se ovom zanimljivom čoveku ne igra tenis pa onda prodaje gemove kao na pijaci, stoji, ne pomera se. Možda je to tebi zanimljivo da gledaš, meni je dno dna. Najodvratniji čovek na turu bez ikakve konkurencije. 

 

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

Sta je sa Novakom i travom? Do sada je pao jedno pet puta. Malpre bas ozbiljno. Jel mu ne valjaju patike? Trava je klizavija nego obicno?

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Čovek je sramota za sport, bez ikakvog preterivanja. Sve one kazne i suspenzije govore u prilog tome,

 

U rijaliti eri i opštoj estradizaciji svega (u celom svetu, ne samo kod nas) Kirjos je zvezda i role model omladini.

  • +1 1
Link to comment
Sta je sa Novakom i travom? Do sada je pao jedno pet puta. Malpre bas ozbiljno. Jel mu ne valjaju patike? Trava je klizavija nego obicno?
Svu padaju, ima već dve povrede.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Just now, Mil@n said:

Svu padaju, ima već dve povrede.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

To sam sve videla, ali Novak nine ranijih godina imao bas ovoliko padova u prba 2 meca.

Link to comment
To sam sve videla, ali Novak nine ranijih godina imao bas ovoliko padova u prba 2 meca.
Pa zato kažem, svi se kližu više nego inače, trava je očigledno klizavija nego ikad..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

 

Jebe ga malo što je poremećen, bukvalno poremećen, one izjave i konstantna podjebavanja Novaka su jednostavno van svakog ukusa i govore o nekoj vrsti opsednutosti. Nema meča u kome se nekome za nešto ne žali, drka se sudijama za najobičnije gluposti, glumata, folira se, a sve to sa osvojenih bednih 6 turnira od čega 4 valjda čelendžera.

Čovek je sramota za sport, bez ikakvog preterivanja. Sve one kazne i suspenzije govore u prilog tome, da ne pričamo o onom tankovanju kada se ovom zanimljivom čoveku ne igra tenis pa onda prodaje gemove kao na pijaci, stoji, ne pomera se. Možda je to tebi zanimljivo da gledaš, meni je dno dna. Najodvratniji čovek na turu bez ikakve konkurencije. 

 

Ne preteruj, gore izjave su davali Moto GP majstori, pa im se divis svake nedelje. I nije btw samo Novak bio na njegovom repertoaru.

Edited by Lancia
Link to comment
Ne preteruj, gore izjave su davali Moto GP majstori, pa ime divis svake nedelje. I nije btw samo Novak bio na njegovom repertoaru.
Bukvalno ništa ne preterujem :)

Daj mi jedan primer gde neki tako indijanac drka najboljeg na svetu a verovatno i u istoriji, ne postoji... Ti tvitovi, izjave, podjebavanja, kao osnovac..

Novak ovo rutinski i očekivano cepa, kao što rekoh, bez brige. [emoji41]



Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Trava je klizavija i zbog velike vlage, odnosno sto je ovde zatvoren krov stalno bio, osim danas.
Plus Novakov karakteristican stil kretanja, stalnog proklizavanja. A i Mari u Federer su rekli da je ove godine CC klizaviji nego obicno. Sve to pomalo... samo da padne uvek "pametno" -.-

Link to comment
22 minutes ago, Arkadija said:

To sam sve videla, ali Novak nine ranijih godina imao bas ovoliko padova u prba 2 meca.

To je novi pokušaj da mu doakaju kad sve drugo ne fercera, stavili bržu travu da se polomi jer znaju da voli da proklizava i na njoj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...