Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

29 minutes ago, Lancia said:

Ama ljudi, nije samo Novak, nego Kukuskin, Nadal, Alcaraz,, pitaj boga koga je sve dokacio i za koga je sve rekao da igra dosadan tenis i stavec. I ako ne kaze nista provokativno, stampa ce vec da iskroji jednu recenicu i stavice je ko klikbajt mamac. Sto se mene tice, nek radi sta hoce, na terenu je ono sto volim da vidim od tenisa, izgubio ili dobio.

 

samo nikako da potkaci onog jednog, da mu se omakne... ni u ludilu

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

 

Ja stvarno mislim da ti nisi ni blizu upoznat sa njegovim opusom. 

Jednom je u tvitu napisao "Djokovis is a tool (kurac)".

Jednom je pobedio, pa je imitirao Đokovićevu proslavu (zamisli koji debil ttreba da budeš, koliko god da je ta proslava i meni isto smaračka), i dodao: "Novak Djokovic I’m sure doesn’t like me, and I don’t like him at all". Kakav je to čovek koji toliko mrzi nekoga da ne može da podeli to sa celim svetom? 

Ima toga još, no jasno ti je da nije stvar u nekoj kao kritici već attention whoringu, pukoj obesti, pakosti, zlobi, provokaciji i najdirektnijim prozivkama i podjebavanjima, bukvalno ga provocira da sebi diže rejting, srećom pa je ovaj pametniji od toga.

Jok ti si :) ajd nastavi ti lepo o tviteru, ja cu o igri. Btw, sto sad smeta imitacija, pa Novak je to radio ranije.

Edited by Lancia
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Jok ti si :) ajd nastavi ti lepo o tviteru, ja cu o igri. Btw, sto sad smeta imitacija, pa Novak je to radio ranije.

 

Nije to o tviteru, već o Kirjosu ;)

Razlika je što se ovaj sprda, drnda ga, podjebava ga. Novak nije imitirao zbog toga. Više puta je rekao da je ta proslava neverovatno krindži, da on to ne može da gleda koliko je jadno i da Novak hoće da ga vole kao Federera. Toliko to želi da mu je muka od njega. Kirjosu, od Novaka. Sve je to rekao :D

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Nije to o tviteru, već o Kirjosu ;)

Razlika je što se ovaj sprda, drnda ga, podjebava ga. Novak nije imitirao zbog toga. Više puta je rekao da je ta proslava neverovatno krindži, da on to ne može da gleda koliko je jadno i da Novak hoće da ga vole kao Federera. Toliko to želi da mu je muka od njega. Kirjosu, od Novaka. Sve je to rekao :D

Nadal je shvatio imitaciju, kao i svi njegovi navijaci kao sprdnju, nisi ti pozvan da odlucjujes, sta je sprdnja a sta ne. Da se razumemo, mene boli uvo sta rade, sto vise sprdnje, veca zabava, ko jos voli da gleda Simona, Bautistu, Bustu...?¿

Link to comment

Nije problem koga dokaci, vec koliko puta i na koji nacin, ali ocigledno ne pratis ili to nije doslo do tebe @Lancia

Ovo moze da bude simpaticno, od sinoc:

Nick Kyrgios muttering to himself at changeover: "This isn't grass anymore. This is slow. Make it a grass court again, will you please? Thanks"

Ali kada krene da psuje i preti sudiji, ili zgrabi stolicu pa je od besa treska po terenu ili kada na stolici u pauzi izmedju nogu drzi flasicu sa vodom i strca je prema svom boksu, valjda pokazuje koliko je dominantan u mecu, a u boksu mu sedi majka, pri tom kamera sve to belezi, izvini ne znam kome je to simpaticno i kakvu dosadu razbija, meni recimo nije nimalo. Budalcina na kub.

Porediti ga sa Medvedevim ili Monfisom koji ma sta uradili uvek pokazu postovanje na kraju prema protivniku, ne ide.

I kazem ti, opsednut je Novakom jer ima 2:0, naravno iz perioda one povrede lakta, to uvek istice, a valjda ga posebno iritira sto ga Novak apsolutno ignorise i vise je puta na pitanja novinara rekao da ne zeli nista da kaze o Kirjosu i da nema nikakvo misljenje. To mora ovog sujetnog egomanijaka da boli. Da, secam se kada je bas zestoko neprimerenim recnikom prozivao onu Novakovu budalastinu iz kluba sa Adrija tura, gde je ne znam kako moralisao danima, mos mislit, da je Novak neodgovoran, a posle samo dva dana Kirjos uslikan u klubu raspojasan, valjda ko veli kad moze No.1 [emoji854]

I opet ga prozivao nesto pre neki dan ali ko ce vec toliko sranja da pamti. Lika ne mogu da smislim, i ne vidim nista simpaticno niti zanimljivo kod njega, niti postuje protivnike, niti teren, a ni sport kojim se bavi, stalno kuka kako ne voli tenis. Samo su mu igrice i NBA u glavi, ali jbg ovde ipak zaradjuje neku lovu, tako da sta ce jadnicak, mora hteo-ne hteo.

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

ali ocigledno ne pratis ili to nije doslo do tebe @Lancia

 

Ovako necemo da pricamo :fantom: dalje nisam citao.

 

Jos jednom za dijagonalne citace, pricam o Kirjosu kao igracu, jebe mi se za tvitere i sta je kome rekao. To je za neki drugi topik.

Edited by Lancia
Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

Ako prodje ovog drvosecu, osvaja

 

Kako mislis "ako"

 

Novaku ce biti teze da se izbori sa klizanjem nego sa protivnicima.

 

Ako zadrzi ovaj nivo, bice bas dosadan turnir.

Link to comment
Ovako necemo da pricamo :fantom: dalje nisam citao.
 
Jos jednom za dijagonalne citace, pricam o Kirjosu kao igracu, jebe mi se za tvitere i sta je kome rekao. To je za neki drugi topik.
Ok, nista ti lose nisam rekla za to nepostovanje. Sto se mene tice ne moras da citas, tvoj izbor. Ja sam i napisala sta radi na terenu, izmedju ostalog.
Sto bi neprimereno ponasanje na jednom mestu iskljucivalo drugo? Kad si moron, moron si svuda, nema tu selelcije, valjda mu takva priroda, sta znam.
  • -1 1
Link to comment

Ozmo:

Djokovic on grass: A few falls more than I would like. I don’t think it’s about courts, it was raining, before under the roof it’s more slippery. I haven’t played on grass for 2 years and I am coming from clay, so I am adapting to surface. As #Wimbledon progresses, I’ll fall less

Djokovic: I try to learn from the 2016 experience. I felt a bit deflated and… I don’t want to say demotivated, but different, it was the first time I felt like that. I am wiser and more experienced, but it’s only 3R, long ways to go. #Wimbledon

Djokovic: Age is just a number, that’s my approach. It’s all about perception, mind over matter for a lot of things. I take care of my health, I recover fast and I hope to perform at this level for many years. #Wimbledon

Link to comment

Đokovića je bilo milina gledati u ova prva dva kola, posebno danas. U velikoj je formi i pun samopouzdanja, nadam se da ga to neće uspavati (niti njegov tim).

Propustio sam ranije da primetim da je ovo već 4. put da je pobedio Andersona na W.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Lancia said:

Gledao juce Kirjosa i Umbera, dobar i zez tenis. Daj boze vise Kirjosa, Fonjinija, Medevedeva i slicnih otkacenih likova. Kirjos je specijalan ludjak, em zabavlja sebe, em publiku, em cini protivnika boljim i zanimljivijim.


Ovde nisi baš pričao o njemu samo kao igraču (kao što pišeš u poslednjem postu) već si napomenuo kako je otkačen i specijalan ludjak, te kako zabavlja sve redom. 

On jeste luđak i otkačen, samo u complete negativnom smislu. Verujem da uglavnom zabavlja samo sebe i Ozije eventualno i naravno, Fedal fanove jer sistematski sere po Đokoviću koga ovi ne mogu da očima vide i to sada već godinama. To što on radi na terenu nije ni zajebancija, već izdrkavanje i po protivnicima, i sudijama, pravilima, ne znam ni on više prema kome. Kao sportista je očigledno idiot, a kao igrač, pa ni tu se nešto preterano nije dokazao, realno. 

Da li bi bio ravnodušniji da ne kenja toliko po Novaku, pa verovatno da da, no to ne menja ništa u njegovom ponašanju i motivima istog. Što bi rekao Maminjo, Mučki provokator. :D

 

  • -1 1
Link to comment
Just now, Ras said:

Đokovića je bilo milina gledati u ova prva dva kola, posebno danas. U velikoj je formi i pun samopouzdanja, nadam se da ga to neće uspavati (niti njegov tim).

Propustio sam ranije da primetim da je ovo već 4. put da je pobedio Andersona na W.

 

Takav je kad je on a mission. 

Nemate oko čega da brinete, zna čovek šta radi, fokus je na 110%, shvata da ima momentu i priliku kakvu verovatno nikad više neće imati, ne treba da bude dileme da će da uradi sve što može u svakom aspektu da se maksimalno pripremi i na kraju osvoji. Msm, uspavati se neće sigurno. 

4. put Andersona, da, svaki put do sada kada su igrali i kada ga je pobedio, osvojio je pa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...