Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

videcemo, ali nadam se da je ovaj danilovicev ispad malkice doprineo da ipak odluci da se posveti konjima. 

jel bi pre u kafanu sa konjem ili sa predragom sasom? :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

najradije bi obojicu eskivirao :fantom:

 

posto smo na temi o jokicu, kakav predivan skok u bulju miska raznatovica od strane nevena spahije. 

 

- Tog dečka nisam poznavao. Nisam ga nikad gledao, znao sam samo da postoji i da igra u Megi. Kasnije sam shvatio da je Miško Ražnatović uspeo da uradi nešto što niko nikad nije u istoriji košarke. Bila je to najveća prevara u istoriji košarke. I dalje mi nije jasno kako je takvog talenta uspeo da sakrije

 

da, uspeo je da ga sakrije tako sto je bio mvp aba lige (btw, top 3 liga po broju skauta koji je prate) i igrao nike hoop summit. neces jebat, nevene!

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

a u stvari (imaš tri tvita zaredom):

 

vari:

Sta ce nam video  gde pola sata  pricaju na italijanskom jeziku:)

Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

 

Kakva glupost, nokaut mecevi su kao kita, ajmo da ukinemo kosarku na OI, SP, EP, Evroliga isto govna da jede sa F4... 

 

Dok u NBA gde se igra na citavu seriju grupa gradjana sa 7 nedraftovanih igraca dodje do finala Boga pitaj kako, od plejina pa naredne 3 serije nisu znali cime su zasluzili da se nadju u finalu pa su nam zato tamo priredili takvu antipropagandu kosarke, takvo ciglarenje kakvo svet nije video... sad da se igra ponovo plejof ispali bi bukvalno od svakog protivnika lagano, dakle sranja se ne desavaju samo u nokaut sistemu, koji itekako ima svoju draz. Isti postoji oduvek pa su opet najkvalitetnije ekipe uglavnom nalazile nacin da odu jako do samog kraja, za 40 minuta se mogu sva sranja ispeglati kad imas kvalitet i muda. 

Kakvo blamiranje:rolleyes: Ta maltene ista ekipa Majamija  je bila na jednu utakmicu od finala i  pre dve sezone. Imaju kontinuitet dobrih rezultata vec  4 sezone za redom. Nije Denver kriv sto je Majami  jebao kevu prenaduvanim izaivacima Milvokiju i Bostonu. Majami je podbacio u regularnom delu sezone ali je sve to  nadoknadio u plej of-u, samo sto su u finalima naletili na mnogo jace ekipe sa boljim superzvezdama koje su ih predvodile  . Denver nije mogao da kontrolise sa kim ce da igra u plej of-u , oni su izdominarli sve protivnike koji su im se nasli na putu. Usput su odigrali jedan od najdominantnijih plej of-ova u poslednjih petnaestak godina. To bi bilo isto kada bi kritikovali Shaq-a sto je u finalima igrao protiv raznih Dale Davis-a, Tod mccullough-a itd.  A tvoja nekontrolisana mrznja  prema Jokicu samo  potvrdjuje  moju  sumnju  da ti je kao  junos skinuo ribu dok je igrao u Sremskoj Mitrovici ili su to uradila njegova braca:)

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Glass Joe said:

Nego oće li nam friski osvajac prstena ići u Manilu ?

Zbog ovakvih likova kao sto si ti i Zli Gli ne bi uopste trebao da se muci. Ne bi vam valjao ni sa sve osvojenom svetskom titulom i mvp-ijem prvenstva. Opet bi nasli nesto da kritikujete u vezi sa njim.

Link to comment

Nikad me u zivotu nije interesovala kosarka niti mi je bilo zanimlijvo da gledam neke hajlajtse, poteze i slicno. Prvi put mi je zadovoljstvo da gledam kosarku kad gledam Jokiceve klipove, ako je mogao mene da zainteresuje onda moze bilo koga.

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...