Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Da je nabijac statistike uzimao bi 30 suteva u proseku i ne bi  meni igrao po nervima , a imao bi i dodatnih 20+ tripl dablova, to su one utakmice gde mu je trebao jedan ili dva skoka ili asistencije , a gde bi presedeo poslednju cetvrtinu.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Glass Joe said:

Ljudi ovde nabijaju statistiku da pokazu da Jokic nije nabijac statistike...jeste jbg i biće sve dok ne osvoji prsten, isti nivo ko Barkli, Kemp, Pejton, Stokton, Meloun

Nisu svi igraci prostitutke kao Lebron i Durant. Payton je kao jedna osvojio titulu:) I Darko Milicic ima titulu, znaci automatski je veci igrac od Jokica,  al u kurcu.

Edited by Micko8
Link to comment

Nije nabijac statistike nego covek igra u realno prosecnoj ekipi u eri kad pada 300 poena po mecu i svi sutiraju trojke kao sumanuti i igraju odbranu na bazi kurca. Naravno da je nabijanje statistike zajebancija, dok npr. Vestbruk jeste to radio iako je takodje bio odlican tih sezona.

 

Jel Jokic osvojio nesto? Nije. Jel bio u konkurenciji za nesto? Jeste ako racunamo onu sezonu u bablu kad je drugi igrac dominirao, a i tu su pregazeni na kraju sto znaci da nije. Da li je neki faktor u reprezentaciji, da li je lider? Nije, jadni smo i s njim i bez njega. Nema ga nigde kad su neke konkretne stvari u pitanju, osim najkorisnijeg igraca regularne opustene sezone. Kad je frka, nema tog silnog uticaja na ostale i slicnih kuraca palaca, prosto nije taj tip. Razlika u odnosu na navedene Barklija, Stoktona, Melouna, Pejtona itd. je samo u toj maloj cinjenici da su navedeni stalno bili u igri da odu jako do samog kraja ako Dzordan slucajno posustane, sto se eto nije desilo a u one dve sezone kad je pauzirao su uzeli ovi sto su imali otprilike drugog najboljeg igraca te decenije. Nagetsi su smesni, nit manjeg kurca nit vece dreke a da je on toliko dominantan napravili bi bar nesto vise od provlacenja do finala zapada i kasnijeg debakla u jednoj jebenoj sezoni:unsure:

Edited by Zli Gli
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Nije taj kalibar, on je kalibar igraca zbog kog ce razni Horiji biti sami u poslednjim sekundama utakmice.

 

Covek je nezaustavljiv kao sila prirode, to se najbolje oseti kad navijas protiv njega. Rutinski je u tri najbolja igraca na svetu (mnogi bi rekli da nije drugi ili treci).

  • +1 5
Link to comment

Opet lupetanje  radi lupetanja. A Jokic jedan od najboljih igraca kada se lomi rezultat u poslednje  3,4 sezone. Znaci ti jednodimenzionalci iz devedesetih godina gde se sve guralo u reket ne bi imali ni deset poena u proseku u danasnjoj kosarci:) Inace ovde se donosi sud o Jokicu kao da je zavrsio karijeru. Vecina velikih igraca je osvajalo titule  u 27-oj godini i posle. Pustite coveka da zavrsi karijeru pa posle donosite zakljucke. On je do sada pravio dosta dobre uspehe sa limitiranim timovima.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, J.R. Cash said:

Nije taj kalibar, on je kalibar igraca zbog kog ce razni Horiji biti sami u poslednjim sekundama utakmice.

 

 

tacno, jokic je divac :dry:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ja ne gledam u pasulj, boli me uvo za njegov potencijal i sta je sve on u stanju da radi, pričamo o tome sta je dosad postigao u karijeri nesto opipljivo, neki trofeji

Link to comment
15 minutes ago, Glass Joe said:

Ja ne gledam u pasulj, boli me uvo za njegov potencijal i sta je sve on u stanju da radi, pričamo o tome sta je dosad postigao u karijeri nesto opipljivo, neki trofeji

 

images.jpg

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Glass Joe said:

A sta ti je ovo, ne liči mi na Leri o Brajen trofej...jel se zbog ovoga takmiče u NBA?

 

Ako nemaš prsten, nemaš ništa logika :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...