Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Mos said:

Kakvu bi vrhunsku reklamu mogli da urade sa njim za Koka-Kolu, samo bi morala da bude puna samosprdnje a ne znam koliko to ide u današnje vreme i sa današnjim klincima. 

 

Za Koka-kolu bi bilo vrhunski, mogao bi i za TacoBell ili koji vec lanac brze hrane cija je reklama isla dok su ga birali na draftu, oni su ga vec i hailovali kad je dobio mvp, kao za nas je mvp oduvek, to bi mogla da bude bas fora

Link to comment
5 minutes ago, Midgeta said:

 

Za Koka-kolu bi bilo vrhunski, mogao bi i za TacoBell ili koji vec lanac brze hrane cija je reklama isla dok su ga birali na draftu, oni su ga vec i hailovali kad je dobio mvp, kao za nas je mvp oduvek, to bi mogla da bude bas fora

 

Za Taco Bell mogu i bez da ga cimaju da se pojavi. Samo prikače logo umesto njegove glave na snimke drafta, asistencija ili podizanja MVP nagrade :D On samo da im dozvoli i da snimi neku rečenicu na kraju, što može i sa telefona. 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

 

Za Taco Bell mogu i bez da ga cimaju da se pojavi. Samo prikače logo umesto njegove glave na snimke drafta, asistencija ili podizanja MVP nagrade :D On samo da im dozvoli i da snimi neku rečenicu na kraju, što može i sa telefona. 

 

Ovo sa logom umesto glave je genijalno :D

 Ali to bi stvarno moglo i bila bi fora.

Greota sto slogan Taco Bella nije vise ono Think outside the bun, tu bi tek mogla samosprdnja da se pravi, kako je bio debeo, ali su i taco bell i on think outside the bun i eto ga dupli (tripli?) MVP

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Za Taco Bell mogu i bez da ga cimaju da se pojavi. Samo prikače logo umesto njegove glave na snimke drafta, asistencija ili podizanja MVP nagrade :D On samo da im dozvoli i da snimi neku rečenicu na kraju, što može i sa telefona. 


ne treba im, vec imaju reklamu sa njim, koja sljaka i sljakace dok je sveta i veka.

 

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

?

 

Djuro brate, otkud Djokovic nije popularan i tamo u svetu, majku mu? To sto ga mrze jer je nevakcinisani Srbin je nesto drugo ali za njega zna manje vise ceo svet a Jokic je popularan u Denveru i na ppp-u otprilike:cry:

Link to comment

Ja sam imao Jokarin avatar 3 meseca na poslu na Webexu. Imao samo x meeting sa y ljudi iz z drzava.

Dvojica kolega iz Grcke prepoznali ostali ama bas niko. Cak ni ljudi koji prate sport.

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Djuro brate, otkud Djokovic nije popularan i tamo u svetu, majku mu? To sto ga mrze jer je nevakcinisani Srbin je nesto drugo ali za njega zna manje vise ceo svet a Jokic je popularan u Denveru i na ppp-u otprilike:cry:

U pravu je Zli ovaj put, Djokoviceve reklame sam vidjao po Japanu u natprirodnim veličinama.

 

Pre 2-3 godine drugarica dovela brdo Amera iz Aspena. Sve sportisti (doduše Xtreme i zimski sportovi) na trafici uzimali vodu, ja im iz fazona pokazao onu Jokić guaranu i nisu skapirala zašto im pokazujem, dok im ona nije rekla da je to onaj Srbin što igra košarku za Nagetse. A i tad je delovalo da znaju zbog njene priče a ne jer su sami čuli.

 

Link to comment

Pre 2-3 godine je Jokic bio nesto tipa sto je sada Markanen.

 

Djokovic je vise kao Brajant, Kari, Lebron, Dzordan...

 

Djokovic je minumum u top 3 u svom sportu svih vremena, Jokic je trenutno negde u top 50 mozda.

 

Jokic je neki Karlos Moja kosarke za sada.

 

 

Link to comment

Uostalom, kao da Lenarda na primer neko prepoznaje. Tu opstu prepoznatljivost imaju samo Kari i Lebron, kao u tenisu velika trojka. 

 

Nova generacija sada stize pa je na njima dalje sta ce da urade.

 

I Kari je tek negde u Jokicevim godinama poceo sa titulama i sa priblizavanjem top 10 svih vremena nivou.

 

Dzordan, iako i pre toga u Americi popularan, isto negde sa 28 godina krece sa titulama i svetskom popularnoscu.

 

Dzordan je 1963.godiste, a 99 posto ljudi zna za Majkla iz 90ih.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...