Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Jokica zabole, a ovde reklamira najgora zla, odnosno kladionice, energetska pica, banke i alkohol. Dobro, alkohol nije zlo.

 

Ali to mi bas ne ide u glavu, lik zaradjuje stotine miliona, koliko neki nasi mogu da mu ponude za reklamu? Sta dobija sa tih nekoliko desetina ili stotina hiljada evra? Dok u Americi se nigde ne reklamira. Ne znam sta je fora, da li duguje nekom uslugu ili sta :lolol:

 

Mogu misliti koliki mu je smor onakvom ici na snimanje reklama.

 

Ima ta prica da je poceo da radi na imidzu i to, ali kako to poboljsava imidz reklamirajuci govna?

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Hele said:

Jokica zabole, a ovde reklamira najgora zla, odnosno kladionice, energetska pica, banke i alkohol. Dobro, alkohol nije zlo.

 

Ali to mi bas ne ide u glavu, lik zaradjuje stotine miliona, koliko neki nasi mogu da mu ponude za reklamu? Sta dobija sa tih nekoliko desetina ili stotina hiljada evra? Dok u Americi se nigde ne reklamira. Ne znam sta je fora, da li duguje nekom uslugu ili sta :lolol:

 

Mogu misliti koliki mu je smor onakvom ici na snimanje reklama.

 

Ima ta prica da je poceo da radi na imidzu i to, ali kako to poboljsava imidz reklamirajuci govna?

Djokovic se isto tako reklamirao u zemlji, kada je mogao da ubode zilion vise para negde drugde. Ne znam zasto, ali okamova ostrica bi rekla da to rade kao uslugu porodici/prijateljima, da oni od toga dobiju nesto ispod stola.

 

Ponavljam, nemam nikakve informacije, cisto onako napamet pricam.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Pa ovde samo snimi reklamu ga sta god i to je to, ne mora da se cima nista (mada da reklamira djubre vise manje).

 

A tamo bi morao da ima citav pr tim, kontrolisane drustvene mreze, pojavljivanja, intervjui i sta ne, a ocito ga zabole da sve to radi.

 

A ne deluje on ovako neharizmaticno, deluje kao kul lik i da ima smisao za humor, a javni nastup se svakako uci i za super zvezde (i one koji bi to da postanu) je to strogo kontrolisano tako da ni tu ne moze bas da se proceni ko jeste ili nije harizmatican, to je @Milošica spot on

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Hele said:

Ali to mi bas ne ide u glavu, lik zaradjuje stotine miliona, koliko neki nasi mogu da mu ponude za reklamu? Sta dobija sa tih nekoliko desetina ili stotina hiljada evra? Dok u Americi se nigde ne reklamira. Ne znam sta je fora, da li duguje nekom uslugu ili sta :lolol:


Skupo je preneti novac iz Amerike u Srbiju, i to što su sume veće to je još skuplje. Ovako odradi par reklama i taj novac razdele familija i Miškova lokalna baza i svi srećni.

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Hele said:

Jokica zabole, a ovde reklamira najgora zla, odnosno kladionice, energetska pica, banke i alkohol. Dobro, alkohol nije zlo.

 

Ali to mi bas ne ide u glavu, lik zaradjuje stotine miliona, koliko neki nasi mogu da mu ponude za reklamu? Sta dobija sa tih nekoliko desetina ili stotina hiljada evra? Dok u Americi se nigde ne reklamira. Ne znam sta je fora, da li duguje nekom uslugu ili sta :lolol:

 

Mogu misliti koliki mu je smor onakvom ici na snimanje reklama.

 

Ima ta prica da je poceo da radi na imidzu i to, ali kako to poboljsava imidz reklamirajuci govna?


jednostavno je - tu je popularan, tamo nije.

plus politika.

Link to comment

Realno Jokic ima lepotu, harizmu i pravi show na nivou jednog Luke Modrica. Cenice ga istinski pratioci sporta ali ni jedan klinac nece biti u fazonu "kad porastem hocu da budem jokara".

Link to comment

Nije nikad snimio reklamu u USA koliko znam. To sto nije toliko popularan, ne znaci da nije popularan. Pa ja sam video bilbord na kome faking Masan Lekic nesto reklamira i zastitno je lice. Najjace da ne moze da ubode da reklamira nekoga u Koloradu i uzme novaca kao ovde od Bambija.

Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Realno Jokic ima lepotu, harizmu i pravi show na nivou jednog Luke Modrica. Cenice ga istinski pratioci sporta ali ni jedan klinac nece biti u fazonu "kad porastem hocu da budem jokara".

Osim svakog debelog klinca koji krene da tapka loptu. A sa nacinom i zivota i ishrane i porastom gojaznosti, Jokicevo vreme tek dolazi.

 

Treba ga tako brendirati, kao ona sto je pevala All About That Bass i uzela pare na tome sto je debela.

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...