Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Jbt koga zabole koliko je prodao dresova :D Obaška što igra za tim koji ni u Denveru ne prenose zbog sukoba lokalnih provajdera ili već šta se s tim dešava

Link to comment
1 hour ago, bags said:

Ja sam imao Jokarin avatar 3 meseca na poslu na Webexu. Imao samo x meeting sa y ljudi iz z drzava.

Dvojica kolega iz Grcke prepoznali ostali ama bas niko. Cak ni ljudi koji prate sport.

 

Tenis je globalan sport.

 

U sakoj zemlji u svetu srednjeklasni asprianti pikaju tenis.

 

Ovde kod mene svi nesto treniraju kao tenis, pa se zna za Djokovica.

 

Ne samo da ne znaju Jokaru, vec sumnjam da su samo naculi za Karija i Lebrona.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Lezilebovich said:

Moramo li i ovde o Djokovicu, kso da ga nema vec svuda 

 

Moramo jer je Gli opsednut poredjenjem. Nolo je čovek iz naroda, nevaks, istiniti pobednik, a Joko je prevara i skupljač statistike. To se mora dokazati ovde ili nije zanimljivo. :sleep:

  • +1 2
Link to comment

Sad ce da ispade da ocu i ovde da deponišem, ali necu, tako da nemojte da me spalite na lomaci :inn:

 

Ali, za neku širu prepoznatiljivost je bitna i showbiz da ne kazem treš komponenta, tako da svakako vise ljudi koji ne prate nba/kosarku in general, zna za npr Devina Bukera jer je u pr vezi sa Kendal Dzener ili Hardena kad je promenio imidz i krenuo da se bacaka sa Kardasijankom jedno vreme.

 

A sad nastavite od Djovaku i skupljacu staisttike

Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Realno Jokic ima lepotu, harizmu i pravi show na nivou jednog Luke Modrica. Cenice ga istinski pratioci sporta ali ni jedan klinac nece biti u fazonu "kad porastem hocu da budem jokara".

 

tumblr_o5vxkq270i1tbud54o7_r1_540.gif

 

buraz oš kupit ralon?

 

 

  • Haha 3
Link to comment

Ja imam teoriju da ce Jokic, ako u narednih par godina uspe da osvoji prsten sa Denverom, da odradi ugovor do kraja i da se penzionise sa 32 godine sa obrazlozenjem 'a mrzi me vise' i da ode domu svomu da cuva konje.

  • +1 8
Link to comment

U najgorem slučaju, kada okonča karijeru, biće legenda Denvera i najbolji igrač koga je franšiza imala. Kada NBA bude slavila 100 godina, upašće i u TOP100. Pre toga će već biti u Hall of fame. Možda bude u TOP5 centara, medj prvih 10 je već sada.

Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

Ko je tu pominjao Djokovica, ja?

ako jesam, lupam gluposti.

Na Jokica sam mislio, o njemu pricamo tu.

 

Ma ne, ja sam pogresno povezao postove, jbg poredite coveka koji je najbolji ikad u jako popularnom sportu sa jednim nabijacem statistike u regularnom delu sezone koji nije nikad nista osvojio niti bio blizu niti ce. Tuzno zaista, zatecen sam.

 

I sta ce Vildoza u ovoj reklami iza Modrica? :unsure:

Link to comment

Jokic  je sve ali ne nabijac statistike ali kako to objasniti slepom coveku:unsure: Koliko bi titula uzeo Lebron da su mu najbolji saigraci u plej of-u bili  Barton i Morris:)

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Ma ne, ja sam pogresno povezao postove, jbg poredite coveka koji je najbolji ikad u jako popularnom sportu sa jednim nabijacem statistike u regularnom delu sezone koji nije nikad nista osvojio niti bio blizu niti ce. Tuzno zaista, zatecen sam.

 

I sta ce Vildoza u ovoj reklami iza Modrica? :unsure:

Ti si svaki dan u nekom krugu gde si smesan koliko toliko, dok ne smoris :laugh:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...