Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Realno, očekivao sam ranije. 

 

U stvari, razmišljam da je još sinoć pao jedan težak razgovor, danas je pokrenuta artiljerija i sve mi milo oko srca kad zamislim koliko onog paćenika zaista to pogadja pa da onda mora da šilji kurac na ovim bednicima našim, pa mi još milije bude. Win win situacija. 

Edited by theanswer
  • +1 9
Link to comment

već sam se uplašio, prvo kolo se polako privodi kraju, a saopštenju nekakvom ni traga ni glasa.

 

nego nešto razmišljam, baš su slepci ovi naši iz uprave. zaboravili su da čestitiaju i ubedljivu pobedu na izborima za one mesne zajednice u NS. no dobro, ide gostovanje Voši pa može i to da se pegla.

 

edit.

ove ogavštine Vučela piše. Vazura ovo nume, Profa se odmetnuo u šumu/gerilu a i nema ništa na latinskom, za Ivicu se ne zna ni dal ume da piše. mislim, ako piše kako govori onda bolje i da ne piše. a mogao bi i da ne govori. javno, ne po kući.

 

 

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
Just now, napadaj said:

Samo još glasnije

 

Videćemo u četvrtak dokle se stiglo sa Jugom i dal će biti preskakanja ograde pošto će skandiranja svakako biti. 

Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

A sta bi sa Kicinom bracom... Ne odose u Novi Sad u subotu ?

 

Mislim da kako su karte sad podeljene da se ne pitaju ništa. 

Link to comment

sa druge strane, kada bi neko želeo da omasovi  skanidiranje, teško je zamisliti bolji način od ovakvih sopštenja. ako se nastavi, za šest meseci će da se ori od Vardara do Triglava

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odlepio je juče

:lolol:

 

Sprcao ozbiljne pare, racunao da je smirio sta treba...a onda ispadne da je dzaba krecio.

 

Ko god sad bude vodio tribinu, ne da ce dobiti odresene ruke nego izricitu naredbu da se lemaju svi koji zinu protivu sultana.

Link to comment
21 minutes ago, zmanic said:

Derbi je tek 18.09., šteta.

 

 

Ma kakvi, na derbiju neće biti publike.

Ili će biti samo zvezdaši.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...