Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

 

da nisi možda pomislio na Rista Lakića ;)

 

Bezi bre tamo :D Mislio sam da je mozda neki domaci talenat/povratnik koga sam uspesno blokirao iz pamcenja zarad mentalne higijene.

Link to comment

sportske.net

 

Upražnjeno mesto napadača Partizana stajalo je sve do sada kada se u tim vratio Rikardo Gomeš, čitavu sezonu crno-beli nisu imali klasičnog špica jer je za to mesto bio projektovan Bajbek koji nije pokazao nikakav kvalitet. 

Izgleda da Gomeš neće doći sam, očekuje se i dolazak krilnog igrača, a kako prenosi "Mondo" u pitanju je Kurt Abrahams

On ima 24 godine, do sada je nastupao za belgijski Vesterlo koji se takmiči u drugom rangu, ranije je igrao i za Sent Truden. 

Dolazi iz Južne Afrike, a prema podacima "Monda",veoma je blizu potpisivanja ugovora. 

Čekamo još informacija, videćemo da li ima kvalitet da zameni Asana.

Link to comment

U Sloveniju putuju: 

Vladimir Stojković, Nemanja Stevanović, Aleksandar Popović, Lazar Slavković, Aleksandar Miljković, Marko Živković, Igor Vujačić, Bojan Ostojić, Maki Banjak, Siniša Saničanin, Mateja Đorđević, Luka Subotić, Ivan Obradović, Slobodan Urošević, Rajko Brežančić, Saša Zdjelar, Milan Smiljanić, Lazar Pavlović, Aleksandar Šćekić, Miloš Jojić, Lazar Marković, Aleksandar Lutovac, Nikola Terzić, Nemanja Jović, Danilo Pantić, Samed Baždar, Bibras Natho, Sejduba Suma, Nikola Štulić i Marko Milovanović.

 

Ova ekipa treba prvo da ide u neku banju da malo osunča stare kosti i maže se lekovitim blatom

Edited by James Marshall
ne vidi se ništa, pa sam uklonio formatiranje
Link to comment
55 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što pantara?

biće on ko zmaj, samo tresko da ga ne izmaleriše

 

Reklo bi se da mu se iskrivila kičma od sedenja na klupi, on celu karijeru kao da radi u IT sektoru

  • Haha 3
Link to comment

Усерава нас Мура управо. Но невезано за то мислим да пакао замишљам тако да из викенда у викенд морам да гледам Јојић-Пантић дуо у везном реду.

  • Hvala 1
Link to comment

Dve dobre vesti, uspeli smo da se resimo crnogorske drvne gradje pod imenom Pesukic, s njim je raskinut ugovor, daleko mu lepa kuca; a tatko Natko izjavljuje kako postoji zelja da se produzi saradnja za jos dve godine, nadam se da ova djubrad iz uprave to zaista i misli.

 

Nazalost, ista ta uprava je isutirala i jednog sasvim kvalitetnog stopera, Banjka za mizernih 0.5 meleona u kairat. Hvala stanoju nizasta.

Nadamo se barem da ce banjak za mesec dana dati i svoj doprinos;)

 

 

Uzgred, ovo je moj jubilarni

 

image.png.87a4f6d99f5b85de0374192962316657.png

koment.

  • +1 5
Link to comment

2-0 posle prvog pol. strelci Urosevic i Pantic protiv uvek neugodne Krakovije. Rikardo odigrao prvih 30 min dobar je bio. 

Link to comment
7 minutes ago, El Patron said:

2-0 posle prvog pol. strelci Urosevic i Pantic protiv uvek neugodne Krakovije. Rikardo odigrao prvih 30 min dobar je bio. 

Vidim neki hvale i Baždara.

 

Kakav je?

Link to comment

Kaže drugar za Baždara da od Vlahovića takav potencijal nismo imali. Bukvalno world class.

 

A nije od onih koji vole bombastične izjave.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned this topic
  • renne locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...