Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

On 16.7.2021. at 0:02, Redoran said:

Sve u svemu...

 

Doveli smo jednu osobu koja se može nazvati profesionalnim fudbalerom. Nije to baš bilo u planu ali čak bi i za Partizanove standarde bilo suviše da odigra još jednu sezonu bez špica. Rikija će odmenjivati ovi talentovani tinejdžeri, ne bi li i njih što pre prodali.

 

To je to što se tiče pojačanja. Ajde i Saničanina da računamo kao polovinu fudbalera. Sve to je međutim anulirano povratkom Pantare koji će sada zajedno sa Jojarom ubijati svaku mogućnost da srednji red uradi nešto od onoga što treba da uradi.

 

Deluje da ćemo veoma rano ostati rasterećeni svih internacionalnih briga i moći da se posvetimo odbrani laskave titule vicešampiona.

 

Sve si tacno napisao, al ja opet nekako jedva cekam vecerasnji mec protivu slane bare. Pivo, vecernji termin, malo mi za sricu triba

  • +1 2
Link to comment

Bogami ću i ja da navijam da večeras pobedimo sa nekim visokim rezultatom i zasednemo na čelo tabele, da osetimo taj čar jedared u godini pa da se vratimo na standardna podešavanja.

  • +1 3
Link to comment

Hoću da vidim tog Milovanovića večeras, kažu da je dobar mali.

 

I nadam se jednom kvalitetnom napušavanju uprave, ljudi su valjda željni da se malo istresu na Vučelu i govnare

Link to comment

Биће тешко биће нула три. Бежимо ганима одмах два бода и добијамо све до дербија лагано. Група конференције се подразумева.

Link to comment

0:1

 

kikiriki, uz fabuloznu asistenciju pantare

 

počelo i vučiću pederu, al je tonac kad je skapirao spustio master regler pa se ni komentator nije čuo par sekundi

 

panika na svim frontovima

:lolol:

  • +1 5
Link to comment

0:2 rikardo

12. min

 

kakva golčina, štos kaže za špice

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...