Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

19 minutes ago, Ted said:

moramo ove sezone osvojiti Medrano.....ubedljivo su najlakše kvalifikacije za LŠ :D

Sa ovim se slazem ali to se nece desiti dok je iva vlast, svi znamo zasto. Tuzna Srbija...

 

Sochi je ozbiljan tim koji igra segsi fudbal divota ih je gledati. Jedina sansa je da tankuju ovo ali ne vidim zasto bi...

 

Taman da ne gledam ni ovo prvo mucenje...

 

 

Link to comment

Istekao Edit: Ali sta i ocekivati kada imas upravu koja po naredjenju sa vrha drzave radi direktno protiv kluba na cijem je celu u jednoj ovako propaloj i otuznoj zemljici.. Jedino im je dozvoljeno iznosenje para uz debeli reket majmunima iz centrale...

Link to comment

jbg. nesavršen je sistem određivanja povlašćenih i nepovlašćenih. sam koeficijent ne mora puno da govori. eto baš taj Soči što nam je zapao, on je kao nepovlašćen u najslabijem evro takmičenju, a bez problema bi mogao da igra kvalifikacije za LŠ, pa i da prođe u samu ligu. sa druge strane, dosta učesnika kvalifikacija za LŠ nema šanse da dogura do grupne faze Lepe Brene.

 

morao bi da postoji neki drugi sistem za utvrđivanje kvaliteta da bi klubovi bili razvrstani realnije

 

mada pitanje je dal bi i to bilo ok. ovako ipak imaš tu dozu neizvesnosti, igre na sreću, pogledo me Bog ili nije.....a sve je to sastavni deo igre, tenzije itd. sad se nerviramo jer nam je uletelo sranje Božije, a ako prođemo slavićemo mnogo više nego da smo izbaciji neke autentične indijance.

 

mislim, nigde nije zapisano da zbog čari fudbala ne možeš da dobiješ čir na želucu :D

Link to comment

evo i malo o Sočiju, sa sajta Mocarta

 

"Soči je jedan od najmlađih ruskih klubova. Osnovan je tek 2018. tako što je Dinamo iz Sankt Peterburga (1922) premešten u grad koji je 2014. organizovao Zimske olimpijske igre. Uspon Sočija direktno je vezan za uticaj i finansijsku moć Borisa Romanoviča Rotenberga. U pitanju je multimilijarder, vlasnik kompanije zadužene da po Rusiji gradi gasovode, njegova firma je između ostalog izgradila i stadion Fišt vredan 650.000.000 evra za potrebe Mundijala 2018. i kad se turnir završio rešio je da Dinamo iz svog Sankt Peterburga premesti na drugu lokaciju.

 

Kao zvanični datum osnovanja Sočija vodi se 6. jun 2018. U prvoj sezoni takmičio se u Drugoj ligi i kao drugoplasirani izborio promociju, u debitantskoj sezoni u Premijer ligi osigurao opstanak (12. mesto), a u prošloj se dokopao pozicije koja vodi u Ligu konferencije."

 

Link to comment
23 minutes ago, Ted said:

jbg. nesavršen je sistem određivanja povlašćenih i nepovlašćenih. sam koeficijent ne mora puno da govori. eto baš taj Soči što nam je zapao, on je kao nepovlašćen u najslabijem evro takmičenju, a bez problema bi mogao da igra kvalifikacije za LŠ, pa i da prođe u samu ligu. sa druge strane, dosta učesnika kvalifikacija za LŠ nema šanse da dogura do grupne faze Lepe Brene.

 

morao bi da postoji neki drugi sistem za utvrđivanje kvaliteta da bi klubovi bili razvrstani realnije

 

mada pitanje je dal bi i to bilo ok. ovako ipak imaš tu dozu neizvesnosti, igre na sreću, pogledo me Bog ili nije.....a sve je to sastavni deo igre, tenzije itd. sad se nerviramo jer nam je uletelo sranje Božije, a ako prođemo slavićemo mnogo više nego da smo izbaciji neke autentične indijance.

 

mislim, nigde nije zapisano da zbog čari fudbala ne možeš da dobiješ čir na želucu :D

problem je što gubimo i bodove za koeficijent, pa bi ako ispadnemo od sočija u narednu sezonu ušli sa samo 12,5 poena, što nije dovoljno ni za status nosioca u 2 kolu kval. za lš :happy:

Link to comment

Najveći je problem što su ovi skotovi iz uprave još uvek tu. Ići će naš koeficijent i ispod 10 ako te skotove na najurimo pod hitno. Neće ostati ni kamen na kamenu.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

ti i ja to ne možemo. to mora sistemski da se uradi. a novi izbori su sledeće godine. a pitanje da li će biti regularni. i tako ode u filozofiju

Link to comment
44 minutes ago, BlackGeorge said:

Najveći je problem što su ovi skotovi iz uprave još uvek tu. Ići će naš koeficijent i ispod 10 ako te skotove na najurimo pod hitno. Neće ostati ni kamen na kamenu.

na to ne možemo da utičemo po svemu sudeći, ovi što su ostali su obraz đon, nikakva skandiranja ih neće oterati

- a blizu smo 15 mesta i drugog tima u kval. za lš, taj tim će imati čak 3 šanse da se plasira u grupnu fazu evro takmičenja, dovoljno će biti da izbaci jednog protivnika, za razliku od situacije koju imamo danas, gde moramo proći 3 koske do grupne faze lige lepe brene, ako rano ispadnemo teško će državna mezimica sama da nakupi tih 5+ poena koji će nam biti potrebni

Link to comment

Само што ће ако до тога и дође скотове из управе да замене други исто тако (тамо где треба) подобни скотови па ћемо да терамо у круг као што терамо већ 30+ година.

 

Овај клуб су узјахали људи који сматрају да им та места припадају, свеједно да ли су Бјекина, Зекина ил чија већ струја, врзмају се по клубу деценијама и не помишљају да оду.

А ако се наивно понадаш да ће доћи неко нови, млађи, нормалнији, квалификованији, добијеш двадесетосмогодишњег студента права спремног да ускочи, да пече занат од најбољих, да кад их смрт од функција растави буде тај који ће их достојно заменити у деценијама које следе.

 

Зачарани круг рекло би се.

 

Link to comment
20 hours ago, gone fishing said:

problem je što gubimo i bodove za koeficijent, pa bi ako ispadnemo od sočija u narednu sezonu ušli sa samo 12,5 poena, što nije dovoljno ni za status nosioca u 2 kolu kval. za lš :happy:

 

mislim da ove godine branimo onu sezonu kad smo ispali od Poljaka odmah......tako da ne bi trebao da se smanji koeficijent, svakako ne toliko

 

zapravo je ova sezona zgodna da se nabilduje koeficijent, jer sledeće branimo značajan broj bodova

Edited by Ted
Link to comment

ne već sezonu kada smo prezimeli i masivnih 7 bodova, tako da ako prođemo dunavsku sredu i ispadnemo od sočija u narednu sezonu ulazimo sa samo 12,5 poena, što i neće biti najveća šteta, već to što će llsls bez nas u grupnoj fazi teško do željenog na dohvatu ruke 15 mesta na rang listi...

Link to comment
11 minutes ago, gone fishing said:

ne već sezonu kada smo prezimeli i masivnih 7 bodova, tako da ako prođemo dunavsku sredu i ispadnemo od sočija u narednu sezonu ulazimo sa samo 12,5 poena, što i neće biti najveća šteta, već to što će llsls bez nas u grupnoj fazi teško do željenog na dohvatu ruke 15 mesta na rang listi...

 

 jebem lil ga, ja sam ovo pronašao

 

"Na Partizanovom Jutjub kanalu analitičar Vlada Ćujić je detaljno obrazložio ne samo pregovore UEFA i ECA (Evropska klupska asosijacija) po pitanju procenta novčanih sredstava namenjenih Fondu solidarnosti, već i način obračunavanja nacionalnog i klupskog koeficijenta. U vizuri crno-belih, u narednu evropsku sezonu će ući sa koeficijentom 18,000. Od naredne mu se briše sezona 2016/17 kad je kapnulo samo 0,5 bodova usled eliminacije od poljskog Zaglebja, pa mu se tokom takmičarke 2021/22 nudi šansa da bilans popravi za dane buduće."

Link to comment

ups, moja greška :blush:

- a to za bildovanje ćemo videti, da li možemo protiv rusa, koje nikada nismo prošli u dvomeču, koji su završili samo 4 boda iza drugoplasiranog spartaka, koji su završili ispred cska i dinama iz smokve

- evo živo me zanima kako će ih ser šamrok šarloa eliminisati za 3 nedelje :happy:

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...