Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Treba mu davati sansu bar nekih 15-20min u ling longu, mozda i vise ove sezone ako bude prilike. Tu je i Milovanovic dao je 2 gola na pripremama, on mi deluje dosta bolje od Stulica koji je od mladjih najmanje pokazao.  Terzic je isto solidno odigrao ove pripremne, kao i stoper Dordjevic. Bazdar je ipak tu najveci talenat od njega najvise ocekujem, ako ga ne prodaju prvom prilikom...  Vec je bila neka prica da je Juventus pre par meseci i ponudio milion za njega.

Link to comment

Не изгледамо лоше против Ростова, генерално солидна текма, бољи смо за гол бар. Рикардо као да није ни одлазио, исти играч, улази у шансе ал завршница мршава. Пантић изненађујуће солидан.

Link to comment

Прерано је за било какве прогнозе, на припремама су и Шапоњић и Ђорђе Јовановић знали да изгледају као озбиљни таленти али чињеница је да овај мали даје голове с невероватном лакоћом а с тим се рађаш, ил имаш ил немаш.

  • +1 1
Link to comment

da ne bude da vam nisam rekao, kad moj sin obuče crno beli dres, ajde što će sve da pršti nego što ću se vratiti na stadion :)

 

al do toga ima makar 10 godina :)

 

napreduje odlično u lokalnoj školi fudbala a juče je bio igrač turnira. ima proklizavanje kao dragan mance posle gola. tatino dete :)

  • +1 5
Link to comment

Sve u svemu...

 

Doveli smo jednu osobu koja se može nazvati profesionalnim fudbalerom. Nije to baš bilo u planu ali čak bi i za Partizanove standarde bilo suviše da odigra još jednu sezonu bez špica. Rikija će odmenjivati ovi talentovani tinejdžeri, ne bi li i njih što pre prodali.

 

To je to što se tiče pojačanja. Ajde i Saničanina da računamo kao polovinu fudbalera. Sve to je međutim anulirano povratkom Pantare koji će sada zajedno sa Jojarom ubijati svaku mogućnost da srednji red uradi nešto od onoga što treba da uradi.

 

Deluje da ćemo veoma rano ostati rasterećeni svih internacionalnih briga i moći da se posvetimo odbrani laskave titule vicešampiona.

  • Hvala 1
Link to comment

Neka krene prvo sezona. Ako nekim čudom uđemo u grupu LK a u linglongu prospemo manje od 7 bodova u prvih pet kola, onda imamo talisman i treba da ga čuvamo sa ponosom.

Link to comment

Evo pogledah tim i ostale info prvi put ove godine i to na moru 😁

 

Vidim da su tu i dalje rekreativac Stojke, i ovi sto u balonu idigraju 15min pa idu na pivo i ostalo Yoya i moj omiljeni Lazaroni. Nestvarno 2021.godine.

 

Ok, sve je receno gore, sezona bez briga, evo i ja sam prestao da pratim dug jer vise zaista nema smisla, dakle pracenje na 5%...

 

I komentar - ovo nam je najslabiji i najjeftiniji tim od... ne znam... 1999.? Podrzao bih da se smanjuje dug i radi dobro ali ovako... sve znamo

 

Idemo na nas punk rokenrol... Sretno drugari

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...