Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

9 hours ago, Jozef K. said:

@harper @Dimitrije ne sporim u šta su se pretvorila ova dvojica. Govorim da kada su dobili šansu da su bili ozbiljno osveženje, a vremenom su bivali sve lošiji. Šta je razlog? Moguće je da smo svi promašili i u njima videli neke talente, a oni to nisu, ali mislim da ima do rada sa njima. Ni Njegoš nije baš toliko loš igrač, pa je i on potpuno nestao i u tim je vraćen, tek kada se pojavila opcija da bi ga neko kupio. Prošle jeseni su i Nikolić i Petrović odigrali značajne uloge u grupi EL. Kada je oko trčanja reč, Nikolićeva prednost je bila što je trčao od 16 do 16 i što se stalno nudio da prihvati loptu i da je prosledi dalje. Mislim da smo bili vrlo protočniji sa njim nego sa Srnićem sada.

 

Što se tiče kvaliteta tima, potpuno se slažem da je Zvezda veoma kvalitetna i osim muljanja sa bekovima i na žalost teranjem Degeneka, a pre toga odlaskom Milunovića i najverovatnije odlaskom Borjana dovodimo se u situaciju da je odbrana najslabiji deo tima. Ali mislim da je Zvezda i najstariji tim u Evropi u proseku i to sa sve Erakovićem u timu. Ako se nastavi sa slabim razvojem igrača koji prelaze u seniorski fudbal, ovaj tim će preći svoj zenit, a onda će na naplatu doći trenerovo ziheraštvo i guranje raznih poluproizvoda kao osigurača. I da ne bude nesporazuma, Stanković je pun pogodak i prava stvar za Zvezdu i jasno mi je da je veoma teško raditi ovde i zadržati se više od dve godine. To smo već jednom pisali. Jasno mi je da se nema vremena i za rezultat i razvoj, da je ovde vrlo nestrpljivo i rukovodstvo i javnost i navijači, ali nekako zbog odskakanja kvalitetom u domaćoj ligi da se propušta prilika da se bolje zavrte neki igrači u rotaciji.

Da, pošto je ovaj tim odreda prošao prelazak u seniorski fudbal kod nas...

Link to comment

Jel ono Filip bio najmladji debitant u istoriji kluba tokom Robijevog mandata pa se vec ostavio fudbala. A Bojan najmladji u istoriji Barce i novi Messi... Nema nikakvih garancija sa mladim igracima niti ce ih biti.   

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Hamlet Strašni said:

I Konstantin Ognjanović je bio novi Džaja...

On je bio špic, klasičan centarfor, kakav Džaja. Čak nije bio ni loš, ne znam zašto nije više isforsiran, pride mu je tatko bio i guverner. Najbolji primeri propalih talenata su valjda Čakalić i Goračinov. 

  • +1 1
Link to comment

Uefa javila da ce samo vakcinisani igraci moci da nastupaju u njenim takmicenjima, tako da cemo sad videti ko je kako protumacio djokovicevo iskustvo sa AO...

Link to comment
53 minutes ago, Bright Billy said:

Uefa javila da ce samo vakcinisani igraci moci da nastupaju u njenim takmicenjima, tako da cemo sad videti ko je kako protumacio djokovicevo iskustvo sa AO...

Jel ovo sigurno?

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

Uefa javila da ce samo vakcinisani igraci moci da nastupaju u njenim takmicenjima, tako da cemo sad videti ko je kako protumacio djokovicevo iskustvo sa AO...

u prvim dvomečima ovog proleća će važiti pcr izuzeća

Link to comment

Pcr i izuzeca ce vaziti za baraz, odnosno za 1/16 finala. Od 1/8 finala mora vakcina. Tako su objavili razni portali, a dal je sve to istina videcemo uskoro...

  • +1 1
Link to comment

Šteta zbog prekida za onih 22 minuta Falco dobar, servirao jednu odličnu šansu Rišairu koji je naravno loptu proslijedio do prečke. Krle i Stanić za to malo pokazali da mogu trčati smislenije nego Srnić, što i nije neki težak zadatak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...