Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Piciniju izgleda defanziva nije forte... Pune nas ovi sa lakocom. Iako igramo sa pet defanzivaca, Sanogom i Srnicem, legendarnim osiguracem. Odbrana nam ovako busna nije bila jos Grofovog mandata.

 

Ali kako me umara ova zajebancija sa Srnicem, odmah izgubim volju da gledam utakmicu... Pa cak je i ovako propao Krsticic za njega Inijesta.

 

Btw, Katai je najgori izvodjac prekida na svetu. Nikako da to ukapiraju. 

Edited by FPLS
  • +1 2
Link to comment

Otkud pa ovaj Srnić vise ,zar mu nije istekao ugovor ? Stvarno smo slepci ,pusti bre bolje nekog klinca nego ove vojnike .
Dovoljno da vidim da on igra pa da preskocim ovo , pogotovu sto je pripremana ,nema se ovde šta pametno videti.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

I ja bataljujem ovo, imam utisak da gledam Sahtjor protiv nekog Novog Pazara. Gomila mesarskih faulova iz nemoci, ne bi me cudilo da ovi ljudi ne izadju na drugo poluvreme, osakaticemo im pola tima.

Link to comment

Ohi je zaista odlicno pojacanje, jedino sto mora da popravi je realizacija kad izadje na golmana po sredini. Ovo je vec treci zicer koji promasuje iz te pozicije a taj jedan gol koji je dao je prosao golmanu kroz noge. Ali prijem dugih lopti, brzina kojom ulazi u realizaciju, kretanje, sve je na veoma visokom nivou. Odlican igrac.

 

Ocekivano imamo problema u odbrani jer Picini jos uvek nije u vinklu sa ekipom a Erakovic i Pankov nisu na nivou ovakvih protivnika. Igramo sa tri stopera a primamo gol glavom sa peterca posle duge dijagonale, to je potpuno neozbiljno. Pankov i Srnic jednostavno nisu na nivou ostatka ekipe ali to znamo vec dugo vremena.

Link to comment

Kakva je napast Pankov za sopstveni tim. Nema nista goreg za tim od igraca koji iz sigurnog poseda iz zadnje liniej mrtav hladan doda loptu protivniku i otvori im kontru.

 

Ali, Ohi primi loptu ispred 16 Sahtjora, primi je, zagradi se, doda loptu Srnicu i onda Srnic nazad Pankovu, Pankov nazad golmanu Popovicu i tako.

  • +1 1
Link to comment

Ovo pitanje sam postavio 100 x :) Zašto samo na pripremama pokušavamo da odigramo visok presing . Čim krene sezona to se zaboravlja i nikad ne pokušava ,evo već par sezona tako.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, Bright Billy said:

Popovic je bukvalno jedan sut odbranio na kompletnim pripremama...

 

Na ovoj utakmici je bukvalno golman razlika u rezultatu.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...