Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

ok naravno da Vujadin nije bolji igrač od Degeneka, ali bio je odličan u 1. sezoni kad se vratio, najviše jer je imao Letaleca pored sebe. posle su počela glupiranja sa gardistima, otišao Letalec i jbg

  • +1 4
Link to comment

Degenek je od dolaska u Zvezdu igrao standardno dobro.  Mozda su drugi, kao npr. Milunovic, imali sezone gde su igrali bolje, ali Degenek ima kontinuitet solidno odigranih sezona i to je kvalitet koji zavredjuje postovanje.  Sto se mog licnog ukusa tice, meni su se od odlaska Vidica vise dopadali LeTalek (jer je bio odlican sa loptom) i Milunovic (zbog odlicne igre u prekidima).

  • +1 3
Link to comment

U nedelju u 18h je Derbi na JNA.

U poslednjih deset međusobnih susreta Zvezde i Partizana, samo na jednoj utakmici postignuto je više od dva gola, i to pre dve i po godine, kada je Zvezda na ''Marakani'' slavila sa 2:1.

U ostalim mečevima od tih poslednjih deset, četiri puta je postignuto po dva gola, najčešće je bilo 1:1, četiri puta je pao po jedan gol, a jedna utakmica završena je bez golova.

Link to comment

Jbg. Meni zvuk na Areni kasni 3-5 sekundi za zvukom koji mi dolazi kroz prozor. Moracu da nabijem slusalice i pojacam zvuk da ne bih znao šta se desilo ili se nije desilo pred golomdok je lopta jos na sredini terena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...