Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Benfika, okrenuli s 0-2 na 3-2 negde osamdesetih, pa izduvali revans 2-0, primili oba pred kraj. Mislim da su igrali Milko i Bosko. Janjanih ih je urnisao. 

Mozda je bilo jos, ne secam se.

Link to comment

Tako mi treba kada gledam utakmicu sa engleskim komentatorom koji je istakao da je ovo prva pobeda Zvezde u zvanicnim utakmicama protiv portugalskih klubova.  Nego kada smo to igrali sa Benfikom i sa koliko smo pobedili?

Link to comment

1984. Прво коло КЕШ, прва утакмица. Победили 3-2, губили 2-0. Јањанин дао 3 гола (2 из пенала)

 

У реваншу изгубили 2-0, али смо примили први голу ваљда у 70 и неком минуту. Утакмица била касно, нису ме пустили да гледам, морао сам сутра у школу. 

Link to comment

Lepo.  Imam opravdanje.  Ja sam u to vreme bio daleko, na srednjem zapadu SAD, bez radija i TV.  Bez obzira, tamo su inako stizale vesti ne dalje od Cikaga. O Zvezdi sam saznavao sporadicno, kada se slucajno domognem bajatog izadnja Politike.  Jedini redovniji "kontakt" sa Zvezdom su bile utakmice njujorskog Kosmosa za koje je igrao Bleki, koje sam gledao kod druga koji je imao TV.  A igrao je majstorski.

Link to comment
11 minutes ago, Hamlet Strašni said:

1984. Прво коло КЕШ, прва утакмица. Победили 3-2, губили 2-0. Јањанин дао 3 гола (2 из пенала)

 

У реваншу изгубили 2-0, али смо примили први голу ваљда у 70 и неком минуту. Утакмица била касно, нису ме пустили да гледам, морао сам сутра у школу. 

Mislim da nije ni bilo prenosa revanša.

Link to comment

Inace, Zvezda-Benfika, prijateljska, gledao sam na oprostaju Sekularca od Zvezdinog dresa i povodom postavljanja reflektora na Marakani.  Bilo je, cini mi se, 2-2, a Zvezda je povela 2-0.

  • +1 1
Link to comment
Just now, fandorin said:

Mislim da nije ni bilo prenosa revanša.

Да, да. Тата мој слушао на радију. Сећам се да је прва ствар коју сам га питао када сам се пробудио "који је резултат". Добри стари Радио Београд 1 и Филипсов радио-касетофон...

Link to comment
6 minutes ago, Jozef K. said:

Sve ste lepo apsolvirali u pola sata, a hteo sam da se istaknem znanjem 😁

Nova utakmica u Evropi je za dve nedelje?

 

Ludogorec tamo.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...