Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, Jozef K. said:

Sve ste lepo apsolvirali u pola sata, a hteo sam da se istaknem znanjem 😁

Nova utakmica u Evropi je za dve nedelje?

Jeste, da. Protiv Ludogorca u Razgradu, danas izvukli remi iz autobusa u Danskoj. 

  • Hvala 1
Link to comment

S ovom pobedom Partizana na Kipru izgleda da smo sigurni u prvih 15 i da sledece kvalifikacije za LS krecemo sa dve ekipe. Za drzavu u kojoj samo dva tima donose bodove to je bas ozbiljan rezultat.

Link to comment

Odgledah Partizan.  Dobri su, znatno bolji nego prosle sezone.  Njihov bonus, Jovic, je standardni starter a nasi bonusi igraju zato sto moraju.  Bice tesko protiv Partizana, u naletu su, jako efikasni i imaju dobru odbranu.  Oni nece morati da igraju hrkljus fudbal kao prethodnih sezona vec dobar fudbal.  Nadam se zanimljivoj utakmici.

Link to comment

Za prolaz u grupnu fazu, mislim da ce nam biti dovoljno 11 poena.  To znaci da pobedimo sve ostale utakmice u Beogradu i da na strani drpnemo dva poena.  Ako uspemo da nekog odvalimo na gostovanju a da ne izgubimo ni jedno gostujucu utakmicu, moza budemo i prvi u grupi.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

To sto se tebi svidelo se cita kao "nisu mogli da pridju nasem golu jer smo igrali sa sedam defanzivaca i cetvoricom koji su istrcali boga oca pritiskajuci zadnju liniju". Ovakve ekipe nemaju ni naviku ni igrace za bunarenje a ulascima Srnica i Pankova smo zatvorili organizovan prilaz kroz pas igru. Nije to bila nikakva mirnoca vec nemoc i nesnalazenje na nas bunker.

 

Ako bunker protivnika ne možeš da probiješ kratkim pasom onda ideš na centaršut. Posle našeg drugog gola samo je Dioni bio oko centra, svi su bili malo ispred ili u 16m. Zahvaljujući Borjanu i onoj sjajnoj intervenciji u finišu sačuvali smo 3 boda. Nije Braga toliko impotentna kad su prekidi ili centaršutevi u pitanju, vazda su imali visoke napadače. 

Dozvolićeš mi da više pratim portugalsku ligu, ne pišem napamet. Braga svoje igrače ne prodaje za kikiriki i ne pušta ih na free uz oprost dugovanja za plate. Trinkao u Barsu i Paulinjo u Sporting su otišli za skoro 50mil eura, mi taj novac možemo da vidimo samo na strani DUGOVANJA.

Braga je redovna u UEFA ligi, pre 10 godina su igrali finale iste i izgubili 1:0 od Porta.

Naravno da ne spadaju u krem evropskog fudbala niti su klub pred kojim nam spadaju gaće, ali mislim da su večeras bili više nego egal i da su imali dobre šanse. A njihov izjednačujući gol sam video samo kad nam je Barsa odgovorila posle herojskog poteza Jovičića za 1:0. I to nešto govori o njima, nije ih to preseklo, odmah su reagovali.

 

 

Igra na stranu, najbitnija su 3 boda pogotovu što su ostala dva tima svoje bodove podelili. Meni je sjajno da sam opet bio na stadionu, baš mi je nedostajalo.

 

A i ličnoj kolekciji ulaznica mogu pridodati još jednu za ediciju koja je do danas bila otac i sin, tu pre svega mislim na ćaletove ulaznice sa Bajerna i Milana i 30tak godina kasnije moje ulaznice sa tekmi protiv istih rivala (već sam ih kačio ovde). Toliko sam omatorio da sad kačim svoje ulaznice, a još malo će i naslednici krenuti samnom na stadion pa eto prilike da se tradicija nastavi

 

Prvi put je bio 15.09. i 0:0 a danas 16.09. i 2:1 :wub:

 

edit: 2008. se igrao samo 1 meč, u Portugalu :dry:

 

 

 

braga.jpg

Edited by John Coltrane
  • +1 6
Link to comment
16 minutes ago, Dimitrije said:

Za prolaz u grupnu fazu, mislim da ce nam biti dovoljno 11 poena.  To znaci da pobedimo sve ostale utakmice u Beogradu i da na strani drpnemo dva poena.  Ako uspemo da nekog odvalimo na gostovanju a da ne izgubimo ni jedno gostujucu utakmicu, moza budemo i prvi u grupi.

 

Osvojiti LE sigurno necemo tako da se treba prepustiti i uzivati. Ova ekipa i ovaj fudbal moze da se gleda kad igraci ozbiljno shvate utakmicu, meni je to nekako najvaznije. Verujem da cemo dati sve od sebe na ovih sest (to jest, preostalih pet) utakmica pa za koliko bude dovoljno. Uradili smo veliki posao veceras ne toliko zbog bodova, delice se ovde bodova jos, vec pre svega zato sto smo zapoceli takmicenje dobrim rezultatom protiv nanjaceg protivnika u grupi.

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam zadnjih 20 minuta samo, nisam stigao. Posle highlights pogledao, ova Braga je tacno kakvom sam je zamisljao, kao neki osmoplasirani iz Primere. Tamo je siguran poraz. :D

A mi smo postali face jebote, ako nastavimo ovako vrlo uskoro cemo biti nosioci do kraja kvalifikacija za LS.

 

Ako u medjuvremenu ne bankrotiramo ili se na drugi nacin samounistimo, naravno.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Ako bunker protivnika ne možeš da probiješ kratkim pasom onda ideš na centaršut. Posle našeg drugog gola samo je Dioni bio oko centra, svi su bili malo ispred ili u 16m. Zahvaljujući Borjanu i onoj sjajnoj intervenciji u finišu sačuvali smo 3 boda. Nije Braga toliko impotentna kad su prekidi ili centaršutevi u pitanju, vazda su imali visoke napadače. 

Dozvolićeš mi da više pratim portugalsku ligu, ne pišem napamet. Braga svoje igrače ne prodaje za kikiriki i ne pušta ih na free uz oprost dugovanja za plate. Trinkao u Barsu i Paulinjo u Sporting su otišli za skoro 50mil eura, mi taj novac možemo da vidimo samo na strani DUGOVANJA.

Braga je redovna u UEFA ligi, pre 10 godina su igrali finale iste i izgubili 1:0 od Porta.

Naravno da ne spadaju u krem evropskog fudbala niti su klub pred kojim nam spadaju gaće, ali mislim da su večeras bili više nego egal i da su imali dobre šanse. A njihov izjednačujući gol sam video samo kad nam je Barsa odgovorila posle herojskog poteza Jovičića za 1:0. I to nešto govori o njima, nije ih to preseklo, odmah su reagovali.

 

 

Igra na stranu, najbitnija su 3 boda pogotovu što su ostala dva tima svoje bodove podelili. Meni je sjajno da sam opet bio na stadionu, baš mi je nedostajalo.

 

A i ličnoj kolekciji ulaznica mogu pridodati još jednu za ediciju koja je do danas bila otac i sin, tu pre svega mislim na ćaletove ulaznice sa Bajerna i Milana i 30tak godina kasnije moje ulaznice sa tekmi protiv istih rivala (već sam ih kačio ovde). Toliko sam omatorio da sad kačim svoje ulaznice, a još malo će i naslednici krenuti samnom na stadion pa eto prilike da se tradicija nastavi

 

Prvi put je bio 15.09. i 0:0 a danas 16.09. i 2:1 :wub:

 

 

 

braga.jpg

 

Uopste nisam sporio ni tvoje poznavanje portugalskog fudbala ni kvalitet Brage, samo kazem da to sto nisu bunarili nije odraz njihovog uverenja da ce svejedno izjednaciti bilo kakvom igrom vec zato sto smo poslednjih desetak minuta zatvorili skoro sve zivo. I nisu bili egal veceras, bili su bolji citavo prvo poluvreme i, naravno, u samoj zavrsnici kad su jurili rezultat, ali smo mi takodje imali dobar period do Rodicevog gola kad smo uspevali da donesemo loptu do njihovog gola i pritisnemo njihovu odbranu. Mozda oni jesu dobri skakaci ali ni mi nismo losi, pogotovo u onoj formaciji sa tri stopera na kraju (sto ce reci da je i Stankovic ocekivao bunarenje). Uostalom, tim mocnim skakacima Brage smo dali gol iz kornera.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...