Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Ogromne pare se dobijaju u ovoj trećoj ligi za ling long uslove. Ne znam kako to nije motiv svima osim Cz i Par da se dovuku do grupa i zatvore dvogodišnji budžet.

Link to comment

To je rekao i pred Serif, pa ispade da je Katai igrao povredjen.

Da je pameti, Katai bi bio na klupi i da udje ako bas mora. I da se spremi 100%za revans.

Inace, sezonske vaze i za plejof LE.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Pa da, šta ima koji vrag i da treniraš kad je sve u božjim rukama. 

 

Jeste. Oni zapravo uopste ne treniraju nego u crkvu pa sta im bog da.

 

Stvarno ste zadusne babe. Zamisli, fudbaleri i uopste sportisti sujeverni!? Ja sam sokiran tim saznanjem.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Jeste. Oni zapravo uopste ne treniraju nego u crkvu pa sta im bog da.

 

Stvarno ste zadusne babe. Zamisli, fudbaleri i uopste sportisti sujeverni!? Ja sam sokiran tim saznanjem.

Ma meni su te formulacije "molitva za sportski uspjeh" i ta zahvaljivanja bogu na postignutim golovima zauvijek smiješne. Nekako mi kontradiktorne sa prirodom posla, jebeš ga, sam se poseravaš po sopstvenom radu i trudu na treninzima ako sve stavljaš u božje ruke. 

Link to comment

Pa da, mi se tu sad sprdamo, a onaj Milojev asistent sto ih je krstio u Kopenhagenu... Gde je bio na Kipru? Sta je bilo na Kipru? 

 

 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ma meni su te formulacije "molitva za sportski uspjeh" i ta zahvaljivanja bogu na postignutim golovima zauvijek smiješne. Nekako mi kontradiktorne sa prirodom posla, jebeš ga, sam se poseravaš po sopstvenom radu i trudu na treninzima ako sve stavljaš u božje ruke. 

 

Ma, daj. I Mesi se redovno zahvaljuje Bogu kad da gol, pogled u nebo i oba kaziprsta uvis. To ne znaci da ne trenira i da nema poverenja u svoje sposobnosti, niti da je taj cin sujeverja kontradiktoran sa prirodom njegovog posla i velicinom njegovog talenta.

 

Jebi ga, ne mora bas sve da se prokomentarise, nema smisla baviti se stvarima koje su notorne u sportu svuda na svetu.

Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Pa da, mi se tu sad sprdamo, a onaj Milojev asistent sto ih je krstio u Kopenhagenu... Gde je bio na Kipru? Sta je bilo na Kipru? 

 

 

I Boaci sto je blagosiljao Borjanove rukavice pre penala.:D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, harper said:

 

I Boaci sto je blagosiljao Borjanove rukavice pre penala.:D

Zajebi to, ovi nasi se klanjaju ovom milostivom gospodu, kese, Boaci se molio bogu gvozdja :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...