Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Želim da se zahvalim svima koji su deo kluba jer smo zajedničkim snagama doprineli tome da utakmicu protiv Dinama ne pamtimo po incidentima. Svi mi, počev od igrača na terenu, preko trenera i stručnog štaba, pa do nas iz uprave dali smo sve od sebe da taj meč ne obeleže nemili događaji i to je nešto što ne treba istaći – rekao je prvi čovek kluba iz Ljutice Bogdana.

 

– Moram da istaknem da ovo što smo uradili nije posledica našeg rada u poslednjih sedam ili deset dana, već je do ovakog ishoda dovelo sve što smo radili, ne samo od početka prelaznog roka, već i tokom većeg dela prolećne sezone. Potezi koje smo vukli i strategija koju smo postavili svi mi koji vodimo klub jednostavno nije mogla da da drugačiji rezultat – napomenuo je Terzić.

 

 

njuz.net

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Protiv koga Zvezda igra u zadnjem kolu kvala za LE?

 

Jedina šansa da gledam WH uživo je da Zvezda prođe i padne u istu grupu kao WHU.  :D

 

UEFA promenila termin

 

Utorak, 17.8.2021. od 21h protiv Kluza.

Link to comment
On 10.8.2021. at 21:15, Cane Vukic Prebranac said:

Клуж је кеса, замало да их избаци бањалучки Борац.

 

Kluž ima 4/4 u prvenstvu Rumunije. Jeste da su to uglavnom napravili protiv donjeg dela tabele ali ipak su to 4 vezane pobede i prvo mesto na tabeli. Protiv Borca su još uvek bili neuigrani, za pretpostaviti je da su od tada pa do sada podigli formu (iako nedovoljno za Jang Bojse). Rekao bih da su u svim varijantama ozbiljniji protivnik od Šerifa, a čak i da nisu Zvezda je sada u situaciji da je poslednja stvar koja joj je potrebna ta da igrači istrče na teren sa nekim predubeđenjem da je protivnik kesa u rangu Borca. Mora da se odigra maksimalno angažovano i daleko bolje nego u obe utakmice protiv Šerifa.

 

  • +1 2
Link to comment

možemo komšijama da rentiramo kombinaciju Natko-Riki za Rumune, za neki procenat od kinte za za prolaz dalje, ili za uslugu da Laković bude na oprezu prilikom nekog buduceg našeg  žreba :)

 

šalu na stranu, mislim da bi komšije otresle Moldavce bez većih problema da su imale ovaj dvojac. moje skromno mišljenje je da komšije imaju ozbiljan problem u delu sportskog sektora koji radi skauting stranaca. neverovatno je da već godinama, iako raspolažu sa većom kintom, ređaju uglavnom teške promašaje sa strancima. svi stranci koje smo mi dovodili bili su dostupni na tržištu i neko od njih je svakako mogao da završi u Zvezdi, bilo zbog veće kinte bilo zbog LŠ.

 

mislim, napravili ste vi dobar posao u Evropi kad se posmatra poslednjih 4 ili 5 godina, ali realno moglo je i bolje. drugu godinu za redom ispadate od objektivno slabijih protivnika.

  • +1 2
Link to comment

Није ту само ствар странаца, генерално трансфер политика нам се своди на враћање познатих играча које смо већ продали кад су били на врхунцу форме. Или довођење играча без јасне идеје која треба да буде улога тог играча у екипи. Најбољи примјер овога је Крстичић којег смо на врхунцу форме отјерали у АЕК пилићарским понашањем па га сад вратили без икакве логике у једну сасвим другу екипу, плус очигледно је ван форме и има пар година више. Али ето вратио се Нено, трансфер бонба итд.

Link to comment

Jel Stanković stvarno dao ostavku? Vidim vest da ga kao uprava moli da sačeka da se završi dvomeč sa Klužom.


Mislim da bi Stanković trebalo da ostane, osim ako ne dovedu neku baš alu trenersku, tipa Paunović ili tako neko. Kapiram da su Đukić i tako neko nedostupni iz više razloga...

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

možemo komšijama da rentiramo kombinaciju Natko-Riki za Rumune, za neki procenat od kinte za za prolaz dalje, ili za uslugu da Laković bude na oprezu prilikom nekog buduceg našeg  žreba :)

 

šalu na stranu, mislim da bi komšije otresle Moldavce bez većih problema da su imale ovaj dvojac. moje skromno mišljenje je da komšije imaju ozbiljan problem u delu sportskog sektora koji radi skauting stranaca. neverovatno je da već godinama, iako raspolažu sa većom kintom, ređaju uglavnom teške promašaje sa strancima. svi stranci koje smo mi dovodili bili su dostupni na tržištu i neko od njih je svakako mogao da završi u Zvezdi, bilo zbog veće kinte bilo zbog LŠ.

 

mislim, napravili ste vi dobar posao u Evropi kad se posmatra poslednjih 4 ili 5 godina, ali realno moglo je i bolje. drugu godinu za redom ispadate od objektivno slabijih protivnika.

 

"Objektivno slabiji protivnici" koji imaju objektivno 5 puta manji budzet, to su teske blamaze. Al nema veze, igraće se Evropa, to je bitno  ima ko će da brine o finansijskom aspektu ovih blamaža, a nedostatak novca od lige šampiona i od transfera, za to se ne tangiram, nadoknadiće se to već iz nekih objektivnih izvora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...