Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Nista gluplje nego kada ateisti komentarisu postupke (molitve, post, proslave, rituale isl.) vernika, i jos pri tom zauzimaju intelektualno superiorniji i pezorativni stav.  Za svaki slucaj, nadam se da su nasi katolici (Katai, Dioni, Falko,...) i muhamedanci (Ben) obavili svoje moltve na odgovarajucim mestima.

 

Sastav ocekivan.  Stankovic sada vise slusa vox populi pri selekciji startne postave, jer se njegovo eksperimentisanje sa starterima pokazalo kao neuspesno.  Ja se pribojavam da su starteri manji problem od nedostatka forme kljucnih igraca, a nisam siguran da ce forma da im se naprasno vrati veceras, cak i uz pomoc Svevisnjeg.  

Edited by Dimitrije
Link to comment
22 minutes ago, fandorin said:

Bukvalno na klupi nemamo nikoga ko može nešto da promeni. Osim Srnića. 

Još jedna stvar je zanimljiva, u Tiraspolju su oba rezervna golmana bila na klupi. Koja je šansa da ti oba golmana budu izbačena iz stroja na istoj utakmici? A čak i da se to desi tu je Srnić.

Nedostaje Falko.  Medjutim, Dioni, Krsticic, Nikolic, pa i Petrovic mogu da unesu pozitivnu promenu ako zaigraju dobro.  Srnic - tesko.  Ceo tim mora da odigra dobro da bi pobedili.

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

To je samo uvertira, zamisli tek koliko ce sveta petka biti zasluzna ako pobede. 

Moja krsna slava.  Odoh da upalim kandilo, za svaki slucaj.

  • +1 1
Link to comment

Mislio sam da je Katai katolik povredjen, sta je sad ?

 

Treba nam raspolozen Pavkov, neko nek mu javi da igramo sa velikim protivnikom veceras, gigantom iz ere Puskasa il tako nesto.

 

Stavljam lancic danas i ljubim slovo.:laugh:

Link to comment

Radni kolega bio juče sa Nevenom Subotićem. Par kratkih crta..
Najjači utisak mu od svih trenera ostavio Robi , ima ponudu da ode u Katar još koju godinu ,
Francuska liga teža od njemačke
Kad ga je pitao zašto ne dodje u zvezdu jer nam fali štoper, rekao je jer kasne plate :D

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Prezime mu zvuci kao Madjarsko.  Mislim da mu je otac etnicki Madjar a majka Ukrjinka.  Ali moguce je da gresim.

 

citao sam neku njegovu izjavu, poreklom su iz ukrajine, sto ce reci verovatno rusini ali su iz nekog razloga davno morali da uzmu madjarsko prezime... 

Link to comment

Dragovic - Subotic stoperski par... To je nivo jacih klubova u LE, uz dobre bekove I LS.

A sta ce mu pare, nek dodje na godinu dana biggrin.png pola miliona + bonus cemo skupiti nekako biggrin.png

Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Nista gluplje nego kada ateisti komentarisu postupke (molitve, post, proslave, rituale isl.) vernika, i jos pri tom zauzimaju intelektualno superiorniji i pezorativni stav.  Za svaki slucaj, nadam se da su nasi katolici (Katai, Dioni, Falko,...) i muhamedanci (Ben) obavili svoje moltve na odgovarajucim mestima.

 

Sastav ocekivan.  Stankovic sada vise slusa vox populi pri selekciji startne postave, jer se njegovo eksperimentisanje sa starterima pokazalo kao neuspesno.  Ja se pribojavam da su starteri manji problem od nedostatka forme kljucnih igraca, a nisam siguran da ce forma da im se naprasno vrati veceras, cak i uz pomoc Svevisnjeg.  

A šta je Sanogo, nije valjda i on ateista, što njega preskoči :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...