Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

22 minutes ago, Ted said:

možemo komšijama da rentiramo kombinaciju Natko-Riki za Rumune, za neki procenat od kinte za za prolaz dalje, ili za uslugu da Laković bude na oprezu prilikom nekog buduceg našeg  žreba :)

 

šalu na stranu, mislim da bi komšije otresle Moldavce bez većih problema da su imale ovaj dvojac. moje skromno mišljenje je da komšije imaju ozbiljan problem u delu sportskog sektora koji radi skauting stranaca. neverovatno je da već godinama, iako raspolažu sa većom kintom, ređaju uglavnom teške promašaje sa strancima. svi stranci koje smo mi dovodili bili su dostupni na tržištu i neko od njih je svakako mogao da završi u Zvezdi, bilo zbog veće kinte bilo zbog LŠ.

 

mislim, napravili ste vi dobar posao u Evropi kad se posmatra poslednjih 4 ili 5 godina, ali realno moglo je i bolje. drugu godinu za redom ispadate od objektivno slabijih protivnika.

Da sacekate da se zavrsi utakmica sa Socijem?  

Link to comment
10 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Није ту само ствар странаца, генерално трансфер политика нам се своди на враћање познатих играча које смо већ продали кад су били на врхунцу форме. Или довођење играча без јасне идеје која треба да буде улога тог играча у екипи. Најбољи примјер овога је Крстичић којег смо на врхунцу форме отјерали у АЕК пилићарским понашањем па га сад вратили без икакве логике у једну сасвим другу екипу, плус очигледно је ван форме и има пар година више. Али ето вратио се Нено, трансфер бонба итд.

Transfer politika nije bila losa  dok smo pobedjivali i dominirali.  Sada, kada smo se usrali sa istim timom koji je harao prosle sezone, otvorila se prilika za strucnu kritiku.

Link to comment
40 minutes ago, Ted said:

možemo komšijama da rentiramo kombinaciju Natko-Riki za Rumune, za neki procenat od kinte za za prolaz dalje, ili za uslugu da Laković bude na oprezu prilikom nekog buduceg našeg  žreba :)

 

šalu na stranu, mislim da bi komšije otresle Moldavce bez većih problema da su imale ovaj dvojac. moje skromno mišljenje je da komšije imaju ozbiljan problem u delu sportskog sektora koji radi skauting stranaca. neverovatno je da već godinama, iako raspolažu sa većom kintom, ređaju uglavnom teške promašaje sa strancima. svi stranci koje smo mi dovodili bili su dostupni na tržištu i neko od njih je svakako mogao da završi u Zvezdi, bilo zbog veće kinte bilo zbog LŠ.

 

mislim, napravili ste vi dobar posao u Evropi kad se posmatra poslednjih 4 ili 5 godina, ali realno moglo je i bolje. drugu godinu za redom ispadate od objektivno slabijih protivnika.

Mislim da bi Zvezda daleko bolje igrala da je zadržala Falčinelija i Milunovića. Ali Terzić se dogovorio sa pukovnikom Božovićem da gura vola. Sa Dionijem imamo igrača manje, sa volom protivnik ima igrača više uz taj jedan manje na strani Zvezde. Veliki je to hendikep, plus je iz nekih čudnih razloga skrajnut Nikolić, a alternativa je Srnić. O zajebavanju sa Pankovim u odbrani da ne govorim. Dosta čudnih poteza od strane uprave i trenera.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Dimitrije said:

Transfer politika nije bila losa  dok smo pobedjivali i dominirali.  Sada, kada smo se usrali sa istim timom koji je harao prosle sezone, otvorila se prilika za strucnu kritiku.

 

Наравно да је била лоша. Могли бисте да читате шта други пишу умјесто што учитавате своју филозофију. Сва квалитетна појачања можемо да захвалимо тренерима а не Терзићу или Мркели. Нпр, Лажном Грофу Божовићу (Доналд, Канга, Ле Талек), Милоју (Бен), Декију (Фалћинели, Фалко) и њиховим личним познанствима и везама. Терза и Мркела нису пет година довели крштеног бека, сваку сезону почињемо без шпица и гомиламо крила као да ћемо играти шест такмичења. Све то се овдје говори одавно, чак и кад смо имали низове од 40 побједа. Тако да уз дужно поштовање, молим Вас да не лупетате, Димитрије.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, Dimitrije said:

Da sacekate da se zavrsi utakmica sa Socijem?  

nema veze utakmica sa Socijem i ovo što sam napisao. samo sam hteo reći da je Zvezda sigurno mogla da pronađe napadača u rangu Rikarda ili da pojuri samog Rikarda, koji sigurno nije imun na mogućnost igranja LŠ. Kao što je mogla da dodje do Asana, Natka ili Sadika pre Partizana. To su bili dostupni igrači a svakako bi dobro došli ovakvoj Zvezdi.

 

Ok, doveden je taj Ohi, ali dok on stigne, postoji mogućnost da će prvih 6 meseci igrati isključivo protiv Javora, Surdulice isl.

 

Poenta je u tome da niste dovoljno dobro iskoristili mogućnosti na trzistu....što je dobrim delom i dovelo do dva ispadanja koja nisu smela da se dogode

 

 

Link to comment

Transferi u Zvezdi se prvenstveno rade preko “saradnika” sa kojim se može “dogovoriti”, uzeti i ugraditi se, pa ako taj “saradnik” slučajno ima nekog dobrog, onda ga i uzmu. Ako nema, uzeće od istog tog neki škart ili neproverenih igrača. Sve sa ciljem dalje prodaje ili razmene robe u kojima ucestvuje više klubova koji su pod šapama “saradnika”.

 

Usput se malo i peru novci, i tako u krug. Jebe se njima i za Zvezdu i za komšije, najbitnije je pare izneti iz kluba. 

  • +1 6
Link to comment
38 minutes ago, Ted said:

nema veze utakmica sa Socijem i ovo što sam napisao. samo sam hteo reći da je Zvezda sigurno mogla da pronađe napadača u rangu Rikarda ili da pojuri samog Rikarda, koji sigurno nije imun na mogućnost igranja LŠ. Kao što je mogla da dodje do Asana, Natka ili Sadika pre Partizana. To su bili dostupni igrači a svakako bi dobro došli ovakvoj Zvezdi.

 

Ok, doveden je taj Ohi, ali dok on stigne, postoji mogućnost da će prvih 6 meseci igrati isključivo protiv Javora, Surdulice isl.

 

Poenta je u tome da niste dovoljno dobro iskoristili mogućnosti na trzistu....što je dobrim delom i dovelo do dva ispadanja koja nisu smela da se dogode

 

 

 

sa druge strane, ako pogledas realno, daleko smo bolje rezultate ostvarili mi bez njih nego vi sa njima... 

Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Jel Stanković stvarno dao ostavku? Vidim vest da ga kao uprava moli da sačeka da se završi dvomeč sa Klužom.


Mislim da bi Stanković trebalo da ostane, osim ako ne dovedu neku baš alu trenersku, tipa Paunović ili tako neko. Kapiram da su Đukić i tako neko nedostupni iz više razloga...

 

Standardno "nudjenje ostavke posle loseg rezultata" koje se verovatno svodi na  "muka mi je od svega, nosite se i ti i Mrkela", a sa druge strane "ne brini Deki, samo da prodjemo Kluz sve ce se ovo zaboraviti".. Ili tako neka prica.

 

Do Kluza su mirni, posle ko to zna.

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

 

sa druge strane, ako pogledas realno, daleko smo bolje rezultate ostvarili mi bez njih nego vi sa njima... 

 

ako ćemo realno ja nisam ni pričao o tome ko je ostvario bolji rezultat, nego o tome da je vama trebalo još samo malo da ostvarite dosta bolji....i o tome da vam je to malo bilo na dohvat ruke ali ste ga propustili....otuda Omonija i Serif, koji vam svakako neće krasiti one blistave stranice istorijskih almanaha 

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Protumacice se kao dodavanje soli na ranu ali veliki kancer je sto vasi sem sto u svoj klub dovode isluzene bivse igrace i lose strance, namecu to i drugim klubovima u ligi preko svojih ljudi u upravama istih. Dokle ce Bosko Djurovski da bude trener dvadeset klubova, dokle ce isluzeni igraci Zvezde preko 30 na silu da dolaze u "manje" klubove? Zato i jesu manji. 

Sve lepo oterati u zatvor i zabraniti prvenstvo i sva takmicenja. 

Hvala

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...