Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

 

Ma, daj. I Mesi se redovno zahvaljuje Bogu kad da gol, pogled u nebo i oba kaziprsta uvis. To ne znaci da ne trenira i da nema poverenja u svoje sposobnosti, niti da je taj cin sujeverja kontradiktoran sa prirodom njegovog posla i velicinom njegovog talenta.

 

Jebi ga, ne mora bas sve da se prokomentarise, nema smisla baviti se stvarima koje su notorne u sportu svuda na svetu.

Pa i Mesi mi je smiješan, i svi oni Brazilci kad gledaju u nebo i plaču, mislim generalno mi je koncept "Bog gleda utakmicu i taman je skrenuo moju loptu za par cm" ili "eto Bog mi je dao priliku da igram za PSG za 50 miliona godišnje" smiješan, da ne širimo raspravu oko ispraznosti tih činova. Ali idenje po blagoslov i molebani za sportski uspjeh su dodatno blesavi, da ne ulazimo u kanonska pitanja. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lord Stef said:

Zajebi to, ovi nasi se klanjaju ovom milostivom gospodu, kese, Boaci se molio bogu gvozdja :D

 

Pomesao si Bocka sa Daudom. Boaci je religiozniji i veci hriscanin od celog ovog tima da se skupi na gomilu.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Pa i Mesi mi je smiješan, i svi oni Brazilci kad gledaju u nebo i plaču, mislim generalno mi je koncept "Bog gleda utakmicu i taman je skrenuo moju loptu za par cm" ili "eto Bog mi je dao priliku da igram za PSG za 50 miliona godišnje" smiješan, da ne širimo raspravu oko ispraznosti tih činova. Ali idenje po blagoslov i molebani za sportski uspjeh su dodatno blesavi, da ne ulazimo u kanonska pitanja. 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Ma meni su te formulacije "molitva za sportski uspjeh" i ta zahvaljivanja bogu na postignutim golovima zauvijek smiješne. Nekako mi kontradiktorne sa prirodom posla, jebeš ga, sam se poseravaš po sopstvenom radu i trudu na treninzima ako sve stavljaš u božje ruke. 

 

mole se ljudi i pre zetve pa opet izadju na njivi da rade... 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Jeste. Oni zapravo uopste ne treniraju nego u crkvu pa sta im bog da.

 

Stvarno ste zadusne babe. Zamisli, fudbaleri i uopste sportisti sujeverni!? Ja sam sokiran tim saznanjem.

+1

 

Kolektivni orgazam kada Mandić posle Španaca kaže "Bog sve vidi" a onda čuđenje što igrači idu u crkvu, krste se na terenu ili klanjaju pred samu tekmu. Ako će njemu u glavi da bude lakše da izvedu penal ili slobodnjak, aferim. Samo bi im lud trener to zabranio ili objašnjavao da ne treba.

Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

+1

 

Kolektivni orgazam kada Mandić posle Španaca kaže "Bog sve vidi" a onda čuđenje što igrači idu u crkvu, krste se na terenu ili klanjaju pred samu tekmu. Ako će njemu u glavi da bude lakše da izvedu penal ili slobodnjak, aferim. Samo bi im lud trener to zabranio ili objašnjavao da ne treba.

 

Ma, naravno, ne mogu da verujem da se to uopste komentarise. OK, Dzejmsu je to smesno i teraj dalje. I meni je smesno sto se neko 2021. godine probudio iz zimskog sna i zakljucio da su fudbaleri sujeverni pa nikom nista. Smejem se u sebi.:D

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

 

mole se ljudi i pre zetve pa opet izadju na njivi da rade... 

ma ako im je tako lakše, samo naprijed. Mislim, ako koga to radi, piramide, meditacija, molitve, bujrum, ali to instant pravoslavlje po danu po crkvi uveče na splavu sa Kaćom Grujić mi malo licimurno. Znam tačno ko je u FK CZ po tom pitanju ozbiljan (i uglavnom ih nema na ovoj slici) a kome je to sve dio nekog površnog shvatanja, pa mi malo to sve bezveze. Pogotovo što imam i veze sa pravoslavljem pa mi ove molitve za sportski uspjeh zvuče bizarno. To je neki pop sklepao nešto ad hoc. Ovdje mi je veći WTF pop koji je to sve dopustio i osmislio/organizovao. Ali ako može onaj estradni vladika Stefan da bude "Cecin duhovnik", valjda može i ovaj da bude tako nešto za FK CZ. 

Link to comment
17 minutes ago, levi said:

Kanga nek zakolje nešto da umilostivi bogove žutih i crvenih kartona

 

Vrac mu je na odmoru, valjda ce moci nesto daljinski da odradi...

 

Inace...  Utakmicu protiv Kluža prenosiće dve televizije, RTS 1 i Arena Sport 1, pa će i oni koji nisu u mogućnosti da gledaju meč uživo sa stadiona, moći da ga isprate u direktnom prenosu.

Link to comment
42 minutes ago, harper said:

 

Jeste. Oni zapravo uopste ne treniraju nego u crkvu pa sta im bog da.

 

Stvarno ste zadusne babe. Zamisli, fudbaleri i uopste sportisti sujeverni!? Ja sam sokiran tim saznanjem.

 

Nevezano za ovo, valjda sujeverje i vera nisu isto, valjda je to dijametralno suprotno

  • +1 2
Link to comment

Znači trebalo je da izduvamo za LŠ i upademo u ovaj problem zvani kvalifikacije za LE, da ispušimo neke solidne pare pa da gledamo ono što je svako normalan očekivao od početka sezone (gore dole Pavkov, koji je i minus i plus ali to je problem koji uprava nije uspjela da riješi mjesecima). 

Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Vecerasnji sastav


Borjan - Gobeljic, Dragovic, Degenek, Rodic - Sanogo, Kanga, Ben, Ivanic, Katai i Pavkov.

Bukvalno na klupi nemamo nikoga ko može nešto da promeni. Osim Srnića. 

Još jedna stvar je zanimljiva, u Tiraspolju su oba rezervna golmana bila na klupi. Koja je šansa da ti oba golmana budu izbačena iz stroja na istoj utakmici? A čak i da se to desi tu je Srnić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...