Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, namenski said:

Au, bre..


Jbg, ne mogu da polemišem sa au bre... 

Što se tiče reddita i komentara već pa bukvalno godinama većina njih je u smislu da je Novak goat. Bukvalno, pa i pre npr ovogodišnja dva slema. 

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158



Super je ovo što Jumanji dnevno okači 60 tvitova protiv raznih državnih funkcionera i službenika, a onda Đoković nije kriv za to što je bio budala usred pandemije upravo u saradnji sa tom državom.
 
I naravno da jeste predao brdo mečeva na način koji je bio sumnjiv, tj. da je dugo delovalo da za svaki poraz koristi povrede kao izgovor.


Jel ovo da shvatim kao nesto licno ili....?

Strasno. Sokirao si me.

Sa kim je trebao da organizije turnir, sa opozicijom, pored toga naravno sto turnir nije trebao da bude uopste odobren i organizovan, od strane drzave, a on moze da trazi sta hoce. U Hrvatskoj takodje.

Kad je predao poslednji put, sumnjiv mec?
Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

predao brdo mečeva

 

Da li može malo više o ovom "brdu" pošto se tu i tamo olako vuče narativ o "brdu" / "gomili" predanih mečeva.

 

Koliko je tačno to "brdo"?

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Jbg, ne mogu da polemišem sa au bre... 

I nemoj. :) 

 

Quote

Što se tiče reddita i komentara već pa bukvalno godinama većina njih je u smislu da je Novak goat. Bukvalno, pa i pre npr ovogodišnja dva slema. 

Reddit nemam pojma sta je: imam pojma, i ako ne podnosim tenis da je Novak Djokovic svojevrsno i izistinsko cudo od coveka, ponajmanje zbog tenisa.

Link to comment
41 minutes ago, Moonwalker said:

 

A ovo je glupost. Ko da bogato (?) dete  nije dete, pa da ne moze dobije neku uspomenu za zivot. 

 

Ne znam ko je ovaj svirac kurcu ali znam da mi vec odavno ide na zivce ovo moralizatorsko preseravanje i sto ga je vise sve vise mi ide na zivce. Ono kad dripac ne ume da propusti priliku da ne ispadne epski magarac pokusajima da zapravo ispadne proverbijalno svetlo na kraju tunela iza kojeg su moral, pravda i druge lepe stvari. Idi stavi sliku na neki perspic i ganjaj klikove da ti poraste perje, seronjo neopevani.

Link to comment
7 minutes ago, Max Morlock said:

 

Da li može malo više o ovom "brdu" pošto se tu i tamo olako vuče narativ o "brdu" / "gomili" predanih mečeva.

 

Koliko je tačno to "brdo"?

Koliko se da izguglati oko 13.Conors stoji na prvom mestu sa 14.Moze biti da su racunali samo G slem,onda je Djokovic na 11?Nisam siguran.

Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:

Jel ovo da shvatim kao nesto licno ili....?

Strasno. Sokirao si me.

Sa kim je trebao da organizije turnir, sa opozicijom, pored toga naravno sto turnir nije trebao da bude uopste odobren i organizovan, od strane drzave, a on moze da trazi sta hoce. U Hrvatskoj takodje.

Kad je predao poslednji put, sumnjiv mec?

 

 

Ama nije trebalo da organizuje turnir. To što je država odobrila njegovu idiotsku ideju ga uopšte ne oslobađa odgovornosti.

 

 

10 minutes ago, Max Morlock said:

 

Da li može malo više o ovom "brdu" pošto se tu i tamo olako vuče narativ o "brdu" / "gomili" predanih mečeva.

 

Koliko je tačno to "brdo"?

 

 

Mrzi me da se vraćam 12-13 godina unazad i brojim, ali svakako ga Rodik nije tek tako prozivao zbog toga.

Link to comment
16 minutes ago, Budja said:

 

Tako je. Pri tome, iako je bila nasa, ja Moniku nisam voleo. Igrala je jako ruzan tenis

Ja sam kao klinja uvek navijao za Navratilovu protiv Evertove/Graf, i potom za Novotnu protiv Graf.

 

Doduse, navijao sam i za Lendla uvek, koji mu dodje nesto kao Novak, neomiljeno dete tenisa.

 

Ja sam bas navijala od srca navijala za Moniku, vazda mi je bila kao underdog. Nasa, ali ne "sasvim" u ono vreme, takodje porodicni projekat, nije bila neka lepotica, sarmerka, ali strasan talenat i sportista. I sa svim promenama drzavljanstva ostala je bolja prema "nama", nego mi prema njoj.

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, Mil@n said:

Inače, kad god vidim ovakve prizore kao radost tog klinca, pomislim na onu psihopatu Ducija Simonovića - ne znam zašto - mislim znam, zbog tih njegovih izjava kako je profesionalni sport neopisivo zlo, i šta sve ne. Totalno sam na drugoj strani kanapa, sport je jedna od najvećih tekovina čovečanstva. Da li je kroz istoriju zloupotrebljavan u razne svrhe, da li zbog komercijalnosti i upliva ogromnom novca i kapitala gubi na draži i postaje nešto manje od onog što je esencijalno bio, svakako da da. Ali dati nekome jebeni reket, dres, potpis i izazvati ovakvu reakciju je moć kakvu verovatno samo sportisti imaju. Gurnuti jebenu fudbalsku loptu preko jebene linije od kreča i naterati milione da skaču, vrište, uživaju slave - i to je moć. Novak osvoji RG i mi smo svi srećni i zadovoljni našim mizernim životima i totalno zaboravljamo na sva sranja na barem 7 dana - i to je moć. 
 

 

U antickoj Grckoj, koja u svakom pogledu jebe sve druge istorijske periode bar za jednu klasu, olimpijski sampioni su jedini ljudi koji su smatrani polubogovima. A svi znamo kakve nedostizne umove u brojnim oblastima zivota je ta kultura proizvela i ostavila svima nama u nasledje. Sport je uvek bio i uvek ce ostati, bez obzira na sve ove legije probisveta koji se grebu o njega, jedna od najelitnijih manifestacija ljudskog duha, ultimativni dokaz da su za ljudsko bice sve granice privremene i prelazne. Svedociti dvostrukom rusenju Bimonovog skoka u dalj u Tokiju, Ronaldovom golu protiv Kompostele, onakvom trecem setu u polufinalnom mecu u Parizu ove godine i slicnim poslasticama, isto je kao i svedociti Horovicevom ili Menjuhinovom koncertu, ostati zabezeknut nakon citanja Dostojevskog ili Sekspira ili se srusiti na klupu u galeriji Ufici ispred "Radjanja Venere" koju si hiljadu puta video u raznim casopisima i monografijama ali si premro na pola sata kad si je konacno video uzivo.

 

Meni je iskreno zao onoga ko to ne razume, propusta vazne stvari u zivotu.

  • +1 4
Link to comment
22 minutes ago, harper said:

 

Ne znam ko je ovaj svirac kurcu ali znam da mi vec odavno ide na zivce ovo moralizatorsko preseravanje i sto ga je vise sve vise mi ide na zivce. Ono kad dripac ne ume da propusti priliku da ne ispadne epski magarac pokusajima da zapravo ispadne proverbijalno svetlo na kraju tunela iza kojeg su moral, pravda i druge lepe stvari. Idi stavi sliku na neki perspic i ganjaj klikove da ti poraste perje, seronjo neopevani.

 

Meni je bez veze zato sto se vidi kako se klinac raduje. Onako se ne glumi. Prvo od kud zna da je klinac bogat, mozda ga je neko pustio tamo. Na tom uzrastu na kome je on oni ni nemaju do kraja koncept vaznosti novca  razvijen ukoliko ih odrasli ne ubace u tu pricu. Bese Bobina keva cistila po terenima Zvezde (vadim sad iz malog mozga).

 

Kao dete sam imala srecu (grad je imao odlicene sportske objekte) da sam mogla da gledam prvoligaske i medjunarodne utakmice i timove iz cele SFRJ u vise sportova i ti mali trenutci su nam ostali svima drage uspomene za ceo zivot da se cesto progugla da vidim sta je sa tim ljudima koji su promenili drzavu, a nekad smo je delili. I kao dete dobila odgovor od fun kuba tada omiljene rock grupe da je cale rekao, nemoj da mi IRA zakuca na vrata :lolol:

 

Mene za taj opsti drustveni moment boli uvo, nemoj random detetu da preseres radost, jer ti je to input u neku drugu pricu. Moze ta prica, ako je potrebna da se otpocne i bez ovoga kao kick-a.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Moonwalker said:

 

Meni je bez veze zato sto se vidi kako se klinac raduje. Onako se ne glumi. Prvo od kud zna da je klinac bogat, mozda ga je neko pustio tamo. Na tom uzrastu na kome je on oni ni nemaju do kraja koncept vaznosti novca  razvijen ukoliko ih odrasli ne ubace u tu pricu. Bese Bobina keva cistila po terenima Zvezde (vadim sad iz malog mozga).

 

Kao dete sam imala srecu (grad je imao odlicene sportske objekte) da sam mogla da gledam prvoligaske i medjunarodne utakmice i timove iz cele SFRJ u vise sportova i ti mali trenutci su nam ostali svima drage uspomene za ceo zivot da se cesto progugla da vidim sta je sa tim ljudima koji su promenili drzavu, a nekad smo je delili. I kao dete dobila odgovor od fun kuba tada omiljene rock grupe da je cale rekao, nemoj da mi IRA zakuca na vrata :lolol:

 

Mene za taj opsti drustveni moment boli uvo, nemoj random detetu da preseres radost, jer ti je to input u neku drugu pricu. Moze ta prica, ako je potrebna da se otpocne i bez ovoga kao kick-a.

Nema to veze s detetom, nego sa Djokovicem. Da je dao reket nekoj babi, bilo bi zasto babi.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:

Mene za taj opsti drustveni moment boli uvo, nemoj random detetu da preseres radost, jer ti je to input u neku drugu pricu. Moze ta prica, ako je potrebna da se otpocne i bez ovoga kao kick-a.

 

Ma, kakav opsti drustveni momenat, tip je najobicniji seronja kojeg "sve rane ovog sveta bole" na drustvenim mrezama. Klasican folirant.

Link to comment
39 minutes ago, harper said:

 

U antickoj Grckoj, koja u svakom pogledu jebe sve druge istorijske periode bar za jednu klasu, olimpijski sampioni su jedini ljudi koji su smatrani polubogovima. 

Znaci nista od kljakavog jbg :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...