Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

11 minutes ago, Jumanji said:

Anivax stavovi se iskljucivo vezuju za onaj zoom izmedju nasih sportista u aprilu-maju prosle godine kada je bila pauza u svemu pa i tenisu, a kruzila tada prica da ce takmicenje da se nastavi jedino ako se teniseri obavezno vakcinisu i to u julu-avgustu. To je inace propagirala vrlo agresivno Ameli Morezmo, dakle u periodu kada nikakve vakcine nije bilo na vidiku. Izjasnio se da ne zeli neku adhoc i neproverenu vakcinu, a ako bude bio uslovljen razmislice. I to je sve. Nesto ne znam da je imao neke druge izjave, mada on verovatno nije za vakcinisanje, no nikada to nije izricito rekao. A tu mu u istom trosku svaljuju i Adria Tur, sto mi je tek besmisleno, jer su za njega krive iskljucivo drzave Srbija i Hrvatska, a ne Novak.

 

Ne želim da uđem opet u istu raspravu kao pre, ali nije ga država Srbija terala da pravi limbo žurke u klubu kada je većina planete bila usrana od nepoznatog virusa. Pa onda fotkanja sa Nestorom i slično. Ima on dosta prostora za kritiku tokom ovih godinu dana, ali to može da ide u rasponu od kritike i facepalmovanja do nekih toksičnih komentara najgore vrste. Mislim da je do sada jasno koliko on polaže u ezoteriju i alternativne™ načine razmišljanja.

  • +1 3
Link to comment




 
Ne želim da uđem opet u istu raspravu kao pre, ali nije ga država Srbija terala da pravi limbo žurke u klubu kada je većina planete bila usrana od nepoznatog virusa. Pa onda fotkanja sa Nestorom i slično. Ima on dosta prostora za kritiku tokom ovih godinu dana, ali to može da ide u rasponu od kritike i facepalmovanja do nekih toksičnih komentara najgore vrste. Mislim da je do sada jasno koliko on polaže u ezoteriju i alternativne[emoji769] načine razmišljanja.


Ne zelis da ulazis u raspravu ali ipak da mi odgovoris biggrin.png

Drzava Srbija je organizovala tur u sred pandemije. Za glupavu i nepromisljenu zurku nisam nista rekla, ne znam gde si video to, niti ikada pravdala, uostalom u mom celom postu, bas se zurke seti.
Ezoterija i sve ostalo sto mnogi ne prihvataju, mnogi ne razumeju, deo je njega, da li ce da se cude ili pljuju ga ljudi mislim da ne pridaje mnogo na vaznosti. A s obzirom na to da ona daje rezultate, od ishrane do mentalne snage, meni apsolutno ne smeta.
Vi ostali se snadjite nekako smile.png

Ne moze Srbin da proguta ezoteriju, pa da se svet okrene naglavacke [emoji854]
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Jumanji said:



 

 


Ne zelis da ulazis u raspravu ali ipak da mi odgovoris biggrin.png

Drzava Srbija je organizovala tur u sred pandemije. Za glupavu i nepromisljenu zurku nisam nista rekla, ne znam gde si video to, niti ikada pravdala, uostalom u mom celom postu, bas se zurke seti.
Ezoterija i sve ostalo sto mnogi ne prihvataju, mnogi ne razumeju, deo je njega, da li ce da se cude ili pljuju ga ljudi mislim da ne pridaje mnogo na vaznosti. A s obzirom na to da ona daje rezultate, od ishrane do mentalne snage, meni apsolutno ne smeta.
Vi ostali se snadjite nekako smile.png

Ne moze Srbin da proguta ezoteriju, pa da se svet okrene naglavacke emoji854.png

 

 

novak je organizovao adria tour i sve lose oko istog, a drzava srbija je organizovala vakcinisanje igraca i igracica ovog proleca u beogradu.

 

menscini da su to bili isti igraci :D

 

  • +1 1
Link to comment

Pričala si o formiranju mišljenja i kako su to sve laži koje postaju istina. Ja kažem da Novak daje municiju za kreiranje tih mišljenja i da su neke kritike sasvim opravdane i na mestu.

 

Ne znam za druge, ali ja konkretno ne pričam o stvarima na terenu i da li njemu pomaže alternativni način razmišljanja (dokazano je da mu pomaže), ja lično ne volim da ga vidim sa ljudima koje smatram direktno odgovornim za smrt drugih ljudi, sa nadrilekarima, Imazima, piramidašima, itd. Očigledno se tu ne razumemo i treba da se složimo da se ne slažemo. 

  • +1 1
Link to comment

Super je ovo što Jumanji dnevno okači 60 tvitova protiv raznih državnih funkcionera i službenika, a onda Đoković nije kriv za to što je bio budala usred pandemije upravo u saradnji sa tom državom.

 

I naravno da jeste predao brdo mečeva na način koji je bio sumnjiv, tj. da je dugo delovalo da za svaki poraz koristi povrede kao izgovor.

Link to comment
12 minutes ago, Moonwalker said:

 

A ovo je glupost. Ko da bogato (?) dete  nije dete, pa da ne moze dobije neku uspomenu za zivot. 

 

Tvit zaslužuje samo jednu  reakciju: "Da se nosiš u tri materine, skotino odvratna". 

Valjda dete rođeno u bogatoj porodici ne sme da uživa. Momčić je doživeo sreću pa veću nego Novaš što je osvojio turnir. To je momenat kog će se sa ponosom i radošću setiti za 10, 20 ali i 70 godina. 

 

Svako ko se time bavi kao ovaj kreten, bezosećajna je skotina kakve nema.

 

Inače, kad god vidim ovakve prizore kao radost tog klinca, pomislim na onu psihopatu Ducija Simonovića - ne znam zašto - mislim znam, zbog tih njegovih izjava kako je profesionalni sport neopisivo zlo, i šta sve ne. Totalno sam na drugoj strani kanapa, sport je jedna od najvećih tekovina čovečanstva. Da li je kroz istoriju zloupotrebljavan u razne svrhe, da li zbog komercijalnosti i upliva ogromnom novca i kapitala gubi na draži i postaje nešto manje od onog što je esencijalno bio, svakako da da. Ali dati nekome jebeni reket, dres, potpis i izazvati ovakvu reakciju je moć kakvu verovatno samo sportisti imaju. Gurnuti jebenu fudbalsku loptu preko jebene linije od kreča i naterati milione da skaču, vrište, uživaju slave - i to je moć. Novak osvoji RG i mi smo svi srećni i zadovoljni našim mizernim životima i totalno zaboravljamo na sva sranja na barem 7 dana - i to je moć. 

Tako da Duci, jebi se.

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

sport je jedna od najvećih tekovina čovečanstva. Da li je kroz istoriju zloupotrebljavan u razne svrhe, da li zbog komercijalnosti i upliva ogromnom novca i kapitala gubi na draži i postaje nešto manje od onog što je esencijalno bio, svakako da da. Ali dati nekome jebeni reket, dres, potpis i izazvati ovakvu reakciju je moć kakvu verovatno samo sportisti imaju. Gurnuti jebenu fudbalsku loptu preko jebene linije od kreča i naterati milione da skaču, vrište, uživaju slave - i to je moć. Novak osvoji RG i mi smo svi srećni i zadovoljni našim mizernim životima i totalno zaboravljamo na sva sranja na barem 7 dana - i to je moć. 

Au, bre...

 

3 minutes ago, Tsai said:

Ma Duci je klinicki slucaj, ne vrediti trošiti reci na njega. Ozbiljan bolesnik

Odavno, i ti bi bio da ti je zena ona cuvena direktorka Arežina ako je ko još pamti iz SM vremena.

Puko covek.

Skroz.

 

Ali je dobro igrao igrao dok je igrao, to mu se ne moze sporiti, jebiga....

Link to comment
3 hours ago, borris_ said:

 

Do sada je bio Federer, a od dans ponovo Laver jer eto i on je osvojio svaki GS dva puta i sva cetiri u istoj godini + ima vise sedmica od Novaka.

Samo mo nije jadno kako nije bio bolji od Federera do danas.

 

Ima novi narativ a to je da je Novak sampion of weak era jer osvaja GS kada su Federer i Nadal previse ostarili. Sto je najsmjesnije, Federerovi navijaci su najglasniji u ovom narativu.

 

Sta znam, u stampi vidim postovanje za Novaka kakvog do sada nije bilo. Ovaj RG jeste preloman.

 

I da u tridesetim Nadal i Novak pruze mozda najkvalitetniji set u teniskoj istoriji je novinare ostavilo bez daha.

  • +1 1
Link to comment

Naravno da i ja ne volim da ga vidim u okruzenju tih ljudi. Mislim da su moji stavovi na ovom forumu od pocetka do sada vrlo jasni i glasni i nedvosmisleni. Tako da skretanje sa teme i zalezenje opet pod onu cetnik temu je bas besmisleno.
Moj stav je da smo generalno uskogrudi i ne vidimo siru sliku, naravno ovde racunam i sebe (slikanje sa predstavnicima vlasti, recimo).
A sto se tice vise puta ponovljenih lazi, svi moji primeri govore koji su to tacno i odnose se na navijace Federera i Nadala, i osporavanja i omalovazvanja da je najbolji, kao i na razne smicalice tokom poslednjih godina, kojima se bave svi, od organizatora najjacih turnira, preko poznatih medija, do obicnih gledalaca, jer je narativ samo jedan, sponu Fedal ne sme niko da urusi.
Nisam nigde pominjala domace i tracarenje o njegovom privatnom zivotu, zeni i ostalim misterijama srpskog tviterasa ili forumasa.

Uostalom dani su slavlja tenisa. Sve ostalo moze(mo) u cetnik temi.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Moonwalker said:

 

Monika je bila Stefi vec uveliko ravnopravan konkurent kad je napadnuta. Jedna strasna sportska karijera koja se uoblicavala defakto prekinuta, a sve prilicno gurnuto pod tepih.

 

Tako je. Pri tome, iako je bila nasa, ja Moniku nisam voleo. Igrala je jako ruzan tenis

Ja sam kao klinja uvek navijao za Navratilovu protiv Evertove/Graf, i potom za Novotnu protiv Graf.

 

Doduse, navijao sam i za Lendla uvek, koji mu dodje nesto kao Novak, neomiljeno dete tenisa.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Novak osvoji RG i mi smo svi srećni i zadovoljni našim mizernim životima i totalno zaboravljamo na sva sranja na barem 7 dana - i to je moć. 

 

Da. Ja se secam skoro svakog Novakovog GS i gde sam gledao  i kako sam se osecao. 

Mogu misliti samo kako je klincu bilo kad je dobio reket kad ja i dalje imam Novakov peskir sa glupog turnira u Umagu u dnevnoj sobi. 

 

Nekad me nerviraju Rusi i Kinezi sa svim svojim cenzurama ali kako vreme promice sve bih vise voleo da ja imam tu moc da totalno izblokiram neke idiote .

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...