Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:
1 hour ago, Gradina said:
Interes ako se gleda  da. Al koliko imamo igrača kojima je ugovor Out

Ma....ovo realno ?

Pa jeste realno nego se mi ne razumemo u TM🤣🤣🤣🤣

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:
14 hours ago, Gradina said:
Pa jeste realno nego se mi ne razumemo u TMemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Možda je i bolje, a ?

Ko bi ga znao šta rade? Dal dižu cenu onima koje bi da prodaju a obaraju ovima koje bi da zadrže ili obrnuto ne bi me čudilo. Čudi me da se zamrznuti nije odmrznuo jer već odavno nije  funkcioner. Može biti da se pazi čuva , ništa nije potpisivao . On nam dodje  u klubu kao ministar bez portfelja. 

  • +1 1
Link to comment

Ljudi be, polako s teorije, taj sajt si sam odredjuje vrednost igracima na osnovu nekih njihovih (ocigledno pogresnih) parametara. 
Nikad i nije bio merodavan, pogotovo za nase krajeve.
 

Link to comment
Ljudi be, polako s teorije, taj sajt si sam odredjuje vrednost igracima na osnovu nekih njihovih (ocigledno pogresnih) parametara. 
Nikad i nije bio merodavan, pogotovo za nase krajeve.
 
Ma znamo, malo se zezamo...[emoji3061]
Ima tu i medju nama prisutnima koji uredjuju taj sajt....praznično raspoloženje...neće ni oni da zamere [emoji847]
  • -1 1
Link to comment

Ove zime u Radnickom bih voleo da vidim ako ne planiraju da ukazu sansu mladjim golmanima, golmana Petrica iz Proletera, naseg Dusana Zivkovica iz CG ili Ninkovica iz Proletera. Mozda treba da se razmislja i o Neci Mihajlovicu iz Spartaka. Treba nam samo malo da napravimo odlican tim a ovi igraci su kompletni i daju i pakuju golove i zakljucaju loptu. Treba nam malo magije, Caki nas je navikao a to treba i forsirati, to vraca publiku. Micibuci bi bio dva puta bolji da ima igraca pored sebe koji moze da veze vise igraca. Skrbic drzi odbranu, Mitrovic odlican 1na1 ali to nije dovoljno. Treba nam jos jedan i da se spremamo da putujemo sledece godine 😁

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...