Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Da krenemo sa razmisljanjnima za idecu sezoni,da polako pricamo o prelazni rok.

Moje misljenje kojim igracima kojima treba da se zahvalimo i da dovedemo bolje zamene ako zelimo plasman u evropu.

 

Odbrana: Stane i Bjelicic.  Mislim da je Stane izgubio na brzini i da ne pruza ni blizu partije od prethodnih godina,a Bjelicic je decko koji nema nikakav osecaj za igru.Mozda i nije toliko los igrac ,ali za poziciju CB sa katastrofalnim postavljenjem i losim procenama je nedakvatan igrac za nase ambicije! Ne znam zasto ga nisu forsirali na zadnjeg veznog!

 

Sredina:Kovacevic i Arsic ,mozda i Vanja Ilic.     Kovacevic je igrac od koga se mnogo ocekivalo ,a koji je dao mnogo malo pruzio.Mislim da ni on nema motiva da igra u Radnickom ...Potpuno blede partije ,bez ikakvog upecatljive igre. Arsic ,svake godine sve bledji i bledji i mislim da ne treba da se vracaju igraci koji pruzaju blede partije u drugim klubovima ,pa se vrate kod nas da pokusaju da vrate stari sjaj!  Vanja je igrac koji izgleda ima potencijala,ali mnogo treba da se radi na njemu!

 

Napad: Pavlov,Duronjic,Vukadinovic, Pavlov i Vukadinovic su igraci koji nisu nista pruzili i ja bih ih ocenio ucinkom nula!Za Pavlova je mozda i razumljivo jel je mnogo malo igrao,nije mogo mnogo i da pruzi ,ali mislim da nam treba mnogo bolji igrac...dok ovaj drugi od koga se nesto vise ocekivalo nije nista pruzio ,ali apsolutno nista i mislim da je medju prvima kojima treba da se zahvalimo.Duronjic je igrac od kog sam ja licno mnogo ocekivao ,ali on se pogubio nacisto...zalaganja je mozda i bilo ,alio ucinak duplo golo!!!  Verujem da ima dobra primanja ,koja nije ni malo opravdao!!!   Milsim da je on prvi uz prethodnog kojima treba prvo da se zahvalimo... 

 

Eto to je od prilike neko moje razmisljanje ,a voleo bih da cujem i vase!!!!

PS:   Mozda i imate neki info ko dolazi ili odlazi....;)

Link to comment

Mislim da je Vukadinovic odavno otisao. Za Bjelicica bih dodao i da mnogo gresi u pasu.

Stane igra korektno i mislim da mu je to maksimum. Ja sam za to da se guraju druga dvojica koja su pritom mnogo mladja. Ipak Stane je pouzdan.

Arsi bih se zahvalio, sem truda slaba vajda, i sut mu skroz otkazao. Ne gubi lako loptu ali sve to traljavo.

Tenk radi ono sto zna a to je da kvari igru. To dobro radi i ako se ne dovede neko bolje resenje ja mislim da je ok.

Ajde ovako neki moj spisak.

Vukadinovic, Bjelicic, Arsic, Bjedov. U zavisnosti ko dolazi sledeci talas bi bio Kasalica i Duronjic.

Ilic je mlad i zanimljiv igrac, mislim da je lagano mogao da igra umesto Arse, nista ne bi izgubili.

I da ponovim, mora da dovedemo igraca koji ce da poveze redove. Ako dodje takav igrac uticace na celu ekipu i mozda bi neki igraci mnogo vise pokazali, tu pre svega mislim na Duronjica od gore pomenutih.

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ja prelezao po drugi put, u sredu sam izasao iz karantina 😁

Dva puta sam dobio odmor po 15dana, malo li je ???

 

8 hours ago, Boki Nis said:

Ja primio dve ruske vakcine i nije me diralo za sad.... Ili je prošlo s neku Laku prehladu, a da nisam ni znao

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

 

5 hours ago, W.F.C. said:

Ni mene, isto dve vakcine ove neprijateljske. Za euro kvalifikacije spreman... 

 

Ja sam spreman za četvrtu....valjda će preteknemo.

Pjačanja? Kombinacije? .....da vidimo ko odavno nije igrao...

Link to comment

Raša Bebić koliko vidim nije za to da Stefan ide u blizance.. pre bih rekao da se spremaju za inostranstvo, eeeventualno da odigra do kraja polusezonu pa na leto da ode, ali to je kocka..

Link to comment
11 hours ago, zikaPantelej said:

Raša Bebić koliko vidim nije za to da Stefan ide u blizance.. pre bih rekao da se spremaju za inostranstvo, eeeventualno da odigra do kraja polusezonu pa na leto da ode, ali to je kocka..

Da zavrsi sezonu pa na leto da uzmu veci novac...

Link to comment
Da zavrsi sezonu pa na leto da uzmu veci novac...
Pa ako još zabeleži nastup za reprezentaciju Canade ..još jedna nula u $....

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
23 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Da zavrsi sezonu pa na leto da uzmu veci novac...

Da al treba da računaš na to da neće da se povredi i da nece da mu padne forma.. pitanje je dal ce hteti da se kockaju sa tim stvarima

Link to comment
Da al treba da računaš na to da neće da se povredi i da nece da mu padne forma.. pitanje je dal ce hteti da se kockaju sa tim stvarima
Ma mlad je komšijo...nije to Arsa, Kasalica i sl. Tek ima on da napreduje, ima itekako mnogo prostora, a ne verujem da će otići putem Čave Dimitrijevića.....najveća opasnost za njega je upravo Raša Bebić. Zbog njega može da prodje kao onaj mali iz Zvezde, valjda beše Filip Janković (možda grešim)....tu veliku ulogu igraju roditelji. Ukoliko njegovi roditelji budu objektivni, koliko god mogu da budu, imaće blistavu karijeru. Ima potencijala za to ...videćemo.

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...