Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 hours ago, onajodozgovidisve said:

ponedeljak će kaže. 
lekarski da prođe prvo. pa će se prebroje.

će fali sad i štoper za proleće

Dobro imamo Vujadinovica i Savica plus Yamkam koji treba da dobije vise prostora jer mislim da zasluzuje.

Bas sam se razmisljao da se ovim igrama u drugom delu jeseni  preporucio za prodaju ali sam mislio da ce legnu bar 300-400.000 ojra. Koliko su ovi spremni da plate to je pitanje ali ne verujem da ce daju vise od 150.000e

Link to comment
Decko ce fali samo u Belotince, i to na litije. Nema ni  SL kvalitet a kamoli da igra cvajtu. Menadjer madjija. Njegovim odlaskom smo dobili stopera.
Ne ga zakecuj pa tolko, naše si je kuče...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Ne ga zakecuj pa tolko, naše si je kuče...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Xaxa, našo si pred koju će se crkvu krstiš ... Postoji dobar fudbaler i loš fudbaler. Dečko je loš. Naše kuče ili ne, nema tu sentimenta.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Kad bi ostali recimo Vujadinovic i Skrbic (u onoj formi), Tomic i Mitrovic (u formi s kraja polusezone) moglo bi da se pravi neka igra. Steta samo sto svakih 6 meseci krecemo sve ispocetka. 

Link to comment

lapo-lapo... Vujadinovic ostaje, kao i Tomic, Skrbica ceka operacija i duze odsustvo, dok Mitrovica njegova menazerija gleda da uvali sto pre. 

Problem je limitirano trziste i zmijce u dzep, inace bi moglo da se pojuri i par pojacanja i da se nagazi za Jevropu

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...