Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Све су то иста говна, и једни и други. Окренуше се сви и измењаше се, све смо их видели на делу.

 

Какве ово има везе са нашим Радничким? И, ће ги тепамо? 

Link to comment
Just now, Captain_Darling said:

Све су то иста говна, и једни и други. Окренуше се сви и измењаше се, све смо их видели на делу.

 

Какве ово има везе са нашим Радничким? И, ће ги тепамо? 

Pa demoralise 😁

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

baba ne seri

 

Провео сам 3 месеца на улицама ономад, провео године у ДС-у, приступницу ми лично Ђинђић потписао...  И све то да бих гледао Тадића како потписује чувено помирење са Дачићем :cry::twak:

 

Тако да би могао да ме зајебеш са паметовањем о да не једеш много... 

 

Ако ти се не свиђа моје мишљење нема потребе да га коментаришеш.

 

Иста говна, него шта него да јесу.

Link to comment
13 hours ago, Captain_Darling said:

 

Провео сам 3 месеца на улицама ономад, провео године у ДС-у, приступницу ми лично Ђинђић потписао...  И све то да бих гледао Тадића како потписује чувено помирење са Дачићем :cry::twak:

 

Тако да би могао да ме зајебеш са паметовањем о да не једеш много... 

 

Ако ти се не свиђа моје мишљење нема потребе да га коментаришеш.

 

Иста говна, него шта него да јесу.

Dokazi da si pametniji i ne nasedaj na provokacije, Levi je poznati provokator. Na kraju ce te banovati.

Znam da kad je tesko kad je stanje kako jeste, da je tesko razmisljati o fudbalu i naravno da isplivaju i politicke teme ali ajde bar da se trudimo da ostanemo pametni.

Nemojte da trosite ni vreme, ni energiju na ubedjivanja i dokazivanja jer ovde to sigurno necete uspeti da uradite.

Hajde da se vratimo fudbalu i mozda i najvaznijoj utakmici ove polusezone.

Ovo je ispit zrelosti ove generacije. Ova utakmica ce im pokazati domet i igracima i treneru.

Da navijamo da zavrsimo uspesno polusezonu pa na zimu u jacanje sastava. Po meni mozda jedan ili dva igraca. Stavio bih akcenat na dovodjenje Sase Marijanovica iz Napretka po svaku cenu. Ako on dodje onda nam mozda niko i nece trebati jer mozda razigra ove nase krilne igrace. Pored Mitrovica nemamo razigranog ni jednog igraca na krilu.

Link to comment
15 hours ago, Captain_Darling said:

Све су то иста говна, и једни и други. Окренуше се сви и измењаше се, све смо их видели на делу.

 

Какве ово има везе са нашим Радничким? И, ће ги тепамо? 

I te kako ima jer NAŠ RADNIČKI su prisvojili. 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Od toj nema ič dok je ova garnitura , što zbog njih a i  Sale ima takav  stav

Neka ga zovu Meraklije, mozda ce zbog nas navijaca da dodje ?!?!?!

Link to comment

Mi sa ovom igrom moramo da krenemo na gore. Samo je pitanje vremena.

Nadam se da na pauzi nece nista da pokvare. I da ne trazimo formu ko sto smo na pocetku sezone.

Za Saleta se ne salim. Mislim da nam je ta pozicija kljucna, mozda i za trece mesto.   Svaka cast Pejovicu ali nije lider, igra sve bolje ali nije pravi paker.

Dobra stvar je sto prvu igramo kod kuce sa Partizanom pa moze da ih iznenadimo, mada Stanojevic nije ko neki ranije treneri ali opet prvo kolo je specificno.

Link to comment

Slažem se za zadnjeg veznog, mi tu imamo Tenka i Pejovića koji osim što služe da kao uništavaju igru protivnika, ništa napred da urade... Oni se ne vide.. Drinčić je npr. bio koristan i napred i nazad

 

Štoper Savić, čista desetka

 

Zalaganje na visokom nivou.. imam utisak da je na to uticao malo i Aca Jovanović 

 

Bez obzira na rezultate u poslednjem kolu, vrlo dostižno 4. mesto na proleće

Link to comment

Uroš Đuranović 9 golova za Kolubaru, kod nas bio prošle sezone. Još jedan u nizu igrača koji krene da igra tek kad ode sa Čaira ali nije ni sve to do nas da ne kritikujem previše. Inače moram i da pohvalim zalaganje i borbu ove ekipe i mislim da svi pružaju svoj maksimum. Da li je njihov maksimum dovoljan za vrh, videćemo, svakako se vidi veliki pomak i to je za pohvalu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...