Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Hehehe
Bre ne znam....koliko su platili ovog "Norvežanina" ? Znamo dobro da je za njih dobra trgovina da dovedu Mitrovića i da im nešto doplatimo plus devet bodova, tj. da ne zapinjemo protiv njih. Ne verujem da bi dali više para od Grka npr. kao i za Lakija i Čumu.

Ako Raša brani svoj procenat, otići će preko....pod uslovom da ga ne ubede, da bude strpljiv, da će mu onda biti zarada puno unosnija.

Još uvek mi nije jasno kako su onoliko platili Pavkova...kao i Slaninari što su nam ga dali u trampi za Brata Ašćeru.

Da podvučem samo da im se Pavkov isplatio samo tako i još će zaraditi na njemu...kao i mi.

Sve u svemu, ostaćemo bez najboljeg igrača, bez bonus-igrača, ali u tom delu ima rešenja...

Dobro nam došao...jel?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Kad su platili Pavkova?

A vidis da se uz Rasu sad pojavljuje i neki Rajovic, ko zna koliko njih stoji u redu za taj transfer. I ko zna kakav je u(do)govor s malim potpisivan. Jako je razocarao kad je zaslinio za zvezdanu u nekom od intervjua od pre mesec dana. Steta, svakako. Mesto mu je bilo da ostane ovde jos godinu dana i da napreduje, to bi mozda neki strani klub i uradio (tipa cumic, pertate...), ovako, ode putem stojancica i slicnih...
Alavi manageri, sve sad i odma, nema niko da bude strpljiv. rizik im je jos 6 meseci da cekaju.

Koje je resenje za bonusa, to je pitanje nad pitanjima?!

Levi bek, jedan zadnji vezni, prednji vezni, špic. I golman pride. Fali sve to.

Bojim se da na proleće ne budemo isti ako ne i slabiji nego na jesen.

Link to comment

Pavkova su platili vrlo brzo nakon potpisa....To je period kad smo bili u teškoj stisci...mislim da je nešto išlo i na plaćanje cesijom...no, nebitno. Znam da nam dodju i neki fin procenat od sledeće prodaje.

Menadžer Zoran Rajović je i Maslaću menadžer i verovatno ga i on gura u kanadsku reprezentaciju. Ima bogatu fudbalsku karijeru igranja u preko dvadesetak nebitnih klubova. Do prošle godine je bio igrač-trener u Kanadi...iskustvo u menadžerisanju na niskom nivou, tako da mu je SM = kašika u med....ne verujem da zagovara strpljenje u nadi za veći procenat...ode Mitrović za mesec dana najdalje...samo gde...?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока



  • +1 1
Link to comment
Najgore je to sto je bonus igrac. Kad bi u zamenu dosao neki bonus plus pare. Pavlovic iz Partizana i ne znam ko bi mogao iz Zvezde...?
Ma gde bre....kad se seljačići dočepaju prestonice svi bi da glume Hajdina, pa završe u Voždovcu. Mada, donekle ih razumem, nisu oni baš neobavešteni....tako da, teškom mukom će neko doći i na tri meseca kod nas ..

Uostalom, imamo sportskog direktora i glavnog u fudbalskoj školi koji se pitaju za sve i oni će odlučiti o svemu...[emoji40]

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Mislim da sam nocas sanjao saopstenje kluba da ce se u zimskom prelaznom roku traziti samo slobodni igraci i da nikakvi sportski direktori nece odlucivati o pojacanjima... Prso sam. 

Utisak sa sportskog bala, gledao ceo snimak, Piksi za govornicom, zvanice i laureati sekcije sp. novinara Nisa Kari Pesic, Dejan Savic, Tuta Zivkovic, Stefan Jovic, Sava Randjelovic, Gale Jovic, Damir Mikec, Davor Stefanek, Sonja Vasic, ko sve jos ne. Svi pomno slusaju dok braca Dalton upadljivo drkaju mobilni. 

Tiha jeza. 

Obracanje Zoze Marjanovica je bilo divno. Nastavljamo uprkos svemu. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
Mislim da sam nocas sanjao saopstenje kluba da ce se u zimskom prelaznom roku traziti samo slobodni igraci i da nikakvi sportski direktori nece odlucivati o pojacanjima... Prso sam. 
Utisak sa sportskog bala, gledao ceo snimak, Piksi za govornicom, zvanice i laureati sekcije sp. novinara Nisa Kari Pesic, Dejan Savic, Tuta Zivkovic, Stefan Jovic, Sava Randjelovic, Gale Jovic, Damir Mikec, Davor Stefanek, Sonja Vasic, ko sve jos ne. Svi pomno slusaju dok braca Dalton upadljivo drkaju mobilni. 
Tiha jeza. 
Obracanje Zoze Marjanovica je bilo divno. Nastavljamo uprkos svemu. 
Ko su braća Dalton?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
On 26.12.2021. at 15:46, onajodozgovidisve said:

Koje je resenje za bonusa, to je pitanje nad pitanjima?!

Levi bek, jedan zadnji vezni, prednji vezni, špic. I golman pride. Fali sve to.

5 igrača bonusa ? 

  • Wub 1
Link to comment
22 hours ago, W.F.C. said:

Mislim da sam nocas sanjao saopstenje kluba da ce se u zimskom prelaznom roku traziti samo slobodni igraci i da nikakvi sportski direktori nece odlucivati o pojacanjima... Prso sam. 

Utisak sa sportskog bala, gledao ceo snimak, Piksi za govornicom, zvanice i laureati sekcije sp. novinara Nisa Kari Pesic, Dejan Savic, Tuta Zivkovic, Stefan Jovic, Sava Randjelovic, Gale Jovic, Damir Mikec, Davor Stefanek, Sonja Vasic, ko sve jos ne. Svi pomno slusaju dok braca Dalton upadljivo drkaju mobilni. 

Tiha jeza. 

Obracanje Zoze Marjanovica je bilo divno. Nastavljamo uprkos svemu. 

Pa vazda traže slobodne i matore.

Link to comment
29 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Promena vrednosti igraca na transfermarktu

 

 

 

Interesantno...za Nikolu Stankovića (350 iljada €), Aksentija (400 000 €), Makedonca (250), Bjeličića, Tenka, Pejovića i Duronjića (po 300)...i tu još Tomić i još po neki, po Transfermaktu, možemo da uzmemo bez malo 3 miliona €.....brate, zapakuj i nosi...i dobiješ Kahrimana kao naturalni rabat. Jebo tm...

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Constantin said:

 

Interesantno...za Nikolu Stankovića (350 iljada €), Aksentija (400 000 €), Makedonca (250), Bjeličića, Tenka, Pejovića i Duronjića (po 300)...i tu još Tomić i još po neki, po Transfermaktu, možemo da uzmemo bez malo 3 miliona €.....brate, zapakuj i nosi...i dobiješ Kahrimana kao naturalni rabat. Jebo tm...

Interes ako se gleda  da. Al koliko imamo igrača kojima je ugovor Out

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...