Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

4 minutes ago, morgana said:

nije stvar u rukama, nego u faktu da se zasticeni svjedok ucinio za koju nijansu upadljivijim satom i dzemperom. 

 

Ma kapiram, samo kazem da zasticeni svedok nije zasticen ako kaze da je radio u hotelu u to vreme.  Dzemper i sat su sekundarni u odnosu na ovu informaciju koju sam izgovara u kameru.

  • +1 3
Link to comment

Pa nisu ga bas sacuvali.

 

Da su zaista zeleli da ga sacuvaju snimili bi ga pod punim imenom i prezimenom kao garanciju da ne sme nista da mu se desi (Obradovic style)  i poslali u inostranstvo na nepoznatu adresu, da bude tamo dok se ekipa ovde krcka u sopstvenim fekalijama i ceka pocetak sudjenja.

 

Bilo bi i efektnije da covek kaze ko je. Tim pre sto je svedok sa strane, dakle nije zlostavljan niti mu je neko iz porodice (vrv.) zlostavljan.

 

Ovo nije mala stvar, neka jedan povuce nogu krenuce klupko da se odmotava jer mnogo je gorcine kod ljudi zeljnih pravde.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

@Caligula Taj - ko je da je - je svedok, a ne žrtva. Ne znam kako funkcioniše sudstvo u ovakvim slučajevima pošto svi koji su pomenuti valjda imaju imunitete, pritom se gđica Zagorka verovatno još uvek pravi mrtva. Možda je to samo prvi korak, u stilu "Nemoj da se njemu i njegovima nešto desi"...

 

A ovo što si napisao je idealna varijanta za koju ne znam koliko je izvodljiva. Ogromna je ovo stvar, ne samo u političkom smislu, i nadam se da će je isterati do kraja.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Moonwalker said:


Kako da se trgnu kad slusaju onu «Sta bi dao da si na mom mjestu?» To je jeda pravi razlog, a drugo je realan strah.

 

Ako ovo stoji sto @Kundera pise, to je brate banda nacisto zavladala. To se na lokalu ne resava.
 

U Kingstonu uleti vojska sa oklopnim vozilima kad hvataju te najjace dilere. Otprilike su dotle dogurali. Vile tu odavno ne mogu nista.

A jbg vile su tu metafora.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, ragasto said:

@copkillah Nezahvalno je da nagađam, ali moguće je i da mu na taj način čuvaju glavu i porodicu. Ovo će da eksplodira x puta gore od Jovanjice i ostalih afera.

 

Pa, samo to i možemo, da nagađamo, diskutujemo.

 

Nadajmo se da si u pravu za drugi deo rečenice.

Link to comment

ja se iskreno nadam da ovo ssp i marinika nisu krenuli samostalno sa jednim svedokom, nadam se da iza ovoga

stoji neki pravni tim, da su žrtve zaštićene, da je uključena neka od feminističkih organizacija koja radi sa žrtvama

nasilja. nadam se

ne sumnjam u priču uopšte, sumnjam u mogućnost da se na ovakav način može uraditi bilo šta.

 

(pročitati ceo niz)

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ovo što piše Tviterašica takođe spada u idealnu varijantu koja je valjda primenjiva tamo gde institucije šljakaju. Ovde - teško. Čini mi se da je današnja konferencija i poziv žrtvama da se ohrabre i izađu u javnost, a znamo kako je to funkcionisalo do sada.

  • +1 7
Link to comment
43 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Ako nekome ko je siromašan kažeš "Ako ne uđeš u đakuzi sa mojim kolegom, nećeš se nikad zaposliti i trunućeš u trafici ako ti dozvolimo i to, keva će ti postati tehnološki višak, a ćale će ti ostati bez proteze i para za  hemioterapiju,  bratu ćemo zatvoriti vulkanizersku radnju i deca će mu umreti od gladi", to je primoravanje na taj i taj čin.

 

 


Ovo prenosis neku konkretnu glasinu ili cisto pravis ilustraciju potenicjalnog slucaja?
Nisam cuo za slucaj da je neku mobingovao na taj nacin, sto naravno ne znaci da nije.

Pazi Mimi Or`o ( eto Jagodinka ) imala je 19,20 godina kad je zarila i palila svetom ex-yu prostitucije. Naravno i prostitucija je izmedju ostalog socijalno uslovljena i sirotinja pomaze tome, ali ne bih bas to nazvao radnjom bliskom silovanju.

Ovo sa uplakanim petnaestogodisnjakinjama dovedenim iz BGa, mi je posebno zanimljivo, jer mirise na trgovinu belim roblje.

 

 

 

Link to comment
15 minutes ago, svashtabezneshto said:

ja se iskreno nadam da ovo ssp i marinika nisu krenuli samostalno sa jednim svedokom, nadam se da iza ovoga

stoji neki pravni tim, da su žrtve zaštićene, da je uključena neka od feminističkih organizacija koja radi sa žrtvama

nasilja. nadam se

ne sumnjam u priču uopšte, sumnjam u mogućnost da se na ovakav način može uraditi bilo šta.

 

(pročitati ceo niz)

 

 

 

Mislim da ova pametuje, vishful tinking neki jalovi.

 

Ovako se NE RADI. Pa gusko jebote, da ova nije izasla sa ovim u javnost, koga bi cekali, Dolovca?

 

Zbog ovakvih tvit hohstaplera i njihovog nedelovanja u RL smo ovde gde smo.

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=301&cl=12

I evo Brkic, doajen srpskog novinarstva, pola covek, pola istina :D, prvi na licu mesta hah.
Ne znam od kada je clanak, ali ima vise godina.



 

"Zvanično, živi u rodnom Končarevu. Oženjen je, ima dva sina i dvoje unučadi. Nezvanično, u privatno-poslovnom klubu Tigar, koji se nalazi u okviru kompleksa ZOO vrta, a koga su dosada posetili svi, ali baš svi najviši predstavnici države Srbije, od Borisa Tadića, pa do Tomislava Nikolića, kao i strane diplomate i ambasadora na čelu sa američkim, odigravaju se prave orgije, koje običan čovek nije u stanju ni da zamisli.

Solidan broj devojaka koji se finansira iz istih sredstava, kao i pomenuti socijalni program, non stop je na raspolaganju kompletnom državnom vrhu Srbije. Neke ucenjene zbog posla, neke zbog droge, neke jer tako žele...

Ove devojke i žene imaju na raspolaganju kreditne kartice i neograničen iznos na njima, radi doterivanja i ulepšavanja, ali i za sve ostale sopstvene potrebe. Sve što moraju da urade je da dotrče na svaki poziv i ispunjavaju svaku, pa i najperverzniju želju, kao što je naprimer zabijanje viljuške u njihovo golo telo! Nije u pitanju samo pomenuti klub, jer se orgije sprovode u još nekoliko hotela i motela napravljenih u ovu svrhu, kao što je hotel u blizini ZOO vrta ili hotel na Moravi.

Veliki broj političara iz državnog vrha Srbije je zahvaljujući snimcima iz ovih legala perverzija i nemorala, ucenjen..."

Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...