Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

@Lancia tamo na drugom topiku pise o ovom fenomenu, a evo sad malo i podataka:

 

Nema više jeftinih modela: U Europi je prosječna cijena novih automobila porasla 5000 eura!

Istraživanje pokazuje da je prosječna maloprodajna cijena za vozila s unutarnjim izgaranjem porasla 14 posto u 7 godina

 

https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/nema-vise-jeftinih-modela-u-europi-je-prosjecna-cijena-novih-automobila-porasla-5000-eura-15246717

 

  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, Peter Fan said:

@Lancia tamo na drugom topiku pise o ovom fenomenu, a evo sad malo i podataka:

 

Nema više jeftinih modela: U Europi je prosječna cijena novih automobila porasla 5000 eura!

Istraživanje pokazuje da je prosječna maloprodajna cijena za vozila s unutarnjim izgaranjem porasla 14 posto u 7 godina

 

https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/nema-vise-jeftinih-modela-u-europi-je-prosjecna-cijena-novih-automobila-porasla-5000-eura-15246717

 

Toliko o ekonomskoj opravdanosti fuzije proizvodjaca, smanjenju troskova i bla-bla racionalizaciji. 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Lancia said:

u sportskom autu

 

Sori što se nastavljam, ali da ima W24 motor od milion konja, meni SUV od dve tone ne može biti sportski auto, makar ceo Maranelo dubio na glavi. Bar će se prodavati k'o blesav, ako je suditi po prethodnim auto trendovima koji su mi takođe odvratni.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, zorglub said:

 

Sori što se nastavljam, ali da ima W24 motor od milion konja, meni SUV od dve tone ne može biti sportski auto, makar ceo Maranelo dubio na glavi. Bar će se prodavati k'o blesav, ako je suditi po prethodnim auto trendovima koji su mi takođe odvratni.

U pravu si, jbg. Ponelo me ime :)

Link to comment

Ma jok, ništa upućeno tebi, fora je u tome što iz Ferarija odbijaju da povežu ovaj auto sa SUV ili krosover klasom:

 

Quote

Ferrari said not so long ago it would never build an SUV. So what does that make this newcomer, the Purosangue? In Ferrari’s words, it’s not an SUV or a crossover – it’s a sports car.

 

:rolleyes:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

Ma jok, ništa upućeno tebi, fora je u tome što iz Ferarija odbijaju da povežu ovaj auto sa SUV ili krosover klasom:

 

 

:rolleyes:

Razumem ja njih, koprcali su se, sve mi nikad necemo da pratimo modu. Tesko zabu u vodu naterati, sledeci su Meklaren i Bugati :D

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Razumem ja njih, koprcali su se, sve mi nikad necemo da pratimo modu. Tesko zabu u vodu naterati, sledeci su Meklaren i Bugati :D

Gle stari Lancia. 

Račun se ugasio onome ko kupi F. SUV. 

Ništa nije sveto više. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...