Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

  • 1 month later...
Lep auto, nesumnjivo... ali... da li je to samo moj trip, ili je ovde štošta od dizajnerskih rešenja pokradeno od Mercedesove CL klase?
More!2009-toyota-corolla.jpg
Audi će praviti i model Q7 i sa motorom 6,0 TDi iz modela R8.
Čedisto! <_< Odakle vam novac za automobil ?audi Q7? koji vredi 60.000 evra, i da li je on vaše vlasništvo? ;)
počeo opel da pravi bmw
:blink: E svašta.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

c-quatre sedanza 10ak dana krece prodaja u kini, u evropi valjda za nekih 3-4 meseca cena ovde od 11K eurica, sto je cini mi se super povoljno.citroencquatresedannews.citroencquatre1.img.jpgcitroencquatresedannews.citroencquatre2.img.jpgcitroencquatresedannews.citroencquatre3.img.jpg

Link to comment
f_3m_a08c6a1.jpg
cini mi se da se london taxi i u originalu sada pravi u shangaju, a mozda su cak kinezi i kupili brend/fabriku ili sta vecu pekingu su sve zastupljenijigeely-tx4-taxi-hl.jpg
Link to comment
c-quatre sedanza 10ak dana krece prodaja u kini, u evropi valjda za nekih 3-4 meseca cena ovde od 11K eurica, sto je cini mi se super povoljno.
What, WHAT?? Ovo pravi Citroen, a ne neka kopija? :huh: I to za 11000e??? :o Edited by nbg4ever
Link to comment

iako se proizvode u kini, automobili su izuzetno skupi u poredjenju sa evropom, tako da je 11 hiljada super cena u poredjenju sa slicnim modelima. a sto se tice dizajna, za aziju se obicno radi drugi, za nase oko mnogo ruzniji dizajn. tako da je ovo super auto po super ceni ako si u kini. cene i modeli su ovde koga interesuje neka gleda i deli sa 9.4 za euro ili 6.8 za dolare

Link to comment
  • nesha taxista pinned and unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...