Jump to content
IGNORED

DERT I KARASEVDAH


Pera Zeka

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja nisam neki sevdalija, ali ima pesama koje mi nije mrsko cuti. Posto je skoro sigurno vec bila Kraj tanana sadrvana, evo jedne druge od Zaima Imamovica (koja je doduse isto vec bila). Beogradski motivi na videu nisu najsrecniji izbor (i generalno je video malo bezveze), ali sta je tu je.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Album će istovremeno biti i saundtrek za novi Hemonov roman "The World And All That It Holds", pretpostavljam 100% autorski.

Edited by msv
Link to comment

spacer.png

 

Upravo završnih čitanje koje je potrajalo zbog načina na koji je knjiga pisana. Ima sjajnih momenata mada u celini ne ostavlja dobar utisak. Sam početak kada opisuje predistoriju i nastanak sevdaha, kako muzike tako i naziva je sjajan. Dobih izBosne, vidim sada da ima i u Delfi knjizarama. 

  • +1 1
Link to comment

 

samo za hardkor fanove sevdaha, jedna prastara pjesma snažne lirike, ne znam puno o Fatimi, priznajem, što se pratnje tiče mislim da je ovdje u pitanju orkestar Žarka Milanovića, a snimku ima rekao bih 50-60 godina, ali je kvalitet zvuka, aranžmana i sviranja na vrhunskom nivou i za današnje standarde. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

 

često ga puštaju na radio aparatu, i svaki put, apsolutno svaki ostavim sve što trenutno radim i odslušam ga u monaškom miru

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...