Jump to content
IGNORED

DERT I KARASEVDAH


Pera Zeka

Recommended Posts

On 31.7.2020. at 12:10, James Marshall said:

Taj dva albuma su svakako nešto najbolje što je on otpjevao. "Oj Zumreto" sa jednog od ta dva albuma mi je možda još bolja. Žao mi je što više ne fura tu "Halka" priču, njihov nivo džeziranja mi je bio podnošljiv, da ne kažem taman. Ovo što radi solo mi je malo preekstremno za moj ukus. 

A što se tiče Safeta, imao je problem što uprkos svom tom radu na sebi i svom pjevanju, i dalje je gurao na snagu glasa, da ne kažem da se drao. 

"Kad sretneš Hanku" je fenomenalna stvar,  sa toliko su promjena, prelaza, malo su je usrali agresivnim aranžmanima, ali prvo ona priča priču, drugo od takvog nečeg neki Brega bi napisao četiri pjesme :D koliko tu muzike ima

Meni ona od Emira, kada ljepljivim prstima od piture svira gypsy vrh. Mada  to može i na gitare. Ne mogu je sada naći.

Link to comment
6 minutes ago, raskopcani said:

Meni ona od Emira, kada ljepljivim prstima od piture svira gypsy vrh. Mada  to može i na gitare. Ne mogu je sada naći.

U pauzama krečenja sa kolegom? :lolol:

 

 

Link to comment
10 minutes ago, James Marshall said:

Ali kad traži akord :lolol:

 

Obožavam taj njegov drljando

🙂 realno, s onakvim prstima ne bi ni Gilbert u studiu bolje zvučao. Na stranu što je ovaj još vječito u dimu

Link to comment
Just now, raskopcani said:

🙂 realno, s onakvim prstima ne bi ni Gilbert u studiu bolje zvučao. Na stranu što je ovaj još vječito u dimu

Ma, on ovako zvuči na svakom snimku (sem onih mjetala), to je ono i što ga čini zanimljivim u ponudi gitaroša :D

Link to comment

Pa da, ali na snimcima su uvjek realne situacije iz života😀. Mislim, ono kada trebaš nositi holter, moraš hodati i uzbrdo i piti i jesti😀

Link to comment

retko sta je bolje (cak mi u ovom trenutku ne pada nista drugo na pamet) no oplemeniti letnje popodne dobrim alkoholom i jos boljom muzikom...

 

mislim da nisam imao vise od 16 kad sam ovo prvi put cuo i do dan danas ne nabasah na bolji dert.

 

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...