August 26, 20187 yr Meni je ovo posle originalne Zaimove verzije svakako najbolja: čak je bolja i od sledeće koju su 1981. snimili Zaim i Šerbo. Moja omiljena sevdalinka. Remek delo u 4 rečenice. Edited August 26, 20187 yr by April
November 9, 20187 yr Funky-dert, pastirski disko... Bas su mi legli, za koplje ispred slicnih pokusaja kod nas.
November 25, 20187 yr Author A od ovih majstora ne zna se koja je bolja kovanica, da ne kacim sad, ima na tjubu stosta jos. Edited November 25, 20187 yr by Pera Zeka
Create an account or sign in to comment