Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

1 hour ago, Venom said:

 

U pravu si, to što ona ne zna nešto isključuje sve 23-godišnjake.

 

Ovaj je isključio sve 48-godišnjake, av av

 

 

Skroz ti je naopaka argumentacija. To što su ovi sa 50+ godina debili ne znači da su ovi do 30 godina genijalci. Štaviše, neki budući Cukeberzi i Maskovi se vrlo verovatno i neće baviti politikom sa 25 godina, već nečim pametnijim, a politikom u tim godinama će se u velikom broju baviti neki bolesno ambiciozni likovi koji ne mogu da prođu u nekoj ozbiljnijoj struci, tj. daleko od toga da je u pitanju neki krem njihove generacije.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Venom said:

 

Jeste, matorci su čuveni po tome da u svemu uspeju, pa je to minus klincima. A kako ćeš da prepoznaš tog normalnog političara, jel mu piše "ja sam normalan" na čelu? Ili ćeš da izabereš nekog ko se tebi sviđa jer ispunjava kriterijume za koje si ti zaključio da su relevantni, pa su zato sigurno objektivni?

 

Nema garancija nigde. Trenirana šimpanza bi uradila bolji posao od Sunaka, ali lepo se češlja i zna da vrti pare za sebe i svoju familiju u kolaboraciji sa raznoraznim lobijima, daj njega, može! Ozbiljan čovek. Pa neće biti.

Gde nadje Sunaka, mislim da je postavio novu lestvicu gadnosti i nesposobnosti. Daj ipak samo malo te klince da se istreniraju pre nego im damo da voze drzavu, ne vidim sta je tu lose, nece svi da se pretvore u Sunake kad porastu ;)

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Ayatollah said:

 

Skroz ti je naopaka argumentacija. To što su ovi sa 50+ godina debili ne znači da su ovi do 30 godina genijalci. Štaviše, neki budući Cukeberzi i Maskovi se vrlo verovatno i neće baviti politikom sa 25 godina, već nečim pametnijim, a politikom u tim godinama će se u velikom broju baviti neki bolesno ambiciozni likovi koji ne mogu da prođu u nekoj ozbiljnijoj struci, tj. daleko od toga da je u pitanju neki krem njihove generacije.

 

Nisam nigde tvrdio da su genijalci, ali drugi jesu da su debili, ili makar nesposobni

 Ako njena izjava diskredituje sve 23-godišnjake, onda njegova diskredituje sve 48-godišnjake. To je vrlo konsekventna argumentacija. Naravno da je i jedno i drugo apsurdno, ali postaje jasno tek kad se pomene on. Glavni problem je što se jedna stvar uzima zdravo za gotovo, pa onda svaka sitnica uzima kao potvrda stava. Ali kad se isti aršin primeni na nekog drugog, e onda je drugo to. 

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Shan Jan said:

Gde nadje Sunaka, mislim da je postavio novu lestvicu gadnosti i nesposobnosti. Daj ipak samo malo te klince da se istreniraju pre nego im damo da voze drzavu, ne vidim sta je tu lose, nece svi da se pretvore u Sunake kad porastu ;)

 

I onda ćeš sledeći put opet da podržiš nekog nesposobnog Sunaka nego nekog s kim se možda slažeš ali ne ispunjava uslove koje si zamislio kao važne. Pa šta je najgore šta može da se desi, od Sunaka neće biti gori.

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

I onda ćeš sledeći put opet da podržiš nekog nesposobnog Sunaka nego nekog s kim se možda slažeš ali ne ispunjava uslove koje si zamislio kao važne. Pa šta je najgore šta može da se desi, od Sunaka neće biti gori.

 

Pa u idealnom sluchaju glasaces za nekog ko je kompetentan. Dete od 5 ne moze biti kompetentno, neko od 23 questionable, idiot ni sa 5 ni sa 23 ni sa 50 nece biti Ok.

Svakako da ces u situaciji kad imas neke pokvarene odbojne likove od 50 i nekog od 23 ali ko ovako deluje regularno, glasati tog mladjeg.

 

  • +1 1
Link to comment

Dobro, pored Sunaka bi glasao bilo kog 23godisnjaka. Samo bih voleo jos vise da imamo malo bolji izbor :) 

Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Ako njena izjava diskredituje sve 23-godišnjake, onda njegova diskredituje sve 48-godišnjake.

 

Ne, njene izjave diskredituju samo i jedino nju, onaj koji je tezu postavio tako da je svako od 23 bolji od svakog od 45+ si ti.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Shan Jan said:

Dobro, pored Sunaka bi glasao bilo kog 23godisnjaka. Samo bih voleo jos vise da imamo malo bolji izbor :) 

Jesi li siguran da bi glasao mene?

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Jesi li siguran da bi glasao mene?

Da :)

 

1. Tezis da se obrazujes za ozbiljan posao. Trudis se da imas profesiju i da radis.

2. Dovoljno si mlad da imas ideale i "iluzije".

3. Na osnovu #1, nisi muljara i imas dostojanstvo.

 

Najvece mane bi ti bile:

1. Nemas pojma kako izgleda privreda i kako se rukovodi ljudima. 

2. Vecinu dosadasnjeg zivota si radio ono sto ti se kaze i sada trebas da govoris drugima sta da rade.

3. Postoji opasnost da te "opije" luksuz vlasti. Kad stavis dupe u skup auto i kad te se ponude zene iz "prljavih misli".

 

Bez obzira na rizike, mislim da bi bio (najverovatnije) dobar politicar :)

 

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

 

Ne, njene izjave diskredituju samo i jedino nju, onaj koji je tezu postavio tako da je svako od 23 bolji od svakog od 45+ si ti.

 

Nisam nigde napisao ništa slično.

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Shan Jan said:

Super je ova @Venomova. Jes da je malo neiskusna al bar su mladi dokazano andjeli za razliku od zlih matoraca. Mislim i da hoces, koliko losih stvari mozes da uradis u samo par godina aktivnosti?

 

https://www.handelsblatt.com/politik/international/lena-schilling-skandale-beschaedigen-gruenen-spitzenkandidatin-in-oesterreich/100040473.html

 

 

Venom: nemam pojma ko je ta i ne zanima me u principu 

 

ShanJan: ova Venomova

 

Inteligencija ugasila svetlo 

  • Tužno 1
Link to comment

Pa ti si trazio 23-godisnjake da vode ovaj svet u bolje sutra, evo ti jedna tvoja 23-godisnjakinja. Mislim ako ces nama ostalima da nabijas na nos Sunaka koga niko ziv ovde ne podrzava, ispruzi se pa pogledaj u svoje snage :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...