Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Quote

САОПШТЕЊЕ ФАКУЛТЕТА ДРАМСКИХ УМЕТНОСТИ

 

После иступа у јавности професорке ФДУ Биљане Машић, поводом судског процеса који је у току, ограђујемо се од изјава везаних за наставу, студенте и професоре ФДУ-а.
 
Име и делатност нашег факултета не могу бити интерпретирани у корист једне стране у процесу, посебно због чињенице да су у њега укључени и наши студенти.

 

Link to comment

Pre neki dan su na happy TV bila 3 Mikina učenika od toga dve devojke i svi su ga branili. Govorili su da nema govora o silovanju i da je Mika dobar pedagog. Nekoliko poznatih glumaca ga je isto branilo ovih dana. Znači Mika je u ofanzivi !

Link to comment

Tu negde počinje bizaran deo, kako se postaje glumac u Srbiji. Ništa Dadov, amaterska pozorišta, počeci u provinciji, prirodna selekcija.

Kad to uporedim sa glumačkim počecima Bekima Fehmiua i njegovom generacijom, baš je ružan osećaj.

Mislim, nije da se to nije znalo, niti da je novo, slično je i u drugim profesijama, samo ovde su talenti vidljiviji.

Sent from fav toy

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, April said:

Tu negde počinje bizaran deo, kako se postaje glumac u Srbiji. Ništa Dadov, amaterska pozorišta, počeci u provinciji, prirodna selekcija.

Kad to uporedim sa glumačkim počecima Bekima Fehmiua i njegovom generacijom, baš je ružan osećaj.

Mislim, nije da se to nije znalo, niti da je novo, slično je i u drugim profesijama, samo ovde su talenti vidljiviji.

Sent from fav toy
 

 

Vidi kako se kod nas ulazi u..recimo..diplomatiju.

 

A mozes i kako se postaje lekar ili profesor...zavrsis ti neku skolu ali je bitnije mnogo kako si povezan...jos ako ti se matori ili keva bave time..ma preko noci budes pevac ili glumac.

 

Usli smo u sistem kaste bez otpora, drage volje.

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, SNARC said:

 

Vidi kako se kod nas ulazi u..recimo..diplomatiju.

 

A mozes i kako se postaje lekar ili profesor...zavrsis ti neku skolu ali je bitnije mnogo kako si povezan...jos ako ti se matori ili keva bave time..ma preko noci budes pevac ili glumac.

 

Usli smo u sistem kaste bez otpora, drage volje.

Pa pricali smo svojevremeno o vertikalnoj pokretljivosti koja je skoro nestala...

 

Sad će polako i horizontalna pokretljivost da umre, pa cemo kao u srednjem veku, sin kovača mora biti kovač, sin poslastičara poslastičar...

  • +1 3
Link to comment

treba prosiriti optuznicu i na njegovu suprugu. 

nemoguce da je ona seljacina sama ovo smislila i cuvala u tajnosti tolike godine. ovo je slozena i razradjivana shema dugo godina kao kod one jagodinske veprine sa tim sto je on isao samo na sirovi politicki uticaj dok 

su ovo dvoje monstruma morali vise da se potrude. 

na zalost ishod sudjenja ce zavisiti samo od javnog mnenja i dodvoravanju istom od strane sns krimosa

Edited by bradilko
  • +1 5
Link to comment

Glavna je fora sto oni (ta ne-skola) nisu kao nista u pravnom obliku, odgovornost jelte nikakva. Drustvo sa nikakvom odgovornoscu.

 

I onda je prica odspinovana na zanemarenu decu bogatih roditelja koji su ih uvalili kod ovih iz snobizma i da se ne saplicu o njih.
Da su siromasni bilo bi opet zapusteni na drugi nacin.

Svako moze da se bavi cime hoce, da uvaljuje robu i usluge bez kontrole.
 

Ako se nesto desi ko ih sisa jerbo nisu uradili due diligence na svoju ruku. Tako ce na kraju biti za svu robu i usluge. Pa ko prezivi.

 

Na kraju je naravoucenije, ne verovati nikom pre nego mu/joj prepustis nekog svog. Jer ih kao ni tebe zapravo nista ne stiti. 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
DOK ANĐELI SILUJU Ovako je Mika Aleksić uvodio 13-godišnje devojčice u svoj izopačeni svet seksa: Svedokinja T. S. ispričala policiji sve što je čula i videla!
https://www.blic.rs/vesti/hronika/dok-andjeli-siluju-ovako-je-mika-aleksic-uvodio-13-godisnje-devojcice-u-svoj/pq8x1k3
 
Ajde pravnici/advokati....
Jel ovo "curenje informacija"?
Jel kažnjivo, ako je zatvoreno za javnost suđenje?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Ajde pravnici/advokati....
Jel ovo "curenje informacija"?
Jel kažnjivo, ako je zatvoreno za javnost suđenje?

.... Shiit has hit the fan!

mislish u smislu da curi direktno od svedoka, ili da curi iz drzave a blic organizuje podatke u formu intervjua svedoka blicu (shto ne bi bilo prvi put) da bi delovalo autentichno?

sent from bubamoto


Link to comment
mislish u smislu da curi direktno od svedoka, ili da curi iz drzave a blic organizuje podatke u formu intervjua svedoka blicu (shto ne bi bilo prvi put) da bi delovalo autentichno?

sent from bubamoto


Nemam pojma, ja mislim da curi iz države.
Mada mislim da i novinar ako mu svedok/oštećeni/ njegov advokat ponude informacije mislim da bi bilo ok da kaže:
To su informacije koje ne bibtrebalo objavljivati.
Znam, naivan sam...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...