Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

molim vas nemojte ovog pedofilskog olosha zvati Mika, ima ime i prezime a i to mu je previse.

 

traljavo i bezveze saopstenje FDU, nista o katedri glume i izivljavanju njegove zene, trebalo je jace udariti, ovako deluje ko da samo peru ruke

 

i da, naravno da je seksualno zlostavljanje i metoo i ovaj smrad i slucaj gorana jeftica, koliko se secam, jezive su stvari i ovde pisane za metoo, maltene na nivou sta oce te holivudske dronfuljice.. nece me mrzeti da prelistam malo unazad. mislim, dovoljno je videti i kako se pojedinci (cak i ovde) a u javnom prostoru da ne govorim odnose (doduse ne seksualno) prema greti tunberg, "sa ce mala tebi cica da objasni gde gresis", sadizam i pasivna agresija koja probija plafon

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

 

Tema se razgranala kada je receno da ce biti teze izbegavati relativizacije posto se ne radi o nekome iz inostranstva ("me too") i da nije neki "macvanski predator sa dva razreda osnovne skole", vec krug dvojke i deo "elite". Kako se sa tim dirnulo u elitno i gradjansko osinje gnezdo, sto je tacno. Pa onda stize prica o Bekjarevu, kao i ovom oloshu... sve to ne da bi se promenila tema o zlostavljanim muskarcima, vec da je ovo (silovanje, uznemiravanje zena u drustvu prevashodno) nazalost veoma galopirajuce u drustvu. Narocito tamo gde se ne vidi, tj ne zeli da se vidi.

jao mani me molim te tih sto se sete licemerja gradjanskih elita i grdno potresu zog toga cim se desi ovako nesto. 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, koksy said:
Quote

uveren sam da bi se svi sablaznjivali da je u pitanju zensko dete umesto muskog. ali posto je istopolni odnos u pitanju, svi odjednom postaju politicki korektni. te im je dovoljno to sto je neka gay stvar u pitanju, a to treba po defaultu podrzati, samo nek se voli ko sa kim hoce.

 

 

da, nije sve isto, zamisli. postoje različite stvari na svetu, ne može sve da se ravna sekirom

 

a poređenje ovakvih stvari sa ozbiljnim slučajevima je čisto obesmišljavanje, kao kad se SNS bori protiv nasilja, ili Trump protiv fake newsa

Link to comment
1 hour ago, Spooky said:

Stavi se u kozu 15godisnjaka, i reci da zaista mislis da mozes da opalis samar jednom od najpoznatijih glumaca i da to nimalo nece imati efekta na tvoje aspiracije da uspes u glumi?

U ova slucaja je asimterija moci i uticaja omogucila silovanje. I Aleksic ce se na sudu braniti da se ona devojka mogla proderati i ucenici u susednoj ucionici bi je culi...

Nisam ovo pisao da bih relativizovao Aleksica (kojem zelim strogu kaznu), bas suprotno, da bih jasno objasnio kako relativizatori razmisljaju - sto vidimo i u ovoj temi u pogledu Jeftica...

chovek je imao jebeno dobrovoljno uzgajalishte devojchica iz kog je probirao odgovarajuce profile. pa danas 5 nekih zena pishe da im je tamo bilo strashno, ali da ih nije pipnuo, a nekima i govorio otvoreno o tome, zashto nece i ko hoce a ko nece. njima je bio frajerski ortak.

 

nego poshto nije nasrnuo na apsolutno svaku, to treba da bude dokaz da jeste na ovu jednu. nece im to biti dobra putanja.

Edited by gospa buba
  • +1 7
Link to comment
19 minutes ago, Joe D said:

jao mani me molim te tih sto se sete licemerja gradjanskih elita i grdno potresu zog toga cim se desi ovako nesto. 

 

Ma zabole me za njih. Samo ti kazem kako se doslo do ove razmene u topicu.

Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

nego poshto nije nasrnuo na apsolutno svaku, to treba da bude dokaz da NIJE NI na ovu jednu. nece im to biti dobra putanja.

to je trebalo da bude sushtina. brzi prsti donjeg srema :dry:

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, levi said:

 

da, nije sve isto, zamisli. postoje različite stvari na svetu, ne može sve da se ravna sekirom

 

a poređenje ovakvih stvari sa ozbiljnim slučajevima je čisto obesmišljavanje, kao kad se SNS bori protiv nasilja, ili Trump protiv fake newsa

 

Posto pusenje, jel'te, "nije strasno".

Link to comment

ovaj degenerik je decenijama sistematski zloupotrebljavao svoj polozaj (poziciju moci) da bi seksualno zlostavljao i silovao devojcice koje su u njemu videle ozbiljan autoritet.

 

ako bi se s necim moglo porediti, onda je to slucaj pahomije gde je vladika zloupotrebio svoj polozaj da bi seksualno zloupotrebljavao klince tokom karijere.

 

na srecu, ovog puta je javnost na pravoj strani. s obzirom na nashe pravosudje, ja nemam nista protiv ni da ga mediji razvlace po blatu najstrasnije jer to povecava sanse da se ne provuce s nanogicom nego da dobije zasluzenu kaznu.

 

ne bi trebalo da je tako al nije da ne znamo gde zivimo.

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, adam said:

ovaj degenerik je decenijama sistematski zloupotrebljavao svoj polozaj (poziciju moci) da bi seksualno zlostavljao i silovao devojcice koje su u njemu videle ozbiljan autoritet.

 

ako bi se s necim moglo porediti, onda je to slucaj pahomije gde je vladika zloupotrebio svoj polozaj da bi seksualno zloupotrebljavao klince tokom karijere.

 

na srecu, ovog puta je javnost na pravoj strani. s obzirom na nashe pravosudje, ja nemam nista protiv ni da ga mediji razvlace po blatu najstrasnije jer to povecava sanse da se ne provuce s nanogicom nego da dobije zasluzenu kaznu.

 

ne bi trebalo da je tako al nije da ne znamo gde zivimo.

I koliko je ovo ocigledno toliko je glupa il nznm sta vec maja gojkovic, ministarka kulture sa izjavom da je ovim srbija dobila svog vajnstajna

Link to comment
13 minutes ago, adam said:

ovaj degenerik je decenijama sistematski zloupotrebljavao svoj polozaj (poziciju moci) da bi seksualno zlostavljao i silovao devojcice koje su u njemu videle ozbiljan autoritet.

 

ako bi se s necim moglo porediti, onda je to slucaj pahomije gde je vladika zloupotrebio svoj polozaj da bi seksualno zloupotrebljavao klince tokom karijere.

 

na srecu, ovog puta je javnost na pravoj strani. s obzirom na nashe pravosudje, ja nemam nista protiv ni da ga mediji razvlace po blatu najstrasnije jer to povecava sanse da se ne provuce s nanogicom nego da dobije zasluzenu kaznu.

 

ne bi trebalo da je tako al nije da ne znamo gde zivimo.

 najsigurnije se najstrashnije necu sekirati ako partija i bratija reshe da ga raschereche za primer. mozesh misliti :dry:

 

pa ako je na tom putu i nakon toga jednin kontrargument - tako mogu svakog, to ce biti apsolutno tachno. tako mogu svakog, i sad i bez ovog jednog -_-

 

pa ako cutimo dosad za sve, izdrzacemo josh ovog jednog. chisto sumnjam da ce nas na rajskoj kapiji razvrstavati prema tome :ph34r:

 

 

 

edip. pod uslovom da se uopshte krene pravim smerom. pitanje je koliki je tachno zmijarnik.

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

pitanje je koliki je tachno zmijarnik.

 

Zmijarnik je ogroman. Ja ne znam nikog da ne zna bar par slicnih slucajeva po univerzitetima, firmama, raznim drzavnim sluzbama.

  • +1 1
Link to comment

Istina nažalost, bojim se da je jako rasprostranjeno. Nadam se da će kao u #MeToo slučaju, i ovo dati snage još nekim žrtvama da progovore i prijave nasilnike.

Link to comment

ali ta hiperseksualizacija glumica (i operskih pjevacica kod nas). jebote. 

citam na vise mjesta o vise pedagoga, ista uputstva za glumacku tehniku, vaginalna.

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment
Just now, morgana said:

ali ta hiperseksualizacija glumica (i operskih pjevacica kod nas). jebote. 

pa ne mogu da pevaju dok se se seksualno ne oslobode, to je jasno :s_w:

to je bila omiljena zabava mladih mushkih pevacha, da uzivaju kako sistem blamira koleginice, a kako se one batrgaju i snalaze. njih nije mnogo kachilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...