Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

 
Koji su sekundarni. Dokaz je sto ljudi masovno slusaju pesme na jezicima koje ni ne razumeju.
Pa mi pričamo o Srbiji? Svi I te kako razumemo 39 sa 2, toliko topla sam ja.

Inače, slažem se sa svim što pričaš more or less, samo nema tog slavlja i pijanstva uz koje bih se ložio uz takve pesme, doduše, ja ne pijem alkohol pa nisam merodavan. :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Gluplji su tekstovi kod Buč Kesidija, Nevernih Beba ili E-playa, pa se mnogo ljudi trti da su mnogo pametni što to slušaju. Možda nisu pametniji, ali da misle da jesu i da su pretenciozniji, to stoji.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Pa mi pričamo o Srbiji? Svi I te kako razumemo 39 sa 2, toliko topla sam ja.

Inače, slažem se sa svim što pričaš more or less, samo nema tog slavlja i pijanstva uz koje bih se ložio uz takve pesme, doduše, ja ne pijem alkohol pa nisam merodavan. :)

 

U pop muzici ljude cesto uopste nije briga za tekst, on moze da sluzi kao puko opravdanje da bi ljudski glas imao sta da peva. Ne treba traziti od pop muzike da bude nesto sto nije.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Meazza said:

 

U pop muzici ljude cesto uopste nije briga za tekst, on moze da sluzi kao puko opravdanje da bi ljudski glas imao sta da peva. Ne treba traziti od pop muzike da bude nesto sto nije.

Kazes, da nema tekstova ljudi bi i dalje slušali melodije iza Cecinih i Lukasovih arlaukanja, sa istim zarom, kad se napiju?

 

Ili bi sa istim žarom slušali da Ceca peva umesto 39 sa 2, kako je studirala teško, posao našla vešto i sad šljaka u banci...

Link to comment

Pa i jesu za najveći deo konzumenata. Uporedi broj onih koji slušaju muziku na jezicima koje uopšte ili slabo poznaju i one koji kupuju zbirke poezije. Koliko znaš modernih srpskih pesnika koji pišu poeziju za knjige?

 

@Mil@n

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Kazes, da nema tekstova ljudi bi i dalje slušali melodije iza Cecinih i Lukasovih arlaukanja, sa istim zarom, kad se napiju?

 

Ne, kazem da kad bi promenio taj tekst i stavio neki drugi reakcija bi bila ista. Naravno, tekst mora da upada u sablon koji se ocekuje od takve pesme.

Edited by Meazza
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Ispadoše tekstovi skroz nebitni. emoji3525.png

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

Nisu nebitni (ipak moraju da postoje i prate neki sablon) vec su sekundarni u pop muzici, a pogotovo muzici za ples. Od regeton pesme se ne ocekuje nista vise od dobrog ritma i podizanja atmosfere i ako primenimo te kriterijume Gasolina je odlicna regeton pesma. To ne vazi u istoj meri za sve ostale zanrove. Neke zanrove nosi upravo tekst, a muzika je sekundarna. 

 

E sad, ako pop pesma ima i dobar tekst, ona prevazilazi zanr i postaje nesto vise. Ali to se ne moze ocekivati niti se ocekuje od prosecne pop pesme.

 

 

Link to comment
38 minutes ago, Mil@n said:

Pesme čine i tekstovi.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Zato ja slusam samo kvalitet

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Pa hilje mandela, genije.

Baš smo on i ja pre oko 2 i po godine vodili filozofski razgovor u Dragstoru.

 

Izuzetna ličnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...