Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

7 hours ago, Rowanoke said:

Jebote on je malo pa malo kod te ludačke voditeljke čest gost. Čudi me da nije pozvala Miku

 

Da, koja slučajnost, i on i Nestor, baš često gostuju na televiziji sa nacionalnom frekvencijom.

 

Link to comment

Mensur (jebalo ga dvojstvo i drugarstvo):

 

– Nemam ništa protiv ljudi koji podržavaju Anđelu, ali mislim da svi treba da razmisle o tome da je neka najviša pravosudna instanca apsolutno oslobodila Lečića bilo kakvih osuda po pitanju dotične koja ga je tužila za neprikladno ponašanje, silovanje, i tako dalje. I zaboravljaju da je Lečić apsolutno uvjeren i sa svim dokazima tužio dotičnu, odnosno vodi proces protiv dotične, da bi sprao sa svog imena sve ono što što je ona prikačila. Tu je jedno dvojstvo koje treba uzeti u obzir – rekao je glumac.

 

On je otkrio da li on smatra da su te tvrdnje koje je Danijela iznijela istinite ili ne, piše Telegraf.

 

– Zašto bih ja to smatrao kada nije moj posao? Moje je da se družim sa čovjekom s kojim sam proveo 50 godina profesionalnog života u pozorišnim klubovima, putovanjima, filmu, i tako dalje. Apsolutno bih podržao sve ove ljude koji apriori osuđuju Lečića, da je bilo koja pravosudna instanca stavila pod sumnju ono što je on učinio, a ne odluku onoga što je on učinio. Da li možete da zamislite kako se Lečić osjeća u trenutku kad ima crno-bijelo na papiru da je oslobođen od svih mogućih insinuacija koje su prikačene, a da neke kolege i dalje uzimaju pravosudni sistem u svoje ruke. Malo mi je to nelogično, ja sam čovjek koji pokušava da racionalno živi i razmišlja, čini svoj život racionalnim, i ja se tako ponašam i mislim. Ne želim da živim u oblacima, želim da živim kako mi se servira, ali ne želim da donosim odluke gdje nisam vičan. Poslije toliko ročišta koje je on imao sa svojim i njenim advokatima, da sada ja odjednom stavljam sumnju – neću. Ako bude osuđen, ako se dokaže da je kriv, tog trenutka ja Lečića zaboravljam kao svog čovjeka i prijatelja, za mene ne postoji. Tog trenutka mi on više nije potreban u životu, pocijepaću sve slike koje imam s njim, zaboraviću sve događaje koje smo imali zajedno, okrenuću glavu kada ga vidim na ulici, kad se to dokaže i ako se dokaže, a izgleda da se nije dokazalo – zaključio je Irfan.

 

Srpska Info (komentari katastrofa):

https://srpskainfo.com/ako-bude-osudjen-za-mene-ne-postoji-irfan-mensur-o-ulozi-u-kojoj-je-zamijenio-lecica-pa-prokomentarisao-slucaj-andjele-jovanovic/

 

Edited by klimt
Link to comment

Nije njegov posao nego posao suda da odluci da li je neko vredan da se on sa njim druzi ili ne, on tome nije vican :D 

 

Ne moze da prevali preko jezika da jednostavno veruje svom prijatelju da nije cinio gadosti za koje ga optuzuju.

  • +1 2
Link to comment

Irfan kaze da “nije njegov posao da utvrdjuje cinjenice” ali se zato ne ustrucava da ih potuno izvrne - i to odmah na pocetku. I ne ustrucava se da na takvoj laži izgradi celu konstrukciju, koja mu onda, jel’, daje pravo na dvojstvo i drugarstvo.

 

ne moze biti dalje od istine, Irfane, da je “neka najviša pravosudna instanca apsolutno oslobodila Lečića bilo kakvih osuda po pitanju dotične koja ga je tužila za neprikladno ponašanje, silovanje”. Ne, nije, vec su Lecicevi partijski drugovi odlucili i sve pokrili tako, da stvar ni ne dodje do suda.

  • +1 2
Link to comment

Meni Leka zaista djeluje kao neko ko je spreman na seksualnu ucjenu/korištenje položaja zarad seksa. I ne samo on, takvih je na sve strane. Na žalost dosta je djevojaka koje nevoljno pristaju na takve neke stvari, a posljedice ćuteći nose sa sobom do kraja života. Sa druge strane ima i žena koje su spremne da razmjene seksualne usluge zarad napredovanja u poslu i koje tome pristupaju dobrovoljno. Ali čak i takve situacije bi morale biti kažnjive na strane eksploatatora, pošto do odnosa ne bi uopšte došlo da on nije bio spreman/zahtjevao da na ime svog položaja dobije protivuslugu seksualne prirode. Mislim da bi u KZ moralo biti uvedeno kd seksualne ucjene, jer u suštini i to je ucjena.

 

I da se razumijemo nisi jebač ako jebeš na osnovu pozicije/moći! Jebe pozicija, ne jebeš ti.

Edited by Jesper23
  • +1 4
Link to comment
17 minutes ago, Jesper23 said:

I da se razumijemo nisi jebač ako jebeš na osnovu pozicije/moći! Jebe pozicija, ne jebeš ti.

 

zabole ih mnogo milione takvih...

  • +1 1
Link to comment
On 12.3.2024. at 21:17, klimt said:

Mensur (jebalo ga dvojstvo i drugarstvo):

 

– Nemam ništa protiv ljudi koji podržavaju Anđelu, ali mislim da svi treba da razmisle o tome da je neka najviša pravosudna instanca apsolutno oslobodila Lečića bilo kakvih osuda po pitanju dotične koja ga je tužila za neprikladno ponašanje, silovanje, i tako dalje. I zaboravljaju da je Lečić apsolutno uvjeren i sa svim dokazima tužio dotičnu, odnosno vodi proces protiv dotične, da bi sprao sa svog imena sve ono što što je ona prikačila. Tu je jedno dvojstvo koje treba uzeti u obzir – rekao je glumac.

 

On je otkrio da li on smatra da su te tvrdnje koje je Danijela iznijela istinite ili ne, piše Telegraf.

 

– Zašto bih ja to smatrao kada nije moj posao? Moje je da se družim sa čovjekom s kojim sam proveo 50 godina profesionalnog života u pozorišnim klubovima, putovanjima, filmu, i tako dalje. Apsolutno bih podržao sve ove ljude koji apriori osuđuju Lečića, da je bilo koja pravosudna instanca stavila pod sumnju ono što je on učinio, a ne odluku onoga što je on učinio. Da li možete da zamislite kako se Lečić osjeća u trenutku kad ima crno-bijelo na papiru da je oslobođen od svih mogućih insinuacija koje su prikačene, a da neke kolege i dalje uzimaju pravosudni sistem u svoje ruke. Malo mi je to nelogično, ja sam čovjek koji pokušava da racionalno živi i razmišlja, čini svoj život racionalnim, i ja se tako ponašam i mislim. Ne želim da živim u oblacima, želim da živim kako mi se servira, ali ne želim da donosim odluke gdje nisam vičan. Poslije toliko ročišta koje je on imao sa svojim i njenim advokatima, da sada ja odjednom stavljam sumnju – neću. Ako bude osuđen, ako se dokaže da je kriv, tog trenutka ja Lečića zaboravljam kao svog čovjeka i prijatelja, za mene ne postoji. Tog trenutka mi on više nije potreban u životu, pocijepaću sve slike koje imam s njim, zaboraviću sve događaje koje smo imali zajedno, okrenuću glavu kada ga vidim na ulici, kad se to dokaže i ako se dokaže, a izgleda da se nije dokazalo – zaključio je Irfan.

 

Srpska Info (komentari katastrofa):

https://srpskainfo.com/ako-bude-osudjen-za-mene-ne-postoji-irfan-mensur-o-ulozi-u-kojoj-je-zamijenio-lecica-pa-prokomentarisao-slucaj-andjele-jovanovic/

 

Sere matori..mislim, u neku ruku delimicno,mogu da shvatim pojedine, zaebano je kada sa nekim radis i komuniciras ceo zivot skoro, provedes decenije druzeci se i radeci sa tom osobom,, i onda se preko noci otvori ovakva Pandorina kutija..nisu svi ni pametni kako da se postave..sa druge strane, Mensur ili ne zna gde zivi, ili izigrava neuspesno diplomatu..ili je izlapeo i od godina..ili sve to zajedno..then again, sa tekstualnim verzijama intervjua uvek imam odredjenu rezervu, sa kim god da  je radjena, koji god medij da je radi, nevezano za Lecic slucaj i Mensura, pricam uopsteno..a i objektivno,  koliko je Mensurovo uopste da komentarise situaciju javno, ne tice ga se direktno? Da se razumemo, ne slazem se nista sa njim, ali donekle mogu da shvatim zasto se  ovako psotavlja

Link to comment
On 12.3.2024. at 0:34, ljuttko said:

Pročitala sam deo onoga što je izgovorio na pinku kod JJ i tu količini egmanijaštva , džiberaja ali i jednog posebnog bezobrazluka je teško opisati. Apropo Andjele ima rečenicu  kako je on nju sreo samo jednom pre par godina i zaključio da je nezrela  i to je to, ništa tu nije bilo seksualnog karaktera ali da su Gaga i Branka ( njegove reči ) trebali bolje da je nauče kako se poštuju kolege. I sad sitno zamislimo, neki njegov komentar lascivni ili šta god mladoj devojci i kćerki njegovih kolega, njenu reakciju pa je jelte ona nezrela ( nije se oduševila , nasmejala, šta god) i ćutala o tome godinama ali mu sad uzima posao kao hitler Jevrejima u nemačkoj ( kaže on )

ima i deo gde ga ova glavata spodoba pita  ko ga namešta ( tim rečima, mrzim mafijaški rečnik koji pri tome ne poštuje pravopis), jel Djilas i Bjela?. A on kaže kako Djilas sigurno sve čini da ga istisne iz politike zauvek i da je dobio dojave i iz Amerike i od bitnih ljudi u demokratskoj da mu on smešta još onomad. I onda vapaj na Bjelogrilića prijatelja koji mu se od Danijeline optužbe nije nikad više  javio a koji si ti prijatelj kad ne podržiš prijatelja u nevolji i teškoj muci, poentira rečenicim da je nestao moral i etika u društvu jer te eto izdaju i bivši prijatelji. Deo gde napada Danijelu svi već znate- da ne idem dalje on je ubedjen da je sve radio ispravno ( a sad se samo pogrešno tumači od raznih žena šta god je rekao zbog one prostitutke lakog morala, sam kaže ) svi se ostrvili na njega savršenog, niko ne misli kako je njegovoj kćerci glumici ( kako li se na svoje bude sažaljiv a tudje su nezrele ) i tačno bih ga tukla i da citiram Morganu, od mene neće videti više cvancika jednog gde god da glumi a lično mu želim da mu otpadne i ono malo kose i tuki od leka za potenciju i prostatu

 

edit: jao ima i još nešto od gadosti, da su mu se izvinjavali roditelji Milene Radulović valjda što je podržala Andjelu a i ona  i sve su razjasnili i Milena se baš lepo pozdravila sa njim i divota jedna

Svaka tebi cast, ja svakoga ko zna i ko je svestan ko i sta su pink JJJ, i ostali sljam,a gledaju, citaju to, smatram mazohistima, treba istrpeti sve to, JJ i njene goste, koji su uglavnom ljudski toskicni otpad, tu spada i junak nase teme..

  • +1 1
Link to comment
On 12. 3. 2024. at 21:09, Šumejker-Levi 9 said:

 

Da, koja slučajnost, i on i Nestor, baš često gostuju na televiziji sa nacionalnom frekvencijom.

 

Znači da ga neko iz vlasti gura i drži mu leđa. Samo se pitam kome treba ovaj?

  • +1 1
Link to comment
On 13. 3. 2024. at 22:30, Misko said:

Svaka tebi cast, ja svakoga ko zna i ko je svestan ko i sta su pink JJJ, i ostali sljam,a gledaju, citaju to, smatram mazohistima, treba istrpeti sve to, JJ i njene goste, koji su uglavnom ljudski toskicni otpad, tu spada i junak nase teme..

Trebaju nam ljudi kao @ljuttko da budemo u toku a da prištedimo zdravlje. Hvala ti Ljutko.

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

Trebaju nam ljudi kao @ljuttko da budemo u toku a da prištedimo zdravlje. Hvala ti Ljutko.

Nema na čemu, juarvelkam svi. Nisam ni ja gledala , to je ipak previše čak i za moj zaludni mozak. Prepričala sam preprič iz novina a novine na internetu uz kafu, ručak i doručak, retko širim papirne pa nadoknadjujem  ovako čitajući redom :D

  • +1 1
Link to comment
On 13. 3. 2024. at 10:23, Jesper23 said:

Meni Leka zaista djeluje kao neko ko je spreman na seksualnu ucjenu/korištenje položaja zarad seksa. I ne samo on, takvih je na sve strane. Na žalost dosta je djevojaka koje nevoljno pristaju na takve neke stvari, a posljedice ćuteći nose sa sobom do kraja života. Sa druge strane ima i žena koje su spremne da razmjene seksualne usluge zarad napredovanja u poslu i koje tome pristupaju dobrovoljno. Ali čak i takve situacije bi morale biti kažnjive na strane eksploatatora, pošto do odnosa ne bi uopšte došlo da on nije bio spreman/zahtjevao da na ime svog položaja dobije protivuslugu seksualne prirode. Mislim da bi u KZ moralo biti uvedeno kd seksualne ucjene, jer u suštini i to je ucjena.

 

I da se razumijemo nisi jebač ako jebeš na osnovu pozicije/moći! Jebe pozicija, ne jebeš ti.

Mom se drugu nudile neke zemske na faksu da im odradi ocenu, odjebao ih. Doduse to je na Zapadu. Drugi koji je predavao na nasem privatnom faksu ozenio studentkinju, al realno njega su zene uvek jurile :D 

Link to comment
4 hours ago, ljuttko said:

Nema na čemu, juarvelkam svi. Nisam ni ja gledala , to je ipak previše čak i za moj zaludni mozak. Prepričala sam preprič iz novina a novine na internetu uz kafu, ručak i doručak, retko širim papirne pa nadoknadjujem  ovako čitajući redom :D

moj zaludni mozak je zbog tvog prepriča uzeo da pogleda još onomad.

sve si rekla, koliko se sećam.

samo fali utisak da je ovoga puta lečić u nastupu delovao baš umorno, nimalo poletno... i da sam za nijansu drugačije shvatila ono što je rekao o anđelinim roditeljima, od onoga kako su to portali preneli.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...